Kazinotë më të mira online me Red Rake Gaming 2023

Që nga viti 2015, Red Rake Gaming ka bërë biznes me industrinë e kazinove online, duke ofruar një shumëllojshmëri lojërash që bien në kategoritë e lojërave elektronike, video bingo dhe video poker. Produktet e tyre kanë zgjedhje në shumë gjuhë dhe me shumë monedha. Disa nga lojërat e preferuara të lojërave elektronike që prodhojnë janë Heronjtë e Shpejtësisë dhe Perëndeshat Lindore.

Të rejat e fundit

Red Rake Gaming hyn në marrëveshjen e shpërndarjes së përmbajtjes me LuckyStreak
2023-09-22

Red Rake Gaming hyn në marrëveshjen e shpërndarjes së përmbajtjes me LuckyStreak

Red Rake Gaming, një furnizues i lojërave inovative të kazinove në internet, ka njoftuar një bashkëpunim me LuckyStreak për t'u ofruar klientëve të kompanisë përmbajtjen e saj unike të lojrave. Gjigantët e lojërave janë bashkuar për të ofruar një gamë të gjerë opsionesh lojrash për entuziastët e lojërave në internet. Të dyja kompanitë janë të ngazëllyera për marrëveshjen dhe presin me padurim të ardhmen.

PokerStars zgjeron gjurmën evropiane me marrëveshjen e lojërave Red Rake
2023-05-26

PokerStars zgjeron gjurmën evropiane me marrëveshjen e lojërave Red Rake

Red Rake Gaming, një zhvillues kryesor i inovacionit lojërat e kazinosë në internet, ka nënshkruar një marrëveshje me PokerStars, një faqe kazinoje online e rregulluar në tregje të shumta evropiane. Sipas kontratës, PokerStars do të hyjë në bibliotekën e lojërave elektronike të Red Rake Gaming, e cila performon shkëlqyeshëm në MB, Itali, Spanjë dhe Rumani.

Red Rake Gaming kthehet në Egjipt me trashëgiminë Ramses
2023-04-20

Red Rake Gaming kthehet në Egjipt me trashëgiminë Ramses

Lojëra e kuqe Rake, një furnizues kryesor i lojërave elektronike në internet, ka njoftuar një udhëtim aventuresk përsëri në Egjiptin e Lashtë me Trashëgiminë Ramses. Është slot-i më i fundit i kompanisë, duke i marrë lojtarët në një mision për të gjetur thesare të fshehura me ndihmën e vetë Faraonit. Dhe për të rritur shanset tuaja për të fituar një shpërblim në kazinotë më të mira në internet, ky slot video përmban një milion mënyra marramendëse për të fituar, plus një mini-lojë dhe modalitetin e rrotullimeve falas.