Kazinotë më të mira online me Reflex Gaming 2023

E vendosur në Newark në Mbretërinë e Bashkuar, Reflex Gaming është një studio e zhvillimit të lojërave me shumë kanale që furnizon me përmbajtje pronat e makinerive që ata zotërojnë ose palëve të treta dhe operatorëve të kazinosë në internet dhe celular. Reflex Gaming i ka rrënjët në vitin 2004 dhe i ka përshtatur me sukses lojërat e tij tokësore në tregjet ndërkombëtare të kazinove celularë dhe online.

Ato ofrojnë lojëra sociale si Best of British, Dragon Queen dhe Lucky Gems, të cilat janë aplikacione të shkarkueshme të pajtueshme me pajisjet Android dhe iOS. Lojëra të tjera në internet nga Reflex Gaming përfshijnë lojëra elektronike emocionuese dhe plot ngjyra, të tilla si Moley Moolah, Guido's Gold dhe Jurassic Jackpots.

Të rejat e fundit

Yggdrasil fton lojtarët të mbledhin fitime me paratë e gabimeve
2023-03-27

Yggdrasil fton lojtarët të mbledhin fitime me paratë e gabimeve

Më 20 mars 2023, Lojëra Yggdrasil dhe Lojëra me refleks, një partner në studio YG Masters, njoftoi debutimin e Bugs Money. Ky automat krejt i ri i çon lojtarët në një univers ku bletët prodhojnë më shumë sesa thjesht mjaltë. Reflex Gaming e ka vlerësuar këtë lojë slot si një nga lojërat elektronike më efektive të saj.