Kazinotë më të mira online me Fugaso 2023

E themeluar në vitin 2016, Fugaso është një kompani zhvilluese e softuerëve të lojërave të fatit në internet që krijon dhe furnizon lojëra elektronike dhe lojëra tavoline në qindra kazino online. Ashtu si shumica e zhvilluesve të lojërave të kazinosë, Fugaso përdor teknologjinë më të fundit HTML në prodhimin e lojërave të tij për të siguruar që përdoruesit e celularëve dhe të desktopit të mund të shijojnë përvojën.

Përveç lojërave elektronike të rregullta, Fugaso ofron edhe lojëra elektronike progresive jackpot, si Grill King, Fear the Zombies dhe Mummy 2018. Lojërat e tavolinës përfshijnë blackjack dhe ruletë. Lojërat Fugaso mund të luhen në të paktën 10 gjuhë, dhe ato vijnë me një RTP të lartë (ndërmjet 95 deri në 99,5%).