Play'n GO

March 13, 2021

Play'n Go viziton fshatin madhështor të Amerikës së Veriut me Thunder Screech

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Vetëm një javë pas publikimit të video-slotit Cat Wilde, Play'n Go është kthyer sërish për të njoftuar Thunder Screech, një risi me 5 rrotulla dhe 10 linja pagese. Kjo firmë suedeze njoftoi përmes një njoftimi zyrtar për shtyp se slot-i i ri i videos do të vinte me një temë mitologjike bazuar në një legjendë të Amerikës vendase. Pra, vizitoni Play'n Go-powered tuaj të preferuar kazino online dhe bëhuni gati të thithni pak vitaminë D virtuale me këtë video me temë në natyrë slot.

Play'n Go viziton fshatin madhështor të Amerikës së Veriut me Thunder Screech

Vështrim i përgjithshëm i slotit

Dizajni i Thunder Screech bazohet në fshatin e gjerë të Amerikës së Veriut me lojë mjaft të parashikueshme dhe kthesa të vogla. Loja përdor kafshë të egra unike për të populluar këtë pjesë emocionuese, por paqësore të botës. E thënë thjesht, imazhet janë të guximshme, të ndritshme dhe tërheqëse.

Në bobinat e tij të stilit të kanavacës, lojtarët do të gjejnë nga A deri në 10 mbretër me pesë simbole me pagesë më të lartë. Nga të gjitha simbolet, Raven është më i paguari. Këtu, ju mund të fitoni 75, 15 ose 7,5 herë aksionin tuaj të përgjithshëm nëse arrini 5, 4 ose 3 në vijën e pagesës.

Gjithashtu, simboli i gdhendur i totemit Thunderbird është Wild. Mund të ulet kudo në mes të tre rrotullave dhe vjen i bashkangjitur me shumëzues kur aktivizoni Rrotullime falas dhe veçoritë Strike. Seksioni tjetër do të shpjegojë më shumë rreth këtyre veçorive.

Karakteristikat e Thunder Screech

Kur bëhet fjalë për veçoritë Thunder Screech, loja përdor Wilds, Multipliers dhe Rrotullime Falas. Siç u tha, Wild mund të shfaqet vetëm në tre rrotullat qendrore dhe mund të zëvendësojë çdo simbol përveç Scatter për të bërë një kombinim fitues.

Gjithashtu, veçoria Call mund të aktivizohet rastësisht, duke shtuar pesë deri në nëntë simbole Wild në bobina. Pas efektit llogariten fitimet.

Ashtu si funksioni Call, funksioni Strike mund të aktivizohet rastësisht në rrotullimet e lojës bazë. Wilds standarde do të përmirësohet në Thunder Wilds, të cilat përmbajnë vlera shumëzuese 1x, 2x dhe 3x. Këto simbole mund të shkaktojnë një rrotullim të ri pas uljes, me shumëzuesin që rritet me një me çdo rrotullim të ri. Nëse ka më shumë se një Thunder Wild në një rrotullim, vlerat e shumëzuesit mblidhen së bashku. Kjo veçori vazhdon derisa të gjitha Thunder Wilds të lëshojnë rrotullat.

Ndërkohë, mund të vendosni simbolet e shpërndarjes së Dream Catcher në rrotullat pesë ose tre për të shkaktuar pesë rrotullime Falas. Edhe pse jo një shpërndarje e madhe, ka mundësi të tjera pritjeje, falë ri- rrotullimeve. Në këtë veçori, të gjitha Wilds do të përmirësohen në Thunder Wilds, i cili vjen me shtesat tipike të shumëzuesit dhe rrotullimet e përsëritura.

Thunder Screech RTP dhe Kufijtë e bastit

Si fillim, nivelet e aksioneve në këtë slot video variojnë nga 10 deri në 100 £ për rrotullim. Nëse nuk e dini, ky është niveli i paracaktuar i basteve për të gjitha lojërat Play'n Go. Megjithatë, mund ta rregulloni pagesën duke përdorur butonat (–) dhe (+) pikërisht poshtë rrotullave nëse jeni duke përdorur versionin e desktopit. Për versionin celular, mund ta bëni këtë në cilësimet e lojës. Dhe po, funksioni Autoplay është gjithashtu i disponueshëm.

Fatkeqësisht, përqindja e Kthimit te Lojtari (RTP) e kësaj loje është pak nën mesataren, e njohur me shumicën e lojërave të kazinosë Play'n Go. Thunder Screech House Edge është 3,85%. Megjithatë, kjo nuk e bën atë një vend të caktuar me variancë të lartë. Fitorja maksimale që një lojtar mund të bëjë nga një rrotullim është 5000x e shumës totale.

Thunder Screech: Verdikti përfundimtar

Në përgjithësi, Thunder Screech është paksa i ndryshëm nga lojërat e tjera të videove kur bëhet fjalë për lojën. Ndërsa veçoria Call është shumë tërheqëse, forca kryesore e lojës është veçoria Strike, që çon në shumëzues deri në 9x.

Gjithashtu, paqëndrueshmëria e tij e nivelit të mesëm do të thotë se potenciali fitues është i konsiderueshëm. Në përgjithësi, duhet ta luani këtë lojë nëse jeni adhurues i lojërave elektronike me temë nga Amerika e Veriut me misticizëm vendas amerikan.

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme