Kazinotë më të mira online me Reflex Gaming 2023

E vendosur në Newark në Mbretërinë e Bashkuar, Reflex Gaming është një studio e zhvillimit të lojërave me shumë kanale që furnizon me përmbajtje pronat e makinerive që ata zotërojnë ose palëve të treta dhe operatorëve të kazinosë në internet dhe celular. Reflex Gaming i ka rrënjët në vitin 2004 dhe i ka përshtatur me sukses lojërat e tij tokësore në tregjet ndërkombëtare të kazinove celularë dhe online.

Ato ofrojnë lojëra sociale si Best of British, Dragon Queen dhe Lucky Gems, të cilat janë aplikacione të shkarkueshme të pajtueshme me pajisjet Android dhe iOS. Lojëra të tjera në internet nga Reflex Gaming përfshijnë lojëra elektronike emocionuese dhe plot ngjyra, të tilla si Moley Moolah, Guido's Gold dhe Jurassic Jackpots.

al Country FlagCheckmark

Maneki Casino

al Country FlagCheckmark
Deri në 500 dollarë në 3 depozitat e para
Merr bonusin
 • Ofron mbi 3200 lojëra
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Licenca MGA
 • Ofron mbi 3200 lojëra
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Licenca MGA
Deri në 400 dollarë kthim parash
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Nuk ka bonuse bastesh
 • 2000+ lojëra
 • Mbështetje 24/7
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Nuk ka bonuse bastesh
 • 2000+ lojëra
 • Mbështetje 24/7

Vegas Lounge Casino u lançua zyrtarisht në 2021 nga White Hat Gaming Limited. Si një filial ajo operon nën licencat e kompanisë mëmë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Kumarit të Mbretërisë së Bashkuar. Të gjitha operacionet mbështeten nga një ekip profesional mbështetës përmes kanaleve të ndryshme. Kazino online Vegas Lounge ofron disa bonuse të mira dhe akses në një holl të pasur lojërash. Kazino online Vegas Lounge ka qenë në treg që nga viti 2021. Është ndër platformat më të reja në internet nga White Hat Gaming, një operator kazinoje i njohur më së miri për zhvillimin e kazinove të njohura në internet si Jonny Jackpot, CasiGO Casino Captain Spins dhe CasiGO Casino. Ashtu si të gjitha ndërmarrjet e tjera të Lojërave White Hat, Vegas Lounge Casino është licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës. Është këtu për t'u shërbyer kumarxhinjve me një përzgjedhje të larmishme lojërash magjepsëse të kazinosë, ofrues me reputacion të pagesave, shërbime me cilësi të lartë dhe bonuse intriguese. Kazino është një kazino e mrekullueshme që do t'u sigurojë lojtarëve në mbarë botën shumë argëtim dhe kënaqësi. Pra, le të hedhim një vështrim në atë që Vegas Lounge Casino u ofron entuziastëve të kazinove në internet.

200% deri në 1000 € + 100 rrotullime falas!
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Kosmonaut Casino është një kazino online miqësore me kripto, e lançuar në vitin 2020. Është e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Kosmonaut Casino ofron një gamë të gjerë lojërash kazino (mbi 5000) duke përfshirë lojëra elektronike, video poker, lojëra tavoline, jackpot dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazino Kosmonaut merr frymëzim nga eksplorimi ndërgalaktik dhe ka adoptuar veçori të ndryshme bazuar në eksplorimin e hapësirës.

  100% deri në 300 dollarë + 100 rrotullime falas
  • Kripto-miqësore
  • Mbështetja e Klientit 24/7
  • Promocione bujare
  • Kripto-miqësore
  • Mbështetja e Klientit 24/7
  • Promocione bujare
  Ofertë e mirëseardhjes Deri në 500 € + 225 rrotullime falas
  • Pagesat e shpejta
  • Më shumë se 10 mijë lojëra
  • Kripto-miqësore
  • Pagesat e shpejta
  • Më shumë se 10 mijë lojëra
  • Kripto-miqësore

  Të rejat e fundit

  Yggdrasil fton lojtarët të mbledhin fitime me paratë e gabimeve
  2023-03-27

  Yggdrasil fton lojtarët të mbledhin fitime me paratë e gabimeve

  Më 20 mars 2023, Lojëra Yggdrasil dhe Lojëra me refleks, një partner në studio YG Masters, njoftoi debutimin e Bugs Money. Ky automat krejt i ri i çon lojtarët në një univers ku bletët prodhojnë më shumë sesa thjesht mjaltë. Reflex Gaming e ka vlerësuar këtë lojë slot si një nga lojërat elektronike më efektive të saj.