Kazinotë më të mira online me Foxium 2023

Foxium është me të drejtë krenare për softuerin e tyre celular të lojërave të kazinosë që ata janë në gjendje t'i ofrojnë industrisë. Kjo është një kompani lojrash softuerësh që ka njohur rëndësinë e kënaqësisë së kazinosë celulare. Për ta bërë këtë një përvojë të jashtëzakonshme, ata kanë prodhuar lojëra duke përfshirë The Great Albini dhe Adelia The Fortune Wielder.

al Country FlagCheckmark

Ruby Fortune

al Country FlagCheckmark
100% deri në 750 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Ruby Fortune është një kazino që ka argëtuar dhe shpërblyer lojtarët për gati dy dekada.

100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino u lançua në vitet '90 kur kazinotë në internet po ngriheshin. Që atëherë, kazinoja Jackpot City ka adoptuar veçori të reja moderne dhe inovative. Ata vlerësojnë atë që është e rëndësishme për të tërhequr klientët e rinj dhe për t'i mbajtur të lumtur ata aktualë.

100% deri në 1000 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar

Spin Casino u themelua për herë të parë si Spin Palace Casino në vitin 2001. Pasi të vizitoni faqen e tyre të internetit, mund të prisni të keni një përvojë të këndshme. Spin Casino ka një licencë me Autoritetin e Lojërave të Maltës dhe Komisionin e Lojërave Kahnawake.

€/$100 Bonusi i parë i depozitës
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Duelz Casino u krijua në 2018 si një kazino në internet që fton lojtarët e fatit të shijojnë lojërat e tyre të preferuara. Kazinoja, e cila është në pronësi të SuprPlay Limited Casinos, përmban disa lojëra të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra pokeri dhe lojëra të drejtpërdrejta. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojëra duke përdorur ofruesit kryesorë të softuerit që përfshijnë Play'n GO, NetEnt dhe Microgaming.

  Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri

  Betmaster është një operator kazinoje dhe një libralidhës në internet i themeluar në Estonia. Kazinoja ka një licencë nga Curacao që garanton drejtësinë e lojërave. Për më tepër, kazino përdor kodimin më të fundit SSL që siguron mbrojtje dhe konfidencialitet për klientët e tyre.

  Deri në 1000 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Bonuse bujare
  • Oferta VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Bonuse bujare
  • Oferta VIP

  Luckland është një kazino e njohur në internet që operon në industrinë e iGaming për shumë vite. Gjatë viteve të tij aktive, Luckland ka arritur të zhvillojë një reputacion shumë të mirë si një kazino e sigurt në internet që ofron disa nga lojërat më të mira të kazinosë në treg.

  Deri në 3000 dollarë + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
  • Sportet virtuale të disponueshme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
  • Sportet virtuale të disponueshme

  Spinamba Casino është një kazino super e ndritshme me një temë të pazakontë. Ajo padyshim dallohet me dizajnin e saj midis kazinove të tjera në internet. Faqja përmban makineri klasike dhe më moderne, një numër prej më shumë se 1 000, dhe të gjitha kanë parametra dhe raunde të ndryshme të lojës. Lojtarët mund të gjejnë atë që kërkojnë: ofrues të mirënjohur, aftësinë për të luajtur në Kazino Live, pagesa të shpejta, lojëra të ndershme dhe sigurisht bonuse tërheqëse. Një lojtar do të marrë kënaqësi maksimale dhe do të jetë në gjendje të fitojë para. Kazinoja është e qëndrueshme edhe pse e re, ka një zgjedhje të monedhave, luani në modalitetin demo.

  Deri në 333 € + 300 rrotullime
  • Oferta Bujare Bonus
  • Lojëra të reja dhe të përditësuara
  • PNP në Finlandë
  • Oferta Bujare Bonus
  • Lojëra të reja dhe të përditësuara
  • PNP në Finlandë
  Deri në 500 dollarë në 3 depozitat e para
  • Ofron mbi 3200 lojëra
  • Kazino shumëgjuhëshe
  • Licenca MGA
  • Ofron mbi 3200 lojëra
  • Kazino shumëgjuhëshe
  • Licenca MGA
  Deri në 300 € + 200 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
  • Kazino me reputacion
  • Promovime të vazhdueshme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
  • Kazino me reputacion
  • Promovime të vazhdueshme

  Loyal Casino është një kazino evropiane e themeluar mirë, e disponueshme në të gjithë kontinentin. Bashkëpunimi me Betsson Group bëri që Loyal Casino të kishte softuerin më të mirë në treg.

  Deri në 1000 € / 0,016 BTC + 100 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kriptovalutat
  • Mbështetje e kujdesshme
  • Shpërblime të mëdha
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kriptovalutat
  • Mbështetje e kujdesshme
  • Shpërblime të mëdha

  E themeluar në vitin 2017, Wild Tornado Casino operohet nga Direx NV dhe filiali i saj, Direx Ltd. Direx NV është i bazuar në Curacao dhe ka një licencë nga Antillephone NV

  Deri në 500 $/€ ose 5 BTC + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Shumëgjuhëshe
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Shumëgjuhëshe

  7Bit Casino është një kazino online e krijuar në vitin 2014. Ajo strehon një gamë të gjerë lojërash elektronike, lojëra tavoline live dhe virtuale dhe lojëra pokeri nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Ajo është tërësisht në pronësi të Dama NV Dama NV është një ent juridik plotësisht i regjistruar dhe i licencuar nga Qeveria e Curacao me një licencë dhe mbikëqyrje të lojërave në distancë të ofruar nga Antillephone NV Edhe pse 7Bit është një kazino online e mirënjohur e dëshmueshme e drejtë, lojtarë nga Spanja, Holanda , Franca, Uellsi i Ri Jugor, Izraeli, Ukraina, Mbretëria e Bashkuar dhe SHBA janë të kufizuara në operacionet e saj.

  Deri në 500 € ose 5 BTC + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Kodet e bonusit
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Kodet e bonusit

  Kazinoja Online Katsubet është një nga të parat faqet e lojërave në internet për të pranuar bitcoin. Ai filloi operacionet në vitin 2020 dhe menaxhohet dhe operohet nga Dama NV, një lojtar me përvojë në industri me licencim ndërkombëtar nga Curaçao. Kazinoja synon t'u ofrojë lojtarëve argëtim të pakufizuar të paraqitur në një platformë me temë aziatike. Në fakt, emri i kazinosë rrjedh nga hieroglifi "Katsu", që nënkupton "të fitosh" në japonisht.

  100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • I sigurt dhe i sigurt
  • Pagesa të shpejta
  • Lojëra cilësore
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • I sigurt dhe i sigurt
  • Pagesa të shpejta
  • Lojëra cilësore

  Queen Vegas Casino u lançua në vitin 2011 dhe tani operon nën një licencë të Autoritetit të Lojërave të Maltës. Kazinoja online menaxhohet nga SkillOnNet Ltd dhe u ofron lojtarëve lojëra të shumta, bonuse të mahnitshme dhe metoda të shpejta bankare. Të gjitha ofertat synojnë t'u japin lojtarëve një shije të familjes mbretërore që është tema e faqes së lojërave të Queen Vegas.

  100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino e drejtë
  • Pay N Play kazino
  • Lojëra të reja dhe të njohura
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino e drejtë
  • Pay N Play kazino
  • Lojëra të reja dhe të njohura

  Turbonino është një kazino në internet e krijuar në vitin 2020. Është një anëtar i kazinove të kufizuara Skill On Net. Ai ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino si lojëra elektronike video, lojëra tavoline dhe lojëra kazino live. Punon me disa studio të famshme lojërash si Play'n GO, Pragmatic Play dhe NetEnt. Kazinoja në internet Turbonino është e licencuar dhe e rregulluar nga UKGC, MGA dhe autoriteti Suedez Gambliauthority përmes kompanisë së saj mëmë. Kazino online Turbonino është një tjetër hyrje e fundit në tregun e lojërave të fatit. Është projektuar thjesht me një ndërfaqe mbresëlënëse me kontrolle të thjeshta. Faqja e internetit dominohet nga një ngjyrë blu me disa prekje të bardhë dhe vjollcë. Shumica e kazinove në internet janë të dizajnuara me të gjithë lojtarët në mendje. Lojërat e kazinosë në internet Turbonino janë plotësisht të optimizuara për të gjitha llojet e pajisjeve. Është i disponueshëm në versionet e luajtjes së menjëhershme dhe celularin. Kazino online Turbonino drejton një program VIP me gjashtë nivele që ofron shpërblime të personalizuara si pagesa të shpejta, kufij më të lartë të depozitave dhe oferta speciale mujore.

  Deri në 400 dollarë kthim parash
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Nuk ka bonuse bastesh
  • 2000+ lojëra
  • Mbështetje 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Nuk ka bonuse bastesh
  • 2000+ lojëra
  • Mbështetje 24/7

  Vegas Lounge Casino u lançua zyrtarisht në 2021 nga White Hat Gaming Limited. Si një filial ajo operon nën licencat e kompanisë mëmë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Kumarit të Mbretërisë së Bashkuar. Të gjitha operacionet mbështeten nga një ekip profesional mbështetës përmes kanaleve të ndryshme. Kazino online Vegas Lounge ofron disa bonuse të mira dhe akses në një holl të pasur lojërash. Kazino online Vegas Lounge ka qenë në treg që nga viti 2021. Është ndër platformat më të reja në internet nga White Hat Gaming, një operator kazinoje i njohur më së miri për zhvillimin e kazinove të njohura në internet si Jonny Jackpot, CasiGO Casino Captain Spins dhe CasiGO Casino. Ashtu si të gjitha ndërmarrjet e tjera të Lojërave White Hat, Vegas Lounge Casino është licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës. Është këtu për t'u shërbyer kumarxhinjve me një përzgjedhje të larmishme lojërash magjepsëse të kazinosë, ofrues me reputacion të pagesave, shërbime me cilësi të lartë dhe bonuse intriguese. Kazino është një kazino e mrekullueshme që do t'u sigurojë lojtarëve në mbarë botën shumë argëtim dhe kënaqësi. Pra, le të hedhim një vështrim në atë që Vegas Lounge Casino u ofron entuziastëve të kazinove në internet.

  Deri në 1000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Pagesat Sofort dhe kripto
  • Shërbimi VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Pagesat Sofort dhe kripto
  • Shërbimi VIP

  Dachbet është një lojtar i ri në internet që u themelua në vitin 2021 dhe është i licencuar në Curacao. Bellona NV e drejton atë dhe Delasport është përgjegjës për platformën e basteve. Lojtarët nga më shumë se 150 vende pranohen në librin sportiv.

  125 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Nuk ka bonus bastesh
  • Mbështetje 24/7
  • Tërheqje të shpejta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Nuk ka bonus bastesh
  • Mbështetje 24/7
  • Tërheqje të shpejta

  Haz Casino është një tjetër shtesë e shkëlqyer në tregun e lojrave. Edhe pse është i ri dhe me emra të papëlqyer, ai ka zhytur një reputacion të shkëlqyer në më pak se një vit. Haz Casino ofron një koleksion të gjerë të lojërave të kazinosë, duke përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga disa ofrues me reputacion të softuerit të lojërave. Lojtarët mund të eksplorojnë lojëra elektronike kryesore, lojëra tavoline, video bingo, karta gërvishtëse dhe jackpot.

