Kazinotë më të mira online me Extreme Live Gaming 2023

Extreme Live Gaming është një ofrues i popullarizuar i zgjidhjeve të kazinosë në internet i cili ofron produkte dhe shërbime të kualitetit të lartë për operatorët e kazinove në mbarë botën. Është e specializuar në shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë si blackjack, ruletë dhe shumë të tjera. Tavolinat e tyre blackjack kanë shumë variacione si ato me ngjyra të ndryshme tavoline, limite monetare, seksion VIP, etj. Kjo i jep klientit një përvojë të shkëlqyer dhe të përshtatur kur bëhet fjalë për lojërat e fatit në internet.

Kompania u themelua në vitin 2013 dhe që atëherë ka fituar një reputacion për shërbimin e saj me cilësi të lartë dhe gamën e larmishme të lojërave. Në vitin 2018, kompania u ble nga Pragmatic play dhe ka vazhduar të zgjerojë ofertat e saj të produkteve për operatorët.