Evolution Gaming

December 15, 2020

Evolution Gaming nis Live Craps

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Lojëra evolucionare, pr oducer Kryeministri i Kazino live alternativat, ka njoftuar prezantimin e online të parë në botë Lojë Live Craps, i ngritur në ag enuine nëntokë. Ky version i veçantë online i lojës së nderuar me zare mbetet historikisht i saktë, ndërkohë që përdor plotësisht teknologjitë në zhvillim me grupin e tij të pasur të veçorive të përmirësuara, të krijuara për ta bërë lojën të kuptueshme dhe për të luajtur si për lojtarët me përvojë ashtu edhe për fillestarët.

Evolution Gaming nis Live Craps

Evolution Craps është versioni emocionues dhe dallues në internet i Craps për të cilin kanë kërkuar fansat e kësaj loje të njohur. Craps, veçanërisht në Shtetet e Bashkuara, është një lojë shumë e famshme në kazinotë tokësore. Gabimet mund të duken pothuajse të mëdha për një lojtar për herë të parë.

Lojëra evolucionare e ka bërë procesin më fleksibël se kurrë në këtë version të veçantë online duke përfshirë një ndërfaqe të lehtë për t'u përdorur me veçori që ndihmojnë, duke akomoduar këtë kazino shumë të dashur për një brez të ri lojtarësh. Ashtu si në Live dhe First Person, loja me siguri do të jetë tërheqëse për lojtarët e rinj dhe me përvojë.

Evolution Gaming Online Dëthje kryesore e mut live

Kjo lojë speciale Craps është vendosur në një studio të bukur me temë sfondi. Është një lojë e gjallë dhe tepër e shpejtë me mënyra të shumta për të vënë bast dhe shumë më tepër mënyra për të fituar. Qëllimi i lojës është të parashikojë rezultatin e hedhjes së dy zarave. Në Craps unