NetEnt

November 17, 2020

NetEnt trullos botën e lojërave elektronike

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

NetEnt është një nga më të mëdhenjtë dhe më të njohurit ofruesit e lojërave të kazinosë. Ata kanë dalë sërish me raundin e tyre të fundit të lojërave slot kazino për të emocionuar fansat e tyre të vrullshëm, veçanërisht me rinovimin e slotit të preferuar të ekskluzivitetit të fansave të tyre Hotline 2. Një slot i ri kazinoje me gjithçka të vendosur për të emocionuar dhe zhytur lojtarët.

NetEnt trullos botën e lojërave elektronike

Sloti i Hotline është në pronësi të Net Entertainment dhe ka 5 rrotulla dhe 30 linja pagese; kjo mund të luhet nga desktop, smartphone dhe pajisje tablet. Ai ka një dizajn të viteve '80 dhe ka të bëjë me një element bast bonusi direkt, ku mund të zgjidhni të shikoni kafshët e egra të rriten dhe të vazhdoni të rrotulloheni përsëri. Tani ekziston një modalitet centrifugimi falas në të cilin do të përfitoni nga zgjatja e shkurreve ngjitëse.

Historia e linjës telefonike 2

"Hotline është një e preferuar e vërtetë në mesin e fansave të NetEnt, kështu që kishte kuptim të zgjerohej ekskluziviteti me një vazhdim që rrit ndjesinë e festës dhe paketon më shumë veprim". – Andy Whitworth, Drejtor Kryesor Tregtar i NetEnt.

Çdo slot popullor me temë krimi është i denjë për vazhdim. Linja telefonike 2 është një rrëfim i tillë. Ka dy oficerë që punojnë për të zgjidhur një rast. Në Hotline 2, do të gjeni detaje të sofistikuara grafike, duke përfshirë ikona të gjalla, animacione të këndshme pas kthesave fituese dhe një grafik sfondi që portretizon një rrugë në Florida.

Linja telefonike 2 Karakteristikat dhe karakteret kryesore

Hotline 2 luhet në pesë rrotulla dhe ofron 243 mënyra për të fituar. Ka një diamant rozë, pesë bizhuteri të ndara të shtrenjta, agjenti Riviera, agjenti Quinn dhe dy grabitës (duke përfshirë një zeshkane seksi) janë ikonat normale në këtë lojë slot. Ajo që e bën këtë slot unik është veçoria e linjës telefonike, një veçori bastesh bonus që rrit shanset për të fituar shtesa të egra.

Ky simbol i egër portretizon makinat e muskujve. Zëvendëson të gjitha simbolet normale që mungojnë kur është e përshtatshme. Ekziston gjithashtu një simbol i shpërndarjes neoni. Merrni tre prej tyre mes tre rrotullave për të shkaktuar shtatë rrotullime Falas. Gjatë gjithë rrotullimeve falas, të egra mund të rrisë nivelin e rrotullave ku goditen.

Karakteristikat emocionuese janë:

  • Lojë bonus
  • Simbolet e egra
  • Simbolet e shpërndarjes
  • Rrotullime falas
  • Opsionet e luajtjes automatike

Karakteristikat e fitimit të slotit të linjës telefonike 2

NetEnt ofron një rikthim të egër në rrugët e nxehta të Miami të Hotline 2, duke përmirësuar popullaritetin origjinal të raundit të rinovuar të rrotullimeve falas. Pas bastit të famshëm të Bonusit Hotline, i cili rrit mundësinë për të fituar Expanding Wilds për një aksion më të lartë, slot-i i videos me 5 rrotulla, me 3 rreshta ndezi nxehtësinë me një raund të ri rrotullimesh falas.

Kjo veçori e përmirësuar, që synon rritjen e entuziazmit gjatë seancës së lojës, rrit numrin e mënyrave të basteve në 1,944 pasi simbolet Wild të uljes rrisin lartësinë e rrotullave deri në gjashtë simbole. Ky slot mund të luhet edhe me baste të ndryshme dhe vlera monedhash. Sloti i linjës telefonike 2 luhet me bastet bazë dhe dy fazat e bastit të bonusit:

  • Basti i Dyfishtë dhe Basti i Trefishtë.
  • Reel 3 është një linjë telefonike në Base Bet.

Rrotullat e tjera mund të shndërrohen në linja telefonike.

Këtu janë ilustrimet:

  • Nëse basti i dyfishtë aktivizohet, bobinat 3 dhe 4 janë Linjat e Hot; basti është dyfishuar.
  • Nëse basti i trefishtë aktivizohet, bobinat 2, 3 dhe 4 janë Linjat e Hot; basti është trefishuar.

Grafika dhe tingujt e linjës telefonike 2

Me kolonën zanore retro-cool dhe grafika fluoreshente tërheqëse, kësti Hotline vazhdon festën verore me lojën që lidhet me një audiencë masive.

Hotline 2 Slot RTP

"Funksioni i ri i rrotullimeve falas plotëson në mënyrë të përsosur Bastin e Bonusit Hotline shumë të pëlqyer të origjinalit, duke shtuar një shtresë tjetër emocioni për angazhim maksimal."
– Andy Whitworth, Drejtor Kryesor Tregtar i NetEnt.

Kjo lojë e re slot kazino Hotline 2 është konfirmuar se vjen me një Kthim te Lojtari (RTP) prej 96,05%, që sigurisht, është një pagesë mjaft e mirë për lojtarët, veçanërisht duke pasur parasysh cilësinë e vetë lojës dhe ofruesin.

konkluzioni

NetEnt ka shijuar vetë suksesin si krijues i slot-it në internet Hotline 2. Është elegante, seksi dhe përmban grafikë të mahnitshme në krye të një komploti emocionues që po shpaloset gjatë gjithë lojës. Natyrisht, e gjithë kjo është para se të shqyrtojmë mundësinë për të fituar shuma të mëdha parash. Me kalimin e lojërave elektronike me pesë rrotulla, është pothuajse perfekt.

Pse nuk bëni një udhëtim virtual në Miami dhe të shijoni lojën e kazinosë Hotline 2 për para të vërteta në një nga kazinotë tona më të renditura në internet aktualisht? 

Ka me të vërtetë një mori opsionesh për të fituar shumë në këtë slot. Aktivizoni linjat telefonike në qendër të rrotullave dhe vendosni simbolet Wild. Simbolet e egra që zbarkojnë në linjat telefonike zgjerohen për të mbuluar të gjithë rrotullën. Alternimi i simboleve Wild dhe Expanding Wild ofron kombinimin më të lartë fitues të besueshëm në një rrugë bastesh në tabelën e pagesave.

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme