Kazinotë më të mira online me Hacksaw Gaming 2023

kompani lidere e programeve të lojërave të fatit, Hacksaw Gaming, ofron disa lojëra për lojtarët që duan të luajnë në kazinotë online. Korporata e softuerit të lojërave të fatit ka lojëra kazino online në më shumë se 10 tregje të rregulluara dhe gjithashtu me mbi 120 partnerë.

Mbi 60 lojëra në lojëra elektronike dhe karta gërvishtëse, plus lojëra të tjera me çmime fikse. Lojërat në seksionin e lojërave elektronike përfshijnë Chaos Crew, Aztec, Mystery Motel dhe Cubes. Seksioni i kartave gërvishtëse përfshin Eccstra Cash, Monedha ari, Dashuria është gjithçka që ju nevojitet dhe Chaos Crew Scratch. Po kështu, lojërat me çmime fikse përfshijnë Bomb, Numri im me fat, Cirku i përhumbur dhe Forest Fortune.

Për cilat lojëra kazino janë më të njohura lojërat me sharrë hekuri?
al Country FlagCheckmark

Spin Samurai

al Country FlagCheckmark
Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Spin Samurai është një nga kazinotë më të fundit në internet. Themeluar në vitin 2020, është në pronësi dhe drejtuar nga Dama NV Ky operator i njohur drejton dhjetëra kazino online, duke përfshirë BitStarz Casino, GetSlots dhe Golden Star Casino.

  225% Deri në 600 € + 170 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • 20+ opsione pagese
  • Depozita minimale e ulët
  • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • 20+ opsione pagese
  • Depozita minimale e ulët
  • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

  I lançuar në vitin 2020, Megaslot është një kazino online në pronësi të Megapari Ltd dhe operuar nga N1 Interactive LTD. Kazinoja ka një katalog të madh lojërash me më shumë se 2000 lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga zhvillues të shumtë. Ajo ka një faqe shumëngjyrëshe që disponohet në tetë gjuhë dhe po aq monedha të pranuara.

  Bonus i mirëseardhjes Deri në 200 dollarë + 200 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • 6000+ lojëra
  • Kazino shumëgjuhëshe
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • 6000+ lojëra
  • Kazino shumëgjuhëshe

  GSlot është një kazino online me reputacion që u krijua në vitin 2020. Edhe pse ka qenë në treg për vetëm 2 vjet, ajo arriti të ngrihet lart dhe të ndërtojë një reputacion si një nga faqet më të ndryshme të kazinove në treg.

  100% Deri në 150 € + 150 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Trajtim VIP
  • Bonuse bujare
  • Metodat e pagesës së menjëhershme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Trajtim VIP
  • Bonuse bujare
  • Metodat e pagesës së menjëhershme

  DuxCasino është një kazino e besuar në internet që u krijua në vitin 2020. Edhe pse ka vetëm 2 vjet në biznes, DuxCasino ka arritur shpejt të bëhet një platformë e rëndësishme e lojërave të fatit në internet që ofron një përvojë unike të lojërave për lojtarin e saj.

  Bonus 200% + 30 rrotullime falas dhe më shumë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Depozita minimale 2 dollarë
  • Fitoni çmime si vegla
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Depozita minimale 2 dollarë
  • Fitoni çmime si vegla

  Slottica është vendi i përsosur për entuziastët e lojërave të fatit. Kazino ka të bëjë me cilësinë, risinë, sigurinë, besueshmërinë, një gamë të gjerë lojërash, dhe ky nuk është kufiri. Ka gjithçka që i nevojitet çdo lojtari modern: automat cilësorë, zhvillues softuerësh me reputacion, lojëra të reja dhe shumëllojshmëria e tyre e madhe, lojëra elektronike të mira për pagesë, bonuse pa depozite, sportet kibernetike, sportet virtuale dhe shumë më tepër. Kushtet e thjeshta të tërheqjes dhe më e rëndësishmja, absolutisht e sigurt.

  Deri në 1000 € + 170 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Tërheqje pa baste!
  • Lojëra me koleksion të madh
  • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Tërheqje pa baste!
  • Lojëra me koleksion të madh
  • Shërbimi ndaj Klientit 24/7

  Me një ëndërr për një kazino moderne, një fokus në argëtim dhe gëzim, një dëshirë për gamën më të madhe të lojërave dhe pagesa maksimale për klientët, nisi udhëtimi i Viggo.

  Deri në 3000 dollarë + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
  • Sportet virtuale të disponueshme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
  • Sportet virtuale të disponueshme

  Spinamba Casino është një kazino super e ndritshme me një temë të pazakontë. Ajo padyshim dallohet me dizajnin e saj midis kazinove të tjera në internet. Faqja përmban makineri klasike dhe më moderne, një numër prej më shumë se 1 000, dhe të gjitha kanë parametra dhe raunde të ndryshme të lojës. Lojtarët mund të gjejnë atë që kërkojnë: ofrues të mirënjohur, aftësinë për të luajtur në Kazino Live, pagesa të shpejta, lojëra të ndershme dhe sigurisht bonuse tërheqëse. Një lojtar do të marrë kënaqësi maksimale dhe do të jetë në gjendje të fitojë para. Kazinoja është e qëndrueshme edhe pse e re, ka një zgjedhje të monedhave, luani në modalitetin demo.

  Deri në 300 € + 90 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino hibride
  • Paguaj N Play
  • Programet VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino hibride
  • Paguaj N Play
  • Programet VIP

  E themeluar në vitin 2020, Slothino është ndër kazinotë më të mira sot. Institucioni është i licencuar dhe i rregulluar në juridiksionin e Maltës nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Slothino operohet nga PremierGaming Limited, një operator i njohur kazinoje që qëndron pas kazinove të njohura si p.sh Kazino Pronto, Premier Live Casino dhe ProntoLive Casino.

  100% deri në 1 BTC
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
  • Mbi 2600+ lojëra
  • Libri sportiv kripto
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
  • Mbi 2600+ lojëra
  • Libri sportiv kripto

  Kazino Rocketpot u lançua në vitin 2019. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Danneskjold Ventures BV dhe e licencuar nga qeveria e Curacao. Kazinoja Bitcoin po përpiqet të bëjë të njohur emrin e saj në një industri të mbushur me njerëz me një listë masive shpërblimesh për klientët e rinj dhe besnikë dhe mbi 2600 lojëra. Biblioteka e lojërave është e mbushur me lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit dhe shpërblimet janë vërtet masive. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë janë qershia në krye me tavolina ruletë të pastër, blackjack dhe baccarat nga Evolution Gaming.

  Deri në 1850 dollarë + 500 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
  • Koleksion i madh lojrash
  • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
  • Koleksion i madh lojrash
  • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7

  Locowin u themelua nga një grup entuziastësh të vërtetë të kazinosë me synimin për të ofruar përvojat më të mira të kazinosë duke ofruar një kazino të thjeshtë dhe miqësore për përdoruesit, duke u fokusuar te individi dhe duke ofruar shpërblime të personalizuara në këmbim të besnikërisë. Me një gamë të madhe lojërash argëtuese dhe jackpot-et më të mëdha në treg, ju do të shijoni qëndrimin tuaj në këtë kazino.

  Deri në 300 € + 200 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
  • Kazino me reputacion
  • Promovime të vazhdueshme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
  • Kazino me reputacion
  • Promovime të vazhdueshme

  Loyal Casino është një kazino evropiane e themeluar mirë, e disponueshme në të gjithë kontinentin. Bashkëpunimi me Betsson Group bëri që Loyal Casino të kishte softuerin më të mirë në treg.

  Deri në 415 € + 350 rrotullime falas dhe më shumë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • 3500+ lojëra
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Ndërfaqe e qetë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • 3500+ lojëra
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Ndërfaqe e qetë

  Wild Fortune Casino u krijua në vitin 2020 për t'u ofruar lojtarëve diçka ndryshe nga ajo konvencionale për ta bërë përvojën e tyre të lojërave të fatit emocionuese. Kështu, zhvilluesit kanë sjellë në këtë platformë një koleksion mbresëlënës të lojërave të kazinosë së bashku me bonuse magjepsëse, një program besnikërie dhe shumë më tepër.

  Deri në 1000 € / 0,016 BTC + 100 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kriptovalutat
  • Mbështetje e kujdesshme
  • Shpërblime të mëdha
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kriptovalutat
  • Mbështetje e kujdesshme
  • Shpërblime të mëdha

  E themeluar në vitin 2017, Wild Tornado Casino operohet nga Direx NV dhe filiali i saj, Direx Ltd. Direx NV është i bazuar në Curacao dhe ka një licencë nga Antillephone NV

  100% deri në 500 € + 200 FS
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • 10 gjuhë të mbështetura
  • Shumëllojshmëri pagesash
  • Mbështetje 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • 10 gjuhë të mbështetura
  • Shumëllojshmëri pagesash
  • Mbështetje 24/7

  Boomerang Casino është një kazino në internet e krijuar në vitin 2020 dhe në pronësi të Rabidi NV Kompania mban një licencë të lëshuar nga Qeveria e Curacao. Sipas përshkrimit në faqen e internetit, numri masiv i lojërave garanton që paratë e lojtarëve të kthehen tek ata. Ndërfaqja ka një temë vizatimor me një sfond të errët, duke bërë butonat dhe etiketat me ngjyra të ndezura.

  100% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Aventurë legjendare me Stacy
  • Bonusi i 6-të i mirëseardhjes sekret
  • Rrotullime falas të martën
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Aventurë legjendare me Stacy
  • Bonusi i 6-të i mirëseardhjes sekret
  • Rrotullime falas të martën

  Stay Casino është themeluar në vitin 2021 dhe është një kazino krejt e re në internet. Pronari themelor i kazinosë është Hollycorn NV; megjithatë, disa marka të tjera zotërojnë gjithashtu disa aksione në kazino.

  100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Turne javore të drejtpërdrejta të kazinosë
  • Bonusi javor i rrotullimeve falas
  • Kufijtë e lartë të tërheqjes në VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Turne javore të drejtpërdrejta të kazinosë
  • Bonusi javor i rrotullimeve falas
  • Kufijtë e lartë të tërheqjes në VIP

  Buran është një kazino ndërkombëtare e krijuar në vitin 2017. Është në pronësi të Araxio Development NV, por të gjitha operacionet mbikëqyren nga Grupi i Kompanive Tranello. Kazino online Buran operon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave të kazinosë, nga lojërat klasike të tavolinës deri te lojëra elektronike jackpot. Në botën e lojërave të fatit, temat zakonisht frymëzohen nga individë, histori antike ose ngjarje aktuale. Emri "Buran" na kthen në aeroplanin e parë hapësinor të ndërtuar nën programin Sovjetik Buran në vitin 1988. Sot, kazino online Buran është një kazino ndërkombëtare që merr shumë frymëzim nga ky projekt sovjetik. Ajo vjen me një temë hapësinore që do t'ju teleportojë në një hapësirë plot bonuse dhe pagesa të larta. Ndërfaqja ka një tërheqje estetike me një blu të mesnatës në sfond. Pavarësisht se kazinoja është e bazuar në Bashkimin Sovjetik, pjesa e saj më e madhe e tregut është në Evropën Lindore. Para se të regjistroheni, mund të rishikoni lehtësisht hollin e lojërave, programin VIP, T&C, ndër veçoritë e tjera. Ky rishikim do të ofrojë një pamje të këtyre veçorive.

  100% deri në 120 € + 120 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta

  Edhe pse viti 2009 konsiderohet si fillimi zyrtar i asaj që tani njihet si TonyBet, kazinoja filloi funksionimin e saj në vitin 2003, megjithëse me një emër tjetër. Në atë kohë, kazino operohej nga marka OmniBet, e cila me kalimin e viteve u shndërrua në një titani të lojërave. Gjashtë vjet pas themelimit të saj, profesionisti lituanez i pokerit Antanas Guoga, i njohur gjithashtu si "Tony G", bleu markën.

  Deri në 1000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP

  ZodiacBet Casino ka krijuar një reputacion për ofrimin e disa prej alternativave më të mira të lojërave në internet në Filipine. Kjo platformë funksionon që nga viti 2020, duke e bërë atë një të sapoardhur në sektorin e kazinove online. Megjithatë, ajo tashmë ka grumbulluar një bazë të konsiderueshme fansash, me lojtarë të rinj që bashkohen çdo ditë. ZodiacBet Casino ka fituar një emër me reputacion që nga themelimi i saj. Ai ofron një gamë të larmishme lojërash kazino dhe premton një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave. Lojtarët e kazinosë në internet mund të zgjedhin nga një shumëllojshmëri e gjerë lojërash, duke përfshirë kazino live, lojëra elektronike jackpot, lojëra tavoline, video poker dhe shumë të tjera. Ky përmbledhje do t'ju tregojë për karakteristikat e tij magjepsëse.

  Deri në 1000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Pagesat Sofort dhe kripto
  • Shërbimi VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Pagesat Sofort dhe kripto
  • Shërbimi VIP

  Dachbet është një lojtar i ri në internet që u themelua në vitin 2021 dhe është i licencuar në Curacao. Bellona NV e drejton atë dhe Delasport është përgjegjës për platformën e basteve. Lojtarët nga më shumë se 150 vende pranohen në librin sportiv.

  125 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Nuk ka bonus bastesh
  • Mbështetje 24/7
  • Tërheqje të shpejta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Nuk ka bonus bastesh
  • Mbështetje 24/7
  • Tërheqje të shpejta

  Haz Casino është një tjetër shtesë e shkëlqyer në tregun e lojrave. Edhe pse është i ri dhe me emra të papëlqyer, ai ka zhytur një reputacion të shkëlqyer në më pak se një vit. Haz Casino ofron një koleksion të gjerë të lojërave të kazinosë, duke përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga disa ofrues me reputacion të softuerit të lojërave. Lojtarët mund të eksplorojnë lojëra elektronike kryesore, lojëra tavoline, video bingo, karta gërvishtëse dhe jackpot.

  Deri në 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gamification e integruar
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Tërheqje të shpejta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gamification e integruar
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Tërheqje të shpejta

  E themeluar në vitin 2021, Sportaza është një libralidhës i rangut të lartë që ka funksionuar për mjaft kohë. Ajo operon nën një licencë të lojërave të fatit Curacao të lëshuar për kompaninë e saj mëmë. Ka mbi 5000 lojëra për të zgjedhur dhe shumë ofrues softuerësh që ne t'i listojmë këtu.

  100% deri në 200 € + 50 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Ofruesit kryesorë të softuerit
  • Lojëra celulare
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Ofruesit kryesorë të softuerit
  • Lojëra celulare

  Fortune Panda është një tjetër shtesë e re në kripto-kazinotë në internet. Ajo u krijua në vitin 2020 si një destinacion me një ndalesë për të gjithë lojtarët e kriptove.

  Deri në 1000 € + 125 rrotullime falas
  • Bonus festa e fundjavës
  • Kazino Bitcoin
  • Mbi 4000 lojëra
  • Bonus festa e fundjavës
  • Kazino Bitcoin
  • Mbi 4000 lojëra
  Deri në 1750 € + 300 rrotullime falas
  • Kazino krejt e re
  • Tërheqje të shpejta
  • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
  • Kazino krejt e re
  • Tërheqje të shpejta
  • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
  40 € + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Themeluar në vitin 2021, All In Casino është një kazino e re e rangut më të lartë në industrinë e lojrave. Ajo ka një licencë për lojërat e fatit Curacao të lëshuar për kompaninë mëmë, Familypot BV Ajo ofron një gamë të gjerë lojërash kazino dhe tituj të drejtpërdrejtë tregtarësh. All In Casino vjen me një ndërfaqe interaktive dhe miqësore për përdoruesit, ku lojtarët mund të zgjedhin lojërat e tyre të preferuara, nga lojëra elektronike në lojëra elektronike live. Ka mbi 4000 lojëra të mundësuara nga ofrues të njohur softuerësh.

   100% deri ne 500€
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
   • Konkurse
   • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
   • Konkurse
   • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave

   ThunderPick është një kripto-platformë e mirëformuar e krijuar në vitin 2017. Ajo ofron baste esports dhe baste sportive, si dhe kazino online. Është në pronësi dhe menaxhuar tërësisht nga Paloma Media BV, një operator kazinoje i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. ThunderPick Casino ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino, duke përfshirë tregtarët e drejtpërdrejtë.

   100% deri në 300 € + 50 rrotullime falas
   • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
   • Bonuset ekskluzive
   • Shanse të mëdha esport
   • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
   • Bonuset ekskluzive
   • Shanse të mëdha esport
   100% deri ne 450€
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Shumë Promo të ndryshme
   • Aplikacioni celular
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Shumë Promo të ndryshme
   • Aplikacioni celular

   Roku është emërtuar me të vërtetë pas pajisjes së mirënjohur të transmetimit të krijuar për televizorë. Roku është një kazino e re e lançuar në vitin 2020. Ajo menaxhohet nga Striking Stingray Limited. Të gjitha operacionet janë të licencuara dhe të rregulluara nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Roku ofron një koleksion të gjerë lojërash si lojëra elektronike, blackjack, lojëra live, ruletë, jackpots dhe të tjera.

   100% deri në 500 € + 100 FS
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
   • Shumë mënyra pagese
   • Gamification unik
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
   • Shumë mënyra pagese
   • Gamification unik

   Neon54 Casino është një kazino e re në internet e lançuar në vitin 2021. Neon54 Casino është tërësisht në pronësi të Rabidi NV, një operator i njohur kazinoje. Ai strehon mbi 3200 lojëra kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh. Të gjitha operacionet janë të licencuara dhe të rregulluara sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos.

   Shfaq më shumë
   Shfaq më pak