Kazinotë më të mira online me Gamomat 2023

Me qendër në Gjermani, Gamomat është një zhvillues i softuerit të kazinosë në internet që është i specializuar në lojëra emocionuese me video slot. Kur filloi në 2008, fillimisht u fokusua në kazinotë me bazë tokësore; megjithatë, kompania u fut në industrinë e kazinove online disa vite më vonë.

Gamomat ka licenca nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave në Mbretërinë e Bashkuar dhe operon në dhjetëra juridiksione. Disa nga titujt e lojërave me lojëra elektronike të paraqitura nga kompania janë Take 5, Ramses Book dhe Sticky Diamonds, të cilat të gjitha kanë potencial të lartë fitues. Për më tepër, të gjithë titujt e lojërave në portofolin e Gamomat i janë nënshtruar testimit dhe miratimit nga BMM Testlabs.

al Country FlagCheckmark

Nomini

al Country FlagCheckmark
Deri në 1000 dollarë + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Është një nga faqet më të reja në arenën e lojërave të fatit që hapi dyert në 2019. Në pronësi të Araxio Development NV dhe operuar nga 7StarsPartners, Nomini Casino ofron alternativa më emocionuese për lojtarët në internet. Kazinoja me temë frutash paraqet një portofol përfitimesh inovative për lojëra moderne. Lojtarët që kërkojnë një holl shumëngjyrësh do t'i pëlqejnë personazhet e tij të çuditshëm.

€/$100 Bonusi i parë i depozitës
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Duelz Casino u krijua në 2018 si një kazino në internet që fton lojtarët e fatit të shijojnë lojërat e tyre të preferuara. Kazinoja, e cila është në pronësi të SuprPlay Limited Casinos, përmban disa lojëra të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra pokeri dhe lojëra të drejtpërdrejta. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojëra duke përdorur ofruesit kryesorë të softuerit që përfshijnë Play'n GO, NetEnt dhe Microgaming.

  Deri në 5000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Megapari është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2019. Platforma operohet nga kompania Orakum NV dhe për ta bërë atë konkurruese ata kanë shtuar disa nga veçoritë dhe komponentët më të mirë. Për më tepër, dizajni i kazinosë është i këndshëm për syrin dhe struktura e saj lejon navigim dhe përdorim të lehtë.

   Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bastet e kazinosë dhe sporteve
   • Sportet virtuale
   • Rrotullime pa besnikëri
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bastet e kazinosë dhe sporteve
   • Sportet virtuale
   • Rrotullime pa besnikëri

   Betmaster është një operator kazinoje dhe një libralidhës në internet i themeluar në Estonia. Kazinoja ka një licencë nga Curacao që garanton drejtësinë e lojërave. Për më tepër, kazino përdor kodimin më të fundit SSL që siguron mbrojtje dhe konfidencialitet për klientët e tyre.

   Deri në 300 dollarë + 150 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino e re në internet
   • Më shumë se 6000 lojëra
   • Seksione të shumta të lojërave elektronike
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino e re në internet
   • Më shumë se 6000 lojëra
   • Seksione të shumta të lojërave elektronike

   JVSpin Casino është themeluar në vitin 2020. Pavarësisht se është mjaft e re në industrinë e lojërave të fatit në internet, JVSpin është bërë mjaft popullor dhe ka më shumë se 7000 lojëra nga ofrues dhe kategori të ndryshme. Për të përmendur disa: kazino ofron automate klasike dhe video, keno, blackjack, ruletë, poker, lojëra elektronike 3D, baccarat, bingo, megaways, jackpot, para dhe çmime, lojëra të reja dhe më shumë.

   Bonus 200% + 30 rrotullime falas dhe më shumë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Depozita minimale 2 dollarë
   • Fitoni çmime si vegla
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Depozita minimale 2 dollarë
   • Fitoni çmime si vegla

   Slottica është vendi i përsosur për entuziastët e lojërave të fatit. Kazino ka të bëjë me cilësinë, risinë, sigurinë, besueshmërinë, një gamë të gjerë lojërash, dhe ky nuk është kufiri. Ka gjithçka që i nevojitet çdo lojtari modern: automat cilësorë, zhvillues softuerësh me reputacion, lojëra të reja dhe shumëllojshmëria e tyre e madhe, lojëra elektronike të mira për pagesë, bonuse pa depozite, sportet kibernetike, sportet virtuale dhe shumë më tepër. Kushtet e thjeshta të tërheqjes dhe më e rëndësishmja, absolutisht e sigurt.

