NetEnt

September 5, 2021

NetEnt's Divine Fortune Megaways: Një përmbledhje e plotë

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Lojërat në një kazino online kanë të bëjnë me kënaqësi emocionuese dhe NetEnt dëshiron që të gjithë ata që luajnë lojëra ta bëjnë këtë për arsyet e duhura: të kalojnë kohë të mirë. Promovimi i lojërave të përgjegjshme është një komponent kyç i misionit tonë.

NetEnt's Divine Fortune Megaways: Një përmbledhje e plotë

Divine Fortune Megaways™ ka marrë Lançimin e Produktit të Vitit në çmimet prestigjioze Global Gaming: London 2021, duke e bërë atë një nga lojërat më të suksesshme të NetEnt të vitit 2020. Ashtu si Divine Fortune origjinale, sloti me 6 rrotulla, me tematikë mitike kryesoi më së shumti - luajti lista në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara, dhe mundi nëntë të tjera nga publikimet më të mëdha të industrisë në vitin e kaluar.

Divine Fortune Megaways ka qenë një sukses i madh tregtar në të gjitha tregjet tona dhe ne jemi të lumtur që gjyqtarët në Global Gaming Awards e kanë pranuar këtë. Duke pasur parasysh se sa tituj fantastikë u botuan në 12 muajt e mëparshëm, të zgjidhesh për Lançimin e Produktit të Vitit është mjaft nder.

Si për të luajtur

Duke përdorur zgjedhësin LEVEL, zgjidhni një nivel bast. Zgjedhja e VLERËS SË MONEDHËS përdoret për të vendosur vlerën e monedhës. Numri i monedhave të disponueshme për bast shfaqet në COINS. MAX BET përdor linjat maksimale të basteve dhe vlerën aktuale të monedhës kur luani në nivelin më të lartë të bastit. MAX BET duhet të klikohet dy herë për të luajtur raundin në nivelin e dëshiruar kur luani në nivelin më të vogël të bastit.

Parimi i lojës është i drejtpërdrejtë. Tabela e pagesave përcakton kombinimet dhe pagesat fituese. Paguhet vetëm fitorja më e lartë për rreshtin e bastit dhe fitimet duhet të jenë të renditura nga e majta në të djathtë për t'u paguar. Me përjashtim të fitoreve gjatë lojës së Bonusit Jackpot, të gjitha fitimet e monedhave paguajnë ekskluzivisht në linjat e basteve.

Karakteristikat e lojës

Nuk ka shpërblime për të hamendësuar se cila veçori është më e dukshme! Modifikuesi i rastësishëm i rrotullës në lojëra elektronike MegaWays ndryshon lartësinë e simbolit në secilën rrotull me çdo rrotullim. Si rezultat, sasia e mundësive për të fituar ndryshon sa herë që lojtari shtyp butonin e rrotullimit, duke e bërë përvojën e lojës shumë të paparashikueshme dhe duke u dhënë lojtarëve mundësinë për të fituar të mëdha.

Fitimet e MegaWays fitohen duke përputhur simbolet në çdo pozicion në tre ose më shumë bobina ngjitur, duke filluar nga bobina më e majtë deri te bobina e djathtë. Numri i MegaWays shumëzohet me sasinë e simboleve në secilën prej rrotullave gjatë çdo rrotullimi. Ka gjithsej 117649 MegaWays në dispozicion. Numri i MegaWays tregon numrin e përgjithshëm të MegaWays gjatë rrotullimit.

Ri-rrokullisje e Falling Wilds

Si në lojën kryesore ashtu edhe në Rrotullimet Falas, pasi një simbol Wild shfaqet në rrotullat dhe të gjitha fitimet e basteve jepen për atë rrotullim, çdo simbol Wild zhvendoset një pozicion poshtë në rrotullat dhe jepet një Ri-Rrotullim Falling Wilds.

Veçori: Egër në të egër

Ejani bashkë, të egra! Veçoria Wild on Wild aktivizohet kur një simbol Wild zbret në një vend të zënë nga një simbol Falling Wild në lojën kryesore ose gjatë rrotullimeve Falas. Simboli Wild zgjerohet për të mbushur të gjithë bobinën kur funksioni Wild on Wild është i përfshirë.

Rrotullime falas aktivizohen kur katër ose më shumë simbole të rrotullimeve falas shfaqen kudo në rrotullat në lojën kryesore, edhe gjatë Ri-Rrotullimeve Falling Wilds. Wilds në zgjerim dhe tre simbole të veçanta Bonus Fitore janë të bollshme në Rrotullime Falas.

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme