Kazinotë më të mira online me Habanero 2023/2024

Kjo është një kompani e mirënjohur që ofron kazinove online me softuer lojrash që nga viti 2013. Ato janë të vendosura në Afrikën e Jugut dhe kanë një treg të synuar në mbarë botën. Së bashku me lojërat elektronike, kompania ofron softuer për lojëra tavoline HTML5, gjë që bën lojën e shkëlqyer të pajisjeve celulare. Ndër ofertat e lojës janë Oceans Tall dhe Coyote Crash.

Të rejat e fundit

Eksploroni Parajsën Tropicale në Bikini Island Deluxe në Habanero
2023-09-21

Eksploroni Parajsën Tropicale në Bikini Island Deluxe në Habanero

Habanero, një furnizues kryesor i lojërave elektronike dhe lojërave tavoline, po i mban të ndezura atmosferat e verës me lançimin e Bikini Island Deluxe. Kompania thotë se loja luhet në një tabelë standarde 5x3 dhe është një version i modernizuar i ishullit Bikini me performancën më të mirë. I merr lojtarët në një udhëtim luksoz ku ata mund të bashkohen me disa personazhe të njohur për të fituar një pagesë.

Fitoni shpërblime simpatike në lojën slot Habanero's Witches of Tome
2023-08-24

Fitoni shpërblime simpatike në lojën slot Habanero's Witches of Tome

Habanero, një furnizues i njohur i lojëra elektronike më të mira në internet dhe lojërat e tavolinës, ka ofruar një përvojë magjepsëse përmes versionit të saj të fundit, Witches Tome. Në këtë lojë, zhvilluesi fton lojtarët të eksplorojnë thellësitë misterioze të një pylli jashtë kufijve, ku pret një grumbullim shtrigash me ilaçet e tyre magjike. Vendi ka veçori të ndryshme që do të angazhojnë lojtarët gjatë gjithë aventurës shpërblyese.