   Deri në 1000 € + 170 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Tërheqje pa baste!
   • Lojëra me koleksion të madh
   • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Tërheqje pa baste!
   • Lojëra me koleksion të madh
   • Shërbimi ndaj Klientit 24/7

   Me një ëndërr për një kazino moderne, një fokus në argëtim dhe gëzim, një dëshirë për gamën më të madhe të lojërave dhe pagesa maksimale për klientët, nisi udhëtimi i Viggo.

   Deri në 3000 dollarë + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
   • Sportet virtuale të disponueshme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
   • Sportet virtuale të disponueshme

   Spinamba Casino është një kazino super e ndritshme me një temë të pazakontë. Ajo padyshim dallohet me dizajnin e saj midis kazinove të tjera në internet. Faqja përmban makineri klasike dhe më moderne, një numër prej më shumë se 1 000, dhe të gjitha kanë parametra dhe raunde të ndryshme të lojës. Lojtarët mund të gjejnë atë që kërkojnë: ofrues të mirënjohur, aftësinë për të luajtur në Kazino Live, pagesa të shpejta, lojëra të ndershme dhe sigurisht bonuse tërheqëse. Një lojtar do të marrë kënaqësi maksimale dhe do të jetë në gjendje të fitojë para. Kazinoja është e qëndrueshme edhe pse e re, ka një zgjedhje të monedhave, luani në modalitetin demo.

   Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Përvojë lozonjare e lojërave
   • 700+ lojëra dhe rritje
   • Bonus bujar i mirëseardhjes
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Përvojë lozonjare e lojërave
   • 700+ lojëra dhe rritje
   • Bonus bujar i mirëseardhjes

   Mr.play është një faqe kumari me një ndalesë që përbëhet nga një kazino dhe një bastesh. Është i përshtatshëm për entuziastët e kazinosë që janë gjithashtu të interesuar baste sportive. E themeluar në vitin 2017, sipërmarrja operohet nga Aspire Global International LTD, por është në pronësi të Marketplay LTD. Mr.play është i licencuar dhe i rregulluar në MB, Maltë, Suedi dhe Irlandë.

   Deri në 720 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Platformë e sigurt dhe e besueshme
   • Qindra lojëra zbavitëse
   • Kazino me temë femrash
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Platformë e sigurt dhe e besueshme
   • Qindra lojëra zbavitëse
   • Kazino me temë femrash

   Queenplay është ndër kazinotë e reja të themeluara në vitin 2020. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Aspire Global International LTD. Ky operator i njohur i kazinosë drejton gjithashtu Regent Play Casino, Chilli Spins Casino, Bellis Casino DK, KaiserSlots Casino dhe Barbados Casino, ndër kazino të tjera. Queenplay Casino është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

   Deri në 800 dollarë + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonuset me rrota të larta
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Bonus VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonuset me rrota të larta
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Bonus VIP

   Regent Play është një kazino celulare në internet në pronësi dhe operim të Aspire Global International LTD, i njëjti operator që qëndron pas Wixstars Casino, Atlantic Spins Casino, Trada Casino, PlayFrank Casino dhe ExtraSpel Casino, vetëm për të përmendur disa. E themeluar në vitin 2018, kazinoja funksionon sipas Rregulloreve të Lojërave në Largësi të Maltës me numrin e licencës MGA/CRP/148/2007.

   100% deri në 1 BTC
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
   • Mbi 2600+ lojëra
   • Libri sportiv kripto
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
   • Mbi 2600+ lojëra
   • Libri sportiv kripto

   Kazino Rocketpot u lançua në vitin 2019. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Danneskjold Ventures BV dhe e licencuar nga qeveria e Curacao. Kazinoja Bitcoin po përpiqet të bëjë të njohur emrin e saj në një industri të mbushur me njerëz me një listë masive shpërblimesh për klientët e rinj dhe besnikë dhe mbi 2600 lojëra. Biblioteka e lojërave është e mbushur me lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit dhe shpërblimet janë vërtet masive. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë janë qershia në krye me tavolina ruletë të pastër, blackjack dhe baccarat nga Evolution Gaming.

   Deri në 1850 dollarë + 500 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
   • Koleksion i madh lojrash
   • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
   • Koleksion i madh lojrash
   • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7

   Locowin u themelua nga një grup entuziastësh të vërtetë të kazinosë me synimin për të ofruar përvojat më të mira të kazinosë duke ofruar një kazino të thjeshtë dhe miqësore për përdoruesit, duke u fokusuar te individi dhe duke ofruar shpërblime të personalizuara në këmbim të besnikërisë. Me një gamë të madhe lojërash argëtuese dhe jackpot-et më të mëdha në treg, ju do të shijoni qëndrimin tuaj në këtë kazino.

   300 $ + 80 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 3000+ lojëra elektronike
   • Lojëra të menjëhershme
   • Bie dhe fiton
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 3000+ lojëra elektronike
   • Lojëra të menjëhershme
   • Bie dhe fiton

   Bongo është një kazino relativisht e re, e nisur në vitin 2020, por kjo nuk e ka penguar atë të ketë një ndikim të madh. Kazinoja është ende relativisht e panjohur, por njerëzit që e kanë provuar atë raportojnë se kanë gjetur një kazino me të gjitha shenjat dalluese të një platforme të shkëlqyer. Rishikimi ynë i Bongo Casino do të hedhë një vështrim më të afërt se çfarë e bën Bongo të dallohet.

   Deri në 300 € + 200 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
   • Kazino me reputacion
   • Promovime të vazhdueshme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
   • Kazino me reputacion
   • Promovime të vazhdueshme

   Loyal Casino është një kazino evropiane e themeluar mirë, e disponueshme në të gjithë kontinentin. Bashkëpunimi me Betsson Group bëri që Loyal Casino të kishte softuerin më të mirë në treg.

   Deri në 4000 € + 10 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Oferta Bujare Bonus
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Oferta Bujare Bonus
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Depozitë dhe tërheqje e shpejtë

   Casino Empire u krijua në 2020 dhe është në pronësi të Geomatic Marketing NV

   100% deri në 2000 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
   • Bonuset VIP
   • Turne në dispozicion
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
   • Bonuset VIP
   • Turne në dispozicion

   Slot Hunter është një kazino online që operon me licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Me një estetikë unike të zezë, të bardhë dhe jeshile neoni, Slot Hunter është një kazino elegante e gatshme për celularë që ka pak diçka për të ofruar të gjitha demografitë e lojërave të fatit.

   Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Gama e gjerë e lojërave elektronike
   • Pranon kripto
   • Miqësore për celularin
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Gama e gjerë e lojërave elektronike
   • Pranon kripto
   • Miqësore për celularin

   PariPesa është një kazino dhe libralidhës globale në internet që u krijua në vitin 2021 dhe është e licencuar dhe kontrolluar nga një licencë e lojërave elektronike në Curacao. Është i pasur me veçori dhe ofron një bollëk opsionesh për të shijuar lojtarët fillestarë dhe me përvojë të kazinosë.

   100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • I sigurt dhe i sigurt
   • Pagesa të shpejta
   • Lojëra cilësore
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • I sigurt dhe i sigurt
   • Pagesa të shpejta
   • Lojëra cilësore

   Queen Vegas Casino u lançua në vitin 2011 dhe tani operon nën një licencë të Autoritetit të Lojërave të Maltës. Kazinoja online menaxhohet nga SkillOnNet Ltd dhe u ofron lojtarëve lojëra të shumta, bonuse të mahnitshme dhe metoda të shpejta bankare. Të gjitha ofertat synojnë t'u japin lojtarëve një shije të familjes mbretërore që është tema e faqes së lojërave të Queen Vegas.

   100% deri në 500 € + 200 FS
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 10 gjuhë të mbështetura
   • Shumëllojshmëri pagesash
   • Mbështetje 24/7
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 10 gjuhë të mbështetura
   • Shumëllojshmëri pagesash
   • Mbështetje 24/7

   Boomerang Casino është një kazino në internet e krijuar në vitin 2020 dhe në pronësi të Rabidi NV Kompania mban një licencë të lëshuar nga Qeveria e Curacao. Sipas përshkrimit në faqen e internetit, numri masiv i lojërave garanton që paratë e lojtarëve të kthehen tek ata. Ndërfaqja ka një temë vizatimor me një sfond të errët, duke bërë butonat dhe etiketat me ngjyra të ndezura.

