iSoftBet lanson Hot Shots Megaways të frymëzuar nga Kupa e Botës

iSoftBet

2022-12-31

Benard Maumo

Gara më prestigjioze e futbollit tashmë është duke u zhvilluar në Katar. Ky turne paraqet një mundësi të shkëlqyer për bastet sportive që të fitojnë para në 64 ndeshjet shumë konkurruese. Por për lojtarët e lojërave në internet, ju mund të brohorisni ekipin tuaj të preferuar dhe të luani disa lojëra të kazinosë në internet me temë futbolli, të tilla si Hot Shots Megaways nga iSoftBet.

iSoftBet lanson Hot Shots Megaways të frymëzuar nga Kupa e Botës

Lëshuar më 15 nëntor 2022, kjo lojë kazino në internet luhet në një tabelë 6x3 që mund të zgjerohet në 7 rreshta, duke shkaktuar mekanikën e Megaways. Kjo lojë është shtesa më e fundit në bibliotekën e iSoftBet me mbi 150 lojëra kazinoje në internet, duke ndjekur hapat e titujve të tjerë të Megaways, duke përfshirë Musketeer Megaways dhe Majestic Megaways Extreme 4. 

Duke folur pas lançimit të këtij titulli Megaways, Mark Claxton, Shefi i Lojërave të iSoftBet, tha se kompania është e emocionuar për të nisur lojën e frymëzuar nga Kupa e Botës në kohë për turneun. Zyrtari tha se loja përmban karakteristika të shumta, duke përfshirë një opsion bast anësor, Max Megaways dhe Reel Multipliers. Claxton përfundoi duke qenë optimist se lojtarët do ta pëlqejnë këtë version të ri. 

Një automat i bërë bukur me temë futbolli

Tema e këtij automati krejt të ri ka të bëjë me futbollin. Do të shihni dy topa futbolli që rrotullohen në sfond, duke ju dhënë një atmosferë futbolli sapo të filloni lojën. 

Mënjanë këtë, Qatar Camel ulet rehat në tryezën e pagave gjatë lojës bazë, duke u dhënë lojtarëve një pagesë të pabesueshme prej 1000 monedhash nëse mund të gjejnë gjashtë prej tyre. Simbole të tjera me pagesë të lartë përfshijnë Bulldog, Jaguar, Cheetah, Dreri dhe Gjeli. 

Ndërkohë, ky slot me temën e Kupës së Botës ka deri në shtatë veçori bonus, megjithëse dy veçoritë e "bonusit të blerjes" nuk janë të disponueshme në kazinotë më të mira në internet në MB. Më poshtë janë veçoritë kryesore të bonusit në Hot Shots Megaways:

  • Kupa e gjuajtjeve të nxehta: Kjo veçori bonus mund të shfaqet rastësisht gjatë rrotullimeve dhe të shpërblejë lojtarët me një rezultat të Fitores së Madhe ose Rikthime të Parave.
  • Shpërndarja e golit: Ky funksion mund të shfaqet rastësisht gjatë rrotullimeve bazë dhe t'ju japë një shans për të aktivizuar rikthimet e parave të gatshme ose rikthimet e parave VIP. Megjithatë, kjo nuk është një garanci!
  • Përsëritjet e parave: Mund ta aktivizoni këtë veçori duke vendosur të paktën pesë shpërndarje të Topit të Artë. Do të filloni me tre rrotullime, të cilat mund të rivendosen në tre nëse vendosni një tjetër simbol të shpërndarjes. Lojtarët jashtë MB mund të blejnë Cash Respins për 100 ose 150x. 
  • Max Megaways: Kjo veçori bonus mund të aktivizohet rastësisht gjatë një rrotullimi të lojës bazë. Nëse shihni animacionin e sfondit "Max Megaways", do të thotë që të gjitha mënyrat fituese janë aktive. Sigurisht, kjo mund të çojë në fitore më të rëndësishme. 

Mos harroni se simbolet fituese hiqen nga bobinat duke përdorur veçorinë Cascading Reels. Kjo do të thotë që mund të vazhdoni të krijoni sa më shumë kombinime fituese në një ditë të mirë. Veçoria ndalon kur nuk bëni një kombinim fitues. 

RTP është pak më poshtë mesatares

Në lojërat e fatit në internet, RTP e një automati online është kritike për suksesin tuaj në faqet më të mira të kazinove në internet. Një kthim më i lartë te lojtari (RTP) do të thotë një avantazh më i ulët i shtëpisë. Me lojëra elektronike në internet, standardi i industrisë është 96%.

Me këtë në mendje, Hot Shots Megaways ka një RTP 95,98%, që përkthehet në një avantazh shtëpie prej 4,02%. Megjithatë, përdorimi i veçorisë së Blerje Bonus mund ta rrisë këtë normë deri në 96,48%. Frekuenca e goditjes është gjithashtu miqësore në 31.53%, që do të thotë se një e treta e rrotullimeve tuaja mund të jetë një fitore.

Për ta përmbledhur, kjo lojë është një përmirësim i shkëlqyer në dy versionet fillestare të Hot Shots, me vetëm 243 mënyra fituese. Mundësia maksimale e fitimit prej 21,417 herë është pothuajse dyfishi i asaj që do të gjeni në Hot Shots 2. Hot Shots Megaways do të tërheqë patjetër shumë adhurues të lojërave elektronike në internet. Provojeni!

Të rejat e fundit

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?
2023-10-01

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?

Lajme