Kazinotë më të mira online me Playtech 2023/2024

Playtech i përket ofruesve të hershëm të lojërave të fatit në internet që filluan tashmë në vitet '90. Kompania filloi në vitin 1999 nga Teddy Sagi në Tartu në Estoni. Në 2001 Playtech fitoi të licencuarin e tyre të kazinosë në internet dhe filloi. Në vitin 2006 kompania u listua në tregun AIM në Bursën e Londrës duke i dhënë asaj një vlerë tregu prej rreth 1 miliard dollarësh, statusin Unicorn.

Kazinotë më të mira online me Playtech 2023/2024

Mini Baccarat është një version më i vogël i Baccarat dhe është vërtet i thjeshtë për t'u luajtur. Është një lojë e lashtë që lojtarët mendojnë se është e vështirë për t'u kuptuar, por në të vërtetë nuk është. Sapo një lojtar të mësojë rregullat dhe strategjitë bazë të mini-baccarat, bëhet mjaft e thjeshtë.

Shfaq më shumë

Të rejat e fundit

Quickspin merr dritën jeshile për të ofruar bibliotekën e saj fituese të çmimeve në Greqi
2022-12-12

Quickspin merr dritën jeshile për të ofruar bibliotekën e saj fituese të çmimeve në Greqi

Greqia është një nga juridiksionet më bindëse evropiane të lojërave të fatit, pasi i dha fund monopolit të gjatë shtetëror në korrik 2021. Pas këtij zhvillimi, tregu i iGaming në Greqi ka tërhequr faqet dhe operatorët më të mirë të kazinove në internet, më i fundit është Quickspin.

Slotet më të mira në internet me temë Halloween në 2022
2022-10-31

Slotet më të mira në internet me temë Halloween në 2022

Halloween është një festë që mbahet më 31 tetor çdo vit. Gjatë kësaj feste, njerëzit bëjnë homazhe për të gjithë shpirtrat e të vdekurve duke marrë pjesë në festa me kostume të Halloween, duke ndezur zjarre dhe duke gdhendur kunguj. Disa njerëz madje ndjekin shërbimet e kishës dhe ndezin qirinj pranë varrezave për të kujtuar të dashurit e tyre.

Shijoni një përvojë mistike me mënyrat e Phoenix të Playtech
2021-12-06

Shijoni një përvojë mistike me mënyrat e Phoenix të Playtech

E mbani mend hitin e Betsoft Dragon & Phoenix? Po, kjo është sa e zakonshme është bërë dueli Dragon vs Phoenix në shumicën e rishikimeve të kazinove në internet. Por edhe para lansimit të kësaj loje, Playtech kishte prezantuar tashmë slotin në internet Ways of the Phoenix.