  Deri në 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gamification e integruar
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Tërheqje të shpejta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gamification e integruar
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Tërheqje të shpejta

  E themeluar në vitin 2021, Sportaza është një libralidhës i rangut të lartë që ka funksionuar për mjaft kohë. Ajo operon nën një licencë të lojërave të fatit Curacao të lëshuar për kompaninë e saj mëmë. Ka mbi 5000 lojëra për të zgjedhur dhe shumë ofrues softuerësh që ne t'i listojmë këtu.

  100% deri në 200 € + 50 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Ofruesit kryesorë të softuerit
  • Lojëra celulare
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Ofruesit kryesorë të softuerit
  • Lojëra celulare

  Fortune Panda është një tjetër shtesë e re në kripto-kazinotë në internet. Ajo u krijua në vitin 2020 si një destinacion me një ndalesë për të gjithë lojtarët e kriptove.

  Deri në 1000 € + 125 rrotullime falas
  • Bonus festa e fundjavës
  • Kazino Bitcoin
  • Mbi 4000 lojëra
  • Bonus festa e fundjavës
  • Kazino Bitcoin
  • Mbi 4000 lojëra
  100% Deri në 25 € + 25 rrotullime falas
  • Gama e gjerë e lojërave
  • Gama e gjerë e lojërave
  Deri në 100 € + 50 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Program i madh VIP
  • 4000+ lojëra
  • Tërheqje të sigurta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Program i madh VIP
  • 4000+ lojëra
  • Tërheqje të sigurta

  Royal500 është një kazino e re online e lançuar në vitin 2015. Është anëtare e grupit të kazinove online SkillOnNet Limited. Ajo operon nën një kazino master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Royal500 Casino është një strehë unike dhe e vërtetë lojrash me mbi 3000+ lojëra kazino të mundësuara nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Ka tituj individualë të kazinove të drejtpërdrejta të organizuara nga krupierë të jetës reale.

  40 € + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Themeluar në vitin 2021, All In Casino është një kazino e re e rangut më të lartë në industrinë e lojrave. Ajo ka një licencë për lojërat e fatit Curacao të lëshuar për kompaninë mëmë, Familypot BV Ajo ofron një gamë të gjerë lojërash kazino dhe tituj të drejtpërdrejtë tregtarësh. All In Casino vjen me një ndërfaqe interaktive dhe miqësore për përdoruesit, ku lojtarët mund të zgjedhin lojërat e tyre të preferuara, nga lojëra elektronike në lojëra elektronike live. Ka mbi 4000 lojëra të mundësuara nga ofrues të njohur softuerësh.

   300 € + 125 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Booi Casino është një platformë e mirë-krijuar kazinoje e lançuar në vitin 2019. Ajo është në pronësi të Globonet BV së bashku me PlayFortuna Casino. Të gjitha operacionet e Booi Casino menaxhohen nga Netglobe Services Limited. Booi Casino rregullohet sipas një licence master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Kjo kazino fokusohet kryesisht në tregjet evropiane dhe kanadeze.

    100% deri ne 500€
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Marka 1Bet është një platformë legjitime bastesh që ekziston prej vitesh. Ata kanë luajtur një rol të rëndësishëm në industrinë e basteve që nga fillimi i tyre në 2012. Me këtë mision, ata u ofrojnë mijëra klientëve shërbime si baste sportive tradicionale, eSports, kazino, kazino live dhe baste live.

     100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Bonus i madh i mirëseardhjes
     • Mbështetje 24/7
     • Platformë miqësore për celularin
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Bonus i madh i mirëseardhjes
     • Mbështetje 24/7
     • Platformë miqësore për celularin

     FairSpin është një kazino në internet miqësore për kriptovalutat që debutoi në vitin 2018. Ajo ofron një koleksion gjithëpërfshirës lojërash kazino, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra me letra, jackpots, lojëra turneu dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Fairspin Casino është në pronësi dhe operuar nga Techcore Holding BV Ajo mban një licencë lojrash të rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Nga logoja e saj, lojtarët mund të ndjejnë dominimin e kësaj kazinoje online në treg.

     Shfaq më shumë
     Shfaq më pak