   100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Turne javore të drejtpërdrejta të kazinosë
   • Bonusi javor i rrotullimeve falas
   • Kufijtë e lartë të tërheqjes në VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Turne javore të drejtpërdrejta të kazinosë
   • Bonusi javor i rrotullimeve falas
   • Kufijtë e lartë të tërheqjes në VIP

   Buran është një kazino ndërkombëtare e krijuar në vitin 2017. Është në pronësi të Araxio Development NV, por të gjitha operacionet mbikëqyren nga Grupi i Kompanive Tranello. Kazino online Buran operon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave të kazinosë, nga lojërat klasike të tavolinës deri te lojëra elektronike jackpot. Në botën e lojërave të fatit, temat zakonisht frymëzohen nga individë, histori antike ose ngjarje aktuale. Emri "Buran" na kthen në aeroplanin e parë hapësinor të ndërtuar nën programin Sovjetik Buran në vitin 1988. Sot, kazino online Buran është një kazino ndërkombëtare që merr shumë frymëzim nga ky projekt sovjetik. Ajo vjen me një temë hapësinore që do t'ju teleportojë në një hapësirë plot bonuse dhe pagesa të larta. Ndërfaqja ka një tërheqje estetike me një blu të mesnatës në sfond. Pavarësisht se kazinoja është e bazuar në Bashkimin Sovjetik, pjesa e saj më e madhe e tregut është në Evropën Lindore. Para se të regjistroheni, mund të rishikoni lehtësisht hollin e lojërave, programin VIP, T&C, ndër veçoritë e tjera. Ky rishikim do të ofrojë një pamje të këtyre veçorive.

   100% deri në 120 € + 120 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta

   Edhe pse viti 2009 konsiderohet si fillimi zyrtar i asaj që tani njihet si TonyBet, kazinoja filloi funksionimin e saj në vitin 2003, megjithëse me një emër tjetër. Në atë kohë, kazino operohej nga marka OmniBet, e cila me kalimin e viteve u shndërrua në një titani të lojërave. Gjashtë vjet pas themelimit të saj, profesionisti lituanez i pokerit Antanas Guoga, i njohur gjithashtu si "Tony G", bleu markën.

   100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino e drejtë
   • Pay N Play kazino
   • Lojëra të reja dhe të njohura
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino e drejtë
   • Pay N Play kazino
   • Lojëra të reja dhe të njohura

   Turbonino është një kazino në internet e krijuar në vitin 2020. Është një anëtar i kazinove të kufizuara Skill On Net. Ai ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino si lojëra elektronike video, lojëra tavoline dhe lojëra kazino live. Punon me disa studio të famshme lojërash si Play'n GO, Pragmatic Play dhe NetEnt. Kazinoja në internet Turbonino është e licencuar dhe e rregulluar nga UKGC, MGA dhe autoriteti Suedez Gambliauthority përmes kompanisë së saj mëmë. Kazino online Turbonino është një tjetër hyrje e fundit në tregun e lojërave të fatit. Është projektuar thjesht me një ndërfaqe mbresëlënëse me kontrolle të thjeshta. Faqja e internetit dominohet nga një ngjyrë blu me disa prekje të bardhë dhe vjollcë. Shumica e kazinove në internet janë të dizajnuara me të gjithë lojtarët në mendje. Lojërat e kazinosë në internet Turbonino janë plotësisht të optimizuara për të gjitha llojet e pajisjeve. Është i disponueshëm në versionet e luajtjes së menjëhershme dhe celularin. Kazino online Turbonino drejton një program VIP me gjashtë nivele që ofron shpërblime të personalizuara si pagesa të shpejta, kufij më të lartë të depozitave dhe oferta speciale mujore.

   Deri në 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Gamification e integruar
   • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
   • Tërheqje të shpejta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Gamification e integruar
   • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
   • Tërheqje të shpejta

   E themeluar në vitin 2021, Sportaza është një libralidhës i rangut të lartë që ka funksionuar për mjaft kohë. Ajo operon nën një licencë të lojërave të fatit Curacao të lëshuar për kompaninë e saj mëmë. Ka mbi 5000 lojëra për të zgjedhur dhe shumë ofrues softuerësh që ne t'i listojmë këtu.

   100% Deri në 25 € + 25 rrotullime falas
   • Gama e gjerë e lojërave
   • Gama e gjerë e lojërave
   Deri në 4500 € + 10 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonuset ditore
   • 7000+ lojëra
   • Bonus bujar i mirëseardhjes
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonuset ditore
   • 7000+ lojëra
   • Bonus bujar i mirëseardhjes

   Haiti Casino është kazinoja e re në internet e lançuar në vitin 2021. Është anëtare e një grupi kazinosh online në pronësi të SG International NV Haiti Casino operon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Qeveria e Curacaos. Kazinoja e Haitit ka një holl të gjerë kazinoje dhe bonuse dhe promovime të mira. Bonuset e disponueshme përfshijnë bonuse bujare të mirëseardhjes, oferta ditore dhe javore dhe një program VIP.

   100% deri në 250 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Nuk ka kërkesa për baste
   • Pagesat e shpejta
   • Studiot e lojërave premium
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Nuk ka kërkesa për baste
   • Pagesat e shpejta
   • Studiot e lojërave premium

   Banzai Slots është një kazino në internet me temë aziatike e lançuar në vitin 2019. Ajo merr frymëzim nga Ushtria Perandorake Japoneze, e cila i këndoi "Banzai" perandorit të tyre gjatë Luftës së Paqësorit. Ajo strehon mbi 1600 lojëra kazino. Këto lojëra mundësohen nga disa nga ofruesit kryesorë të softuerit në botë në industrinë e iGaming, si Evolution, BetSoft dhe Pragmatic Play. Dizajni i tij me temë aziatike dhe vizatimor na çon në një botë mundësish sumo, geishash dhe sushi. Është produkt i Mountberg BV, me të gjitha operacionet e menaxhuara nga Mountberg Limited.

   Deri në 1750 € + 300 rrotullime falas
   • Kazino krejt e re
   • Tërheqje të shpejta
   • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
   • Kazino krejt e re
   • Tërheqje të shpejta
   • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
   Deri në 100 € + 50 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Program i madh VIP
   • 4000+ lojëra
   • Tërheqje të sigurta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Program i madh VIP
   • 4000+ lojëra
   • Tërheqje të sigurta

   Royal500 është një kazino e re online e lançuar në vitin 2015. Është anëtare e grupit të kazinove online SkillOnNet Limited. Ajo operon nën një kazino master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Royal500 Casino është një strehë unike dhe e vërtetë lojrash me mbi 3000+ lojëra kazino të mundësuara nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Ka tituj individualë të kazinove të drejtpërdrejta të organizuara nga krupierë të jetës reale.

   100% deri ne 450€
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Shumë Promo të ndryshme
   • Aplikacioni celular
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Shumë Promo të ndryshme
   • Aplikacioni celular

   Roku është emërtuar me të vërtetë pas pajisjes së mirënjohur të transmetimit të krijuar për televizorë. Roku është një kazino e re e lançuar në vitin 2020. Ajo menaxhohet nga Striking Stingray Limited. Të gjitha operacionet janë të licencuara dhe të rregulluara nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Roku ofron një koleksion të gjerë lojërash si lojëra elektronike, blackjack, lojëra live, ruletë, jackpots dhe të tjera.

   Shfaq më shumë
   Shfaq më pak

   Të rejat e fundit

   Pse lojtarët i duan lojërat Gamomat
   2020-11-05

   Pse lojtarët i duan lojërat Gamomat

   Gamomat është një zhvillues pjellor softuerësh me më shumë se 250 lojëra dhe mbulon të gjitha zhanret e spikatura. Përveç përmirësimit të lojërave elektronike, lojërave jackpot dhe video pokerit për kazinove online, Gamomat po zhvillohen edhe për sektorin e tokës. Ofertat e tyre janë prodhuar duke përdorur teknologjinë më të re dhe janë plotësisht të përshtatshme për celular.