Play'n GO

October 21, 2020

Çfarë duhet të dini rreth Play'n Go Money Spinning New Slots - Rabbit Hole Riches

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Luaj'n GO, a lojëra elektronike ekspert, botoi titullin e dytë në tetor, Rabbit Hole Riches, një lojë e bazuar në një roman të shkrimtarit anglez Lewis Carroll të vitit 1865 në Alice in Wonderland. Këtë herë, ka një ndryshim të vogël midis konceptimit të ofruesit suedez të softuerit të lojërave dhe romanit klasik, pasi ka shumë fokusime në karakterin e lepurit të bardhë sesa në atë të Alice. Një slot video me 3 rrotulla me 5 linja pagese mund të luhet në të gjitha llojet e ekraneve, i pozicionuar në sfondin e imazhit të sfondit të mbretërisë flagrante të Mbretëreshës së Kuqe dhe është një ushtri mbretëreshe me pagesë të ulët - zemra, diamante, lopata dhe karta e klubit -kostume dhe elementë me pagesë të lartë si një pemë lepuri magjik, Absolem, një nargjile me vemje blu, Kapelakëtari Magjik dhe Mbretëresha e Kuqe.

Çfarë duhet të dini rreth Play'n Go Money Spinning New Slots - Rabbit Hole Riches

Koncepti dhe grafika e pasurisë së vrimës së lepurit

Play'n GO nuk po heq dorë në Vitin e tij historik të Lojërave me Rabbit Hole Riches, që është titulli i tyre i fundit i publikuar së fundmi. Rabbit Hole Riches është një shpikje në romanin klasik, bazuar në romanin shpikës të Lewis Carroll, Alice in Wonderland.

Qasja e vërtetë Play'n GO është e ndryshme, me theks të veçantë te Lepuri i bardhë dhe ora e mirënjohur e xhepit, duke çuar në një mori botësh të orientuara drejt aventurave. Të lojë shquhet për stilin e tij të nënshkrimit dhe strukturën narrative me shumë veçori në të gjithë këtë komplot. Ky nënshkrim i titujve të Play'n GO është i njohur.

Estetika e kësaj loje duket tërheqëse, kjo përfshin ikona të mëdha në nuanca të ndryshme me disa specifika, bobina dekorative me pamje silikoni dhe një foto sfondi ku do të shihni personazhe vizatimorë duke luajtur letra në një peizazh të mrekullueshëm dhe një pamje të një pallati të madh.

Pasuritë e vrimave të lepujve

Loja ka një stil të veçantë, një Play'n GO karakteristik është i njohur për paqëndrueshmërinë mesatare dhe veçoritë e ndryshme të fokusuara në një 'kornizë solide narrative'. Bonusi me tre të shpërndara Rabbit Hole u jep lojtarëve një nga katër veçoritë speciale, si p.sh Bonus , Rrotullimet e maceve Cheshire, rrotullimet falas të Tower Power dhe rrotullimet falas të Ushtrisë së Mbretëreshës në udhëtimin e tyre nëpër Vrimën e Lepurit.

Në një deklaratë për shtyp, Martin Zettergren, Shefi i Produktit për Play'n GO, theksoi shumë cilësi të shkëlqyera në një lojë të re ... _"Ka shumë lojtarë për të shijuar në Rabbit Hole Riches; nga tingulli dhe dizajni i veçantë deri te disa veçori të shkëlqyera, të lidhura së bashku nga një histori e mrekullueshme._Këtu ka kaq shumë për të zbuluar; lojtarët do ta rishikojnë këtë pa pushim."

Viti i shënuar 2020

Kompania suedeze me seli në Växjö është në rrugë të mbarë për të arritur qëllimin e saj për të lëshuar 52 lojëra të vendosura për vitin 2020 që nga heqja e Rabbit Hole Riches që pason Reactoonz 2 që u lëshua në treg javën e kaluar. Ardhja e shumëpritur e Reactoonz-it origjinal dhe një prej lojërave më të mira të rrjetit, i lëshuar ndonjëherë në vitin 2017, është versioni rekord.

Reactoonz 2 shkurtimisht

Reactoonz 2 nuk është loja juaj e zakonshme slot nëse keni luajtur ndonjëherë versionin origjinal që do ta dini. Është një mundësi tjetër për t'u ofruar lojtarëve argëtim të klasës së lartë Play'n GO. Reactoonz 2 kthen të gjithë Reactoonz-in origjinal në sistem të kombinuar me Gargantoon të fuqishëm dhe gjithashtu përfshin Energoonz; bukuria e të huajve tanë më të rinj dhe kushërinjve të largët të Reactoonz. Reactoonz 2 është mënyra më e mirë për të aktivizuar dhe zgjuar interesin tuaj me personazhet e rinj, funksionalitetet e reja dhe dizajnin e përditësuar! Me diçka emocionuese për lojtarët tradicionalë dhe bashkëkohorë.

Lojë e ardhshme Play'n Go Slot

Në lajme të tjera, lojtarët dhe fansat e Play'n Go nuk do të duhet të presin kaq gjatë për ardhjen e fundit nga slot specialistët. Titulli i lojës së ardhshme është Helloween, e cila do të bjerë në kohën e duhur për festën e All Hallows' Eve më 15 tetor. Mbani gjurmët për të gjitha lojërat më të fundit për kazinove online!

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme