Kazinotë më të mira online me Quickspin 2023

Quickspin është një kompani suedeze e themeluar nga tre veteranë dhe miq të lojërave të kazinosë, Mats Westerlund, Daniel Lindberg dhe Joachim Timmerman, në shtator 2011. Që nga fillimi, të tre miqtë dëshironin të riformësonin industrinë e lojërave të lojërave elektronike, një ëndërr që ata arritën menjëherë pas zhvillimit lojërat e tyre të para.

Quickspin ka licenca nga tregjet e famshme të lojërave të fatit, duke përfshirë Maltën përmes Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA) dhe MB nëpërmjet Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar (UKGC). Zhvilluesi ka selinë e tij në Stokholm, Suedi, dhe mbështet deri në 50 gjuhë, duke mundësuar akses dhe përdorim të lehtë në të gjithë globin. Me grafikat e tyre mahnitëse, audio me cilësi të lartë dhe dizajnet e drejtuara nga të dhënat, nuk ka dyshim se çdo lojtar do të ketë përvojën më të mirë në çdo seancë lojrash.

Pas disa vitesh zhvillimi inovativ të lojërave, Playtech bleu Quickspin më 24 maj 2016. Sot, firma është pjesë e grupit të madh të lojërave dhe vazhdon të lërë përshtypje klientelës së saj me video lojëra elektronike me cilësi të lartë.

Karakteristikat unike të Quickspin

Quickspin jep një përvojë unike e lojërave, veçori të shkëlqyera shpërblimi, raunde të shkëlqyera bonusi, dhe me shume. Lojërat e tyre mburren me një gjurmë të madhe lojtarësh të kënaqur që janë gjithmonë të gatshëm të kthehen për një përvojë të jashtëzakonshme. Ndër gjërat që e veçojnë Quickspibn nga konkurrentët e tij përfshijnë:

 • Mjete të shkëlqyera të gamifikimit
 • Video lojëra elektronike shumë inovative
 • Grafika me vlerësim më të lartë
 • Ka më shumë se 95 lojëra elektronike unike dhe cilësore për lojtarët
 • Lojtarët kanë një shans për të shijuar një lojë të re çdo muaj
 • Quickspin është i licencuar për të operuar në tregje të shumta lojrash
 • Një qasje e lojërave të para në celular, duke i bërë titujt të disponueshëm me cilësi të shkëlqyer për lojtarët celularë
 • Karakteristikat e avancuara që i bëjnë lojërat më tërheqëse dhe të këndshme

Promovimet speciale dhe mjetet e bonusit të disponueshme për lojtarët e titullit Quickspin

Ndërsa lojërat Quickspin kanë veçori të kufizuara të Jackpot-it, ka shumë raunde bonusi që lojtarët të shijojnë. Për shembull, këto lojëra vijnë me të jashtëzakonshme përqindjet e kthimit te lojtari (RTP) dhe veçori unike të lojërave, duke përfshirë Arritjet, ndeshjet Flexible Falas dhe ngjarjet shpërblyese.

Përveç rrotullimit falas, mirëseardhjes, pa depozitë dhe depozitave të tjera të disponueshme për të gjithë lojtarët e kazinosë, lojtarët e Quickspin mund të shijojnë gjithashtu:

Raunde Fleksibile Falas

Janë të njëjta si rrotullime falas. Ato i mundësojnë lojtarit të shijojë lojërat e tij të preferuara falas në çdo nivel të udhëtimit të tyre të basteve. Quickspin nuk ka asnjë rregull në lidhje me përdorimin e raundeve falas. Megjithatë, lojtari do të duhet të respektojë rregullat e faqeve kryesore të kazinosë në lidhje me këtë bonus.

Aktivizimi i funksionit

Tipari i aktivizimit falas është i disponueshëm në të gjithë lojëra me video slot. Aktivizon një rrotullim falas.

Arritjet

Veçoria Achievements prezanton një nivel të ri të lojës, duke u mundësuar lojtarëve të rikuperojnë një pjesë të humbjeve të tyre. Kjo veçori përbëhet nga katër nivele dhe lojtarët mund të marrin çmime në çdo nivel.

Ngjarjet e lojës

Çdo seancë lojrash është subjekt i gjashtë ngjarjeve, të cilat lojtarët mund t'i përdorin për promovime të ndryshme. Lojtari arrin një moment historik me çdo ngjarje dhe merr shpërblime nga sistemi.

Çmimet Quickspin ka arritur

Teknologjia inovative dhe performanca e lartë e Quickspin nuk kanë humbur. Kompania ka shumë për të festuar gjatë periudhës së funksionimit të saj. Disa nga arritjet dhe çmimet e tyre të shumta përfshijnë:

 • Çmimet e EGR B2 B për 2013 dhe 2014 Software Rising Star of the Year
 • Çmimet EGR B2 B 2013 dhe 2014 për lojën e vitit
 • EGR B2 B's 205 dhe 2016 Inovation in RNG Software Awards
 • Çmimet e Furnizuesit të Vitit të Përmbajtjes së Kazinos 2016 të EGR Nordic
 • Inovacioni i EGR B2 B 2017 në Çmimet Mobile
 • Valentina Russo, menaxherja e llogarisë së kompanisë, mori çmimin "Women in Gaming Diversity" për 2019 "Ylli i së Ardhmes".
Kazinotë më të mira online me Quickspin 2023
Rreth QuickspinQuickspin StudiosPortofoli Quickspin10 FAQ rreth Quickspin
Quickspin Studios

Quickspin Studios

Quickspin hapi fillimisht dyert e saj virtuale përmes studios së selisë së saj në Stokholm, Suedi. Më pas, kompania zgjeroi kufijtë e saj për të rritur shërbimet e saj. Sot, ata kanë dy lokacione të tjera, një në Kiev, Ukrainë dhe tjetra në Maltë.

Quickspin vazhdon të mahnisë lojtarët dhe kazinotë përmes inovacionit dhe pasionit të jashtëzakonshëm për lojërat e fatit dhe lojërat elektronike. Studiot e tyre kanë karakteristika emocionuese dhe drejtohen nga një grup punonjësish shumë entuziastë që dëshirojnë të ndikojnë në jetën e lojtarëve të tyre.

Sipas kompanisë, Sekreti i lojërave cilësore dhe përvojës së shkëlqyer të lojtarëve vjen nga niveli i tyre i respektit për lojtarët e tyre. Mbi 100 punonjësit e tyre e kuptojnë nevojën për cilësi dhe janë gjithmonë të gatshëm të ofrojnë më shumë dhe të krijojnë kënaqësinë e lojtarëve të tyre.

Kompania operon vetëm nga tre studiot, por lojërat e tyre janë të disponueshme për t'u luajtur nga vende të ndryshme në mbarë botën. Quickspin integrohet me faqet kryesore të kazinosë me licenca operimi nga juridiksione të ndryshme në mbarë botën. Në këtë mënyrë, ata mund t'u ofrojnë lehtësisht lojërat e tyre lojtarëve pavarësisht nga vendndodhjet e tyre fizike.

Studiot e tyre janë një përkufizim i vërtetë i diversitetit, duke qenë se 100 punonjës të kompanisë vijnë nga 29 vende të ndryshme. Kjo sjell një aspekt shumëkombësh për kompaninë dhe nxit risitë.

Quickspin Studios
Portofoli Quickspin

Portofoli Quickspin

Në përpjekjen e tij për të revolucionarizuar industrinë e lojërave elektronike të kazinove, Quickspin jeton deri në ëndrrën e tij. Kompania krenohet me mbi 95 tituj, me të paktën 92 lojëra nga portofoli i tyre të pajtueshme me pajisjet mobile. Numri po rritet gradualisht dhe kompania prodhon rreth dy tituj të rinj çdo muaj.

Kompania nuk mburret me një listë të pasur të lojërave të tavolinës live të kazinosë. Por kategoria e tyre slot ka gjithçka që lojtarët e tyre kanë nevojë për të vazhduar të kthehen. Ndër titujt kryesorë të tyre përfshijnë:

Slot në Luginën e Fshehur

Sloti i Hidden Valley merr lojtarët e tij një udhëtim aventuresk në Shangri-La të famshme, një mbretëri e shenjtë imagjinare në Himalajet që besohet të jetë shtëpia e qenieve të pavdekshme dhe shumë thesare. Në udhëtim, lojtarët shijojnë bukuri dhe aventura mahnitëse grafike së bashku me dy udhëtarët, të cilët janë personazhet kryesore të lojës.

Përveç bukurisë dhe argëtimit, Hidden Valley ka edhe disa mundësi fitimi për lojtarët e saj. Është një lojë me pesë rrotulla me deri në 40 linja pagese të ndryshme. Loja gjithashtu vjen me një RTP 96,47%.

Ujku i madh i keq

Me 97.34%, BIG Bad Wolf shquhet si slot i kazinosë me RTP më të lartë në portofolin e Quickspin. Loja e ka huazuar konceptin e saj nga përralla klasike e Tre Derrave të Vogël. Ashtu si në trillime, qëllimi kryesor i lojtarit është të shpërthejë shtëpinë duke përdorur ujkun.

Marrja e tre ose më shumë simboleve të Hënës për të aktivizuar funksionin Blow-Down dhe House i jep lojtarit më shumë raunde rrotullimi falas. Komploti i lojës është argëtues, me grafikë të shkëlqyer për të kthyer çdo lojtar në fëmijërinë e tyre.

Dwarfs Gone Wild

Dwarfs Gone Wild është një tjetër titull i jashtëzakonshëm Quickspin me një histori emocionuese. Është një nga prodhimet e nivelit të lartë që do të mbetet një krenari për zhvilluesin edhe pas vitesh që nga publikimi i parë. Ai huazon një koncept nga fabula e Borëbardhës dhe 7 Xhuxhëve, në të cilën secili prej xhuxhëve ka fuqi unike. Loja shoqërohet me rrotullime falas dhe veçori të tjera bonus. Ajo ka 20 linja pagese, një RTP prej 96.38%, dhe pesë rrotulla.

Tituj të tjerë Quickspin

Krahas tre lojërave më të mira, Quickspin krenohet me një listë tjetër masive me pothuajse 100 tituj. Disa nga lojërat e tyre më të vlerësuara përfshijnë:

 • Harlequin i egër
 • Dragon Chase
 • Reno 7
 • Vampir Senpai
 • Lugina e Fshehur
 • Porta e Zanave
 • Ndjekja e egër
 • Smeraldi Lindor
 • Glyph Ghost
 • Qielli Verior
 • Loco majmuni
 • Banditë ngjitëse
 • Artë
Portofoli Quickspin
10 FAQ rreth Quickspin

10 FAQ rreth Quickspin

i. Çfarë është Quickspin?

Quickspin është një Softuer suedez i lojrave ofrues me një historik të lojërave elektronike të videove me cilësi të lartë për tregjet sociale dhe në internet të lojërave të fatit.

ii. A është Quickspin i rregulluar?

Po. Quickspin operon nën licencimin dhe rregullimin e disa tregjeve të lojërave të fatit, duke përfshirë Autoritetin e Lojërave të Lojërave të Maltës (MGA) dhe Komisionin e Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar (UKGC).

iii. Kush është themeluesi i Quickspin?

Quickspin filloi të funksionojë si një sipërmarrje e përbashkët në 2011 pasi tre miq dhe veteranët e lojërave të kazinosë formuan kompaninë. Themeluesit ishin Mats Westerlund, Daniel Lindberg dhe Joachim Timmerman.

iv. Kush e zotëron Quickspin?

Grupi Playtech është pronari i ri i Quickspin pasi bleu kompaninë në maj 2016.

v. Cilat janë lojërat më të famshme Quickspin?

Quickspin ka pasur një mori lojërash me cilësi të lartë dhe të vlerësuara që nga fillimi i tij. Pothuajse të gjithë titujt e tyre tërheqin favore masive nga lojtarët e tyre. Megjithatë, Big Bad Wolf, Dwarfs Gone Wild, Crystal Queen, Hidden Valley dhe Ark of Mysteries janë titujt më të famshëm.

vi. A mund të luaj falas video lojëra elektronike Quickspin?

Po. Pothuajse të gjitha kazinotë që integrohen me Quickspin ofrojnë një version falas për titujt e tyre të lojërave elektronike.

vii. A janë të disponueshme lojërat Quickspin për lojtarët në mbarë botën?

Po. Quickspin bashkëpunon me kazino të shumta që ofrojnë shërbimet e tyre në tregjet ndërkombëtare. Lojërat e tyre janë të larmishme, dhe ata mbështesin deri në 50 gjuhë të ndryshme për të lehtësuar aksesin.

viii. A zhvillon Quickspin lojëra tavoline live në kazino?

Jo. Kompania nuk ofron lojëra të drejtpërdrejta kazino për momentin. Fokusi i tij kryesor është në lojëra elektronike.

ix. A kanë lojërat Quickspin raunde bonus?

Po. Përveç mirëseardhjes tipike, pa depozitë dhe raunde të tjera bonusi, lojërat Quickspin kanë promovime dhe shpërblime të veçanta për lojtarët e tyre, duke përfshirë Ngjarjet dhe Arritjet.

x. Quickspin ka fituar ndonjëherë ndonjë çmim?

Po. Quickspin është një zhvillues i lojërave slot i vlerësuar me çmime. Ashtu si shumë ofrues të softuerit të kazinosë live, kompania ka fituar disa çmime nga EGR Gaming dhe nderime të tjera të industrisë. Këto çmime përfshijnë Softuerin Çmimet Rising Star of the Year, Furnizuesi i Përmbajtjes së Kazinosë i vitit dhe Çmimet e Inovacionit në RNG Software.

10 FAQ rreth Quickspin

Të rejat e fundit

Quickspin merr dritën jeshile për të ofruar bibliotekën e saj fituese të çmimeve në Greqi
2022-12-12

Quickspin merr dritën jeshile për të ofruar bibliotekën e saj fituese të çmimeve në Greqi

Greqia është një nga juridiksionet më bindëse evropiane të lojërave të fatit, pasi i dha fund monopolit të gjatë shtetëror në korrik 2021. Pas këtij zhvillimi, tregu i iGaming në Greqi ka tërhequr faqet dhe operatorët më të mirë të kazinove në internet, më i fundit është Quickspin.