Inbet Games arrin marrëveshje me Salsa

Inbet Games

2020-11-06

Salsa Technology dhe InBet Games, kompani softuerike b2b, kanë hyrë në një marrëveshje ku të dyja kazino online Kompanitë e lojërave mund të ndajnë përmbajtje premium me cilësi të lartë për të rritur shikueshmërinë globale. Ky bashkëpunim i ri do të bëjë që Salsa Technology të sigurojë lojërat e saj video Bingo lider në treg në platformën e Inbet.

Inbet Games arrin marrëveshje me Salsa

Në këmbim, Inbet po përfshin grupin e saj të jashtëzakonshëm të titujve në Platformën Agregator të Lojërave të Teknologjisë Salsa pasi synojnë të zgjerohen në tregun në rritje të Amerikës Latine.

Faktori Unifikimi midis Ofruesit të Lojërave të Kazinosë Inbet dhe Teknologjisë Salsa

Salsa është një projekt ambicioz me një platformë pioniere të grumbullimit të lojërave në Amerikën Latine dhe po bëhet gjithnjë e më e spikatur në të gjithë botën. Ata gjithmonë kanë aspiruar të jenë një organizatë vërtet shumëkombëshe me zgjidhje të jashtëzakonshme teknologjike. Sinergjia e fundit me InBet tregon angazhimin e tyre për më shumë përparim dhe një prani gjithnjë e më të rëndësishme globale. Me ndërgjegjësimin e tyre të pakrahasueshëm të biznesit të lokalizuar, InBet tani ka akses në një bazë dhe treg të fortë klientësh në Amerikën Latine.

Menaxheri i Zhvillimit të Biznesit Global të Salsa Technology, Victor Arias tha:

"Inbet ka një përvojë të pasur të iGaming dhe lojërat e tij janë dëshmi e suksesit që biznesi vazhdon të ketë. Ne jemi të ngazëllyer të shpallim këtë marrëveshje shkëmbimi të përmbajtjes dhe presim rezultate të forta."

InBet është një furnizues shumëkombësh i respektuar i zgjidhjeve B2B për sektorët e lojërave dhe argëtimit me një rekord arritjesh të të bërit biznes ndërkombëtar. Marka është e disponueshme në 42 vende në katër kontinente - Evropë, Afrikë, Lindjen e Mesme, Amerikën e Veriut dhe Amerikën Latine. Ata morën një sërë nderimesh dhe njohjeje globale për 18 vjet përvojë në prodhimin e produkteve me cikël të plotë.

Duke komentuar mbi integrimin e dyfishtë novator, CEO IGaming nga InBet tha:

"Ne jemi të emocionuar që kemi partneritet me Salsa GAP pasi kjo është një mundësi fantastike për kompaninë dhe shërbimet tona për të rritur pjesën e tregut në një rajon që nuk ishte aq i aksesueshëm më parë. Salsa po bën një punë të shkëlqyer në hapjen e tregjeve ku konsumatorët kanë nevojë për llojet tona e shërbimeve. Lojtarët vlerësojnë të dyja lojërat e kompanive tona në vende të ndryshme dhe kjo është një kohë e shkëlqyer për të bashkuar gjithçka."

Inbet Games gjithashtu bashkëpunon me EvenBet Gaming

EvenBet Gaming, një ofrues i softuerit të lojërave në internet, ka zbuluar se po zgjeron produktin e saj në internet pasi ka arritur një partneritet me InBet Games për të inkorporuar produktin e tij dinamik të pokerit. Njoftimi vjen pasi xhiroja e pokerit në internet vazhdon të rritet globalisht, e ndihmuar nga avancimi i lehtësisë për përdoruesit lojra online poker .

InBet Games synon të gjenerojë shpërblime të vazhdueshme me teknologjinë e saj të gjithanshme të pokerit, e cila mund të përfshihet në grupet e lojërave për të ofruar shpërblime të vendosura në të gjithë KPI-të kryesore – veçanërisht në një kohë kur shitjet efiçente dhe ndërveprimi i lojtarëve janë një pengesë e rëndësishme për lojtarët. EvenBet ofron një zgjidhje jashtëzakonisht të suksesshme për pokerin "gardian" që ofron dhe jep funksionalitet shumëfunksional duke përfshirë efikasitet dhe shkallëzim të shkëlqyer. Ky produkt me firmë tani po rinovon një produkt vertikal që dikur ishte injoruar nga shumë operatorë

Partneriteti ofron gjithashtu një produkt novator pokeri për InBet Games, i cili është shfaqur një fuqi në industrinë e lojërave të CIS, pasi siguron portofolin e tij të plotë dhe kërkon të zgjerojë praninë e tij globale në të gjithë Evropën Lindore, Amerikën Latine dhe Afrikë.

Ndikimi i rritjes së dashurisë për lojërat e pokerit në këtë marrëveshje

Rritja e shpejtë në rritje e telefonave inteligjentë dhe e produkteve të pokerit miqësore për përdoruesit kontribuon ndjeshëm në rritjen e të ardhurave nga pokeri në internet, kështu, duke pasur parasysh që EvenBet tashmë është nisur drejt tregjeve të begata me zgjerimin e saj të DFS, nuk është çudi që tani është gjithashtu duke kërkuar perspektivat e industrisë së pokerit në internet.

CEO i Grupit Dmitry Starostenkov Rreth Partneritetit:

"EvenBet dhe Lojërat InBet janë dy forca në zhvillim në skenën e lojërave, me një pasion për zhvillimin e zgjidhjeve fleksibël të softuerit. Qëllimi ynë është t'u ofrojmë operatorëve integrimin më të lehtë në treg, ndërkohë që lojtarët mund të shijojnë produktet më zhytëse për angazhim dhe të përmirësuar. gameplay, i mundësuar nga disa motorë unikë të matematikës."

Të rejat e fundit

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?
2023-10-01

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?

Lajme