Kazinotë më të mira online me Inspired 2024

Inspired Gaming Group është një zhvillues softuerësh me bazë jashtë Londrës dhe është një ofrues kryesor i lojërave të kazinosë dhe produkteve të lojërave të fatit për operatorët e lojërave në mbarë botën. Kompania gjithashtu operon një numër të madh terminalesh të lojërave virtuale në të gjithë botën. Produktet kryesore të kompanisë janë lojërat e saj të shërbimit live, sportet virtuale, lojërat elektronike dhe lojërat bingo.

Kompania posedon një portofol të gjerë lojërash të ndryshme dhe inovative që tërheqin të gjithë llojet e lojtarëve dhe u ofrojnë atyre një përvojë të këndshme. Ata janë të njohur kryesisht për linjën e tyre të lojërave Centurion. Inspired është licencuar nga komisione me reputacion të lojërave të fatit si ato nga MB dhe Alderney.

Të rejat e fundit

Inspired lëshon tre lojëra elektronike në internet për formacionin e tij veror
2023-08-10

Inspired lëshon tre lojëra elektronike në internet për formacionin e tij veror

Në fillim të këtij muaji, Inspired Entertainment, një furnizues kryesor i lojërave elektronike inovative, njoftoi këstin e parë të koleksionit të saj veror të lojërave elektronike në internet. Sipas zhvilluesit, këto lojëra elektronike vijnë me tema dhe lojëra të ndryshme.