Play'n GO

December 1, 2020

Play'n Go tërheq lojtarët me slot të ri

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Play'n Go, lea ding lojë online dhe zhvillues i kazinosë për lojtarët e lojërave të fatit në internet dhe kompanitë e lojërave në mbarë botën. Play'n Go sapo ka zhvilluar një lojë tjetër për të tërhequr klientët e saj që t'i përmbahen kompanisë dhe markës së saj.

Play'n Go tërheq lojtarët me slot të ri

I ri kazino online loja e quajtur 2 4k Dragon u lëshua për kënaqësinë e lojtarëve këtë muaj dhe adhuruesit e lojërave tani po shtojnë 24k Dragon në lojërat e tyre të preferuara slot në dyqanin e lojrave nëpër kanale të ndryshme. Play'n Go ka dëshmuar të jetë një nga zhvilluesit më të mirë të lojërave që nga hyrja në botën e lojërave vite më parë dhe ata janë zhvilluesit pionier të lojërave në arenën e lojërave celulare që tani po shijohet në mbarë botën.

Play'n Go ka ardhur gjithmonë për botën dhe lojën e tij më të fundit, 24k Dragon slot loja është një lojë që padyshim do t'i bëjë lojtarët e kazinosë dhe lojtarët në internet të shijojnë kohën e tyre dhe të fitojnë shumë para me lojën e tyre të disponueshme në majë të gishtave.

Karakteristikat e Dragoit 24K

Loja e re e zhvilluar nga Play'n Go është mahnitëse dhe magjepsëse pasi vjen në 3D dhe super vizuale që e bën atë të mirëpërcaktuar nga lojërat e tjera të zhvilluara më parë në botën e lojërave online.

Dragon i ri 24k është një vend për pagesë. Edhe pse Play'n Go nuk e zhvillon shpesh lojën fitimprurëse, por kurdoherë që e bëjnë, padyshim që është një blockbuster dhe 24k Dragon nuk do të jetë një përjashtim pas suksesit dhe pranimit të përgjithshëm të serive Win-A-Beest dhe Wealth nga lojtarët. 24k Dragon është tashmë një sukses nën një javë të zhvillimit të tij dhe i lëshuar në botën e lojërave online.

Mënyrat e fitimit të Dragoit 24k, Bonusi dhe Rrotullime Falas

24k DRAGON është një slot video me 5 rrotulla me 1024 mundësi për të fituar, duke ofruar WILD shumëfishuese dhe SPINES FALAS me bobina zgjatuese për deri në 8192 mënyra për të fituar. Sloti në internet ka Diamond Scatter, Treasure WILD (që më tej mbulon të gjitha simbolet përveç SCATTER), thesaret janë simbole me pagesë të lartë dhe çiftet standarde të kartave janë simbole me pagesë të ulët.

3 ose më shumë simbole Diamanti Scatter në bobina japin rrotullimet origjinale FALAS siç përshkruhet më poshtë:

  • x3 Diamanti Scatter = 8 Rrotullime FALAS

  • x4 Diamanti Scatter = 15 Rrotullime FALAS

  • x5 Diamanti Scatter = 20 Rrotullime FALAS Rrotullimet FALAS mund të rikthehen përgjithmonë. Marrja e një Koke të rrallë të Dragoit të Artë në lojën kryesore shpërblen një rrotullim, me lartësi të rritura të rreshtave, për pagesa shtesë. Numri i rreshtave shtesë është midis 1 dhe 4.

    Marrja e Kokës Ekskluzive të Dragoit të Artë gjatë Rrotullimeve FALAS do të zgjerojë rreshta të rinj në rrotullat e mesme për pagesa shtesë për të fituar shanse. Seti është si më poshtë:

  • 3 koka të arta rrisin lartësinë e bobinës me 1 në bobinat e mesme.

  • 7 koka të arta rrisin lartësinë e bobinës me 1 në bobinat e mesme.

  • 11 koka të arta rrisin lartësinë e bobinës me 1 në bobinat e mesme.

  • 15 Kokat e arta rrisin lartësinë e bobinës me 1 në bobinat e mesme. Wilds shpesh zbresin në tre rrotullat e mesme dhe mund të zbresin në shumëzuesin X2 ose X4. Egërsitë ende zbarkojnë me shumëzues gjatë SPINEVE FALAS. Ndikimi i COVID-19 në këtë 24K Dragon Slot 24k Dragon i sapo lëshuar është një nga mënyrat e veçanta me të cilat Play'n Go synon të mirëpresë lojtarët dhe lojtarët e kazinosë në muajin e fundit të vitit. Viti 2020 ka qenë një vit shumë i vështirë për njerëzit në mbarë botën, duke përfshirë komunitetet e lojërave dhe teknologjisë me shpërthimin mbarëbotëror të COVID-19 që ka marrë shumë shpirtra të humbur. Gama e lojërave të nivelit të lartë të zhvilluara nga Play'n Go këtë vit dhe vitet e mëparshme i ka mbajtur lojtarët të mbyllur dhe ngjitur me lojërat e tyre në internet pasi bota shmang çdo formë të grumbullimit të pakontrolluar në vende publike për të frenuar përhapjen e virusit. 24k Dragon u krijua thjesht për të vënë një qershitë mbi tortë me mbylljen e vitit. Ndërsa furnizuesit e tjerë të lojërave të kazinove në internet po mbyllen këtë vit dhe po përgatiten për vitin e ardhshëm, Play'n Go është i vendosur të vazhdojë të furnizojë botën e lojërave të kazinove në internet me përmbajtje cilësore dhe të pakrahasueshme të lojrave duke lëshuar Rise of Athena, Viking Runescraft dhe 24k Dragon në vetëm në TM4, 2020.

_“Kjo nuk është hera e parë që ne kemi pasur disa publikime në të njëjtën ditë; ne e kemi ndërtuar veten në një pozicion ku është mirë brenda kapacitetit tonë për të ofruar më shumë se një titull me cilësi të lartë në treg njëkohësisht._Sigurisht, këto janë dy lojëra të ndryshme që japin dy përvoja të ndryshme, duke u dhënë më shumë opsione të reja operatorëve për të argëtuar lojtarët e tyre, dhe kjo është ajo për të cilën bëhet fjalë." thotë CPO Martin Zettergren ndërsa flet për publikimet e lojërave të reja nga Play'n Go.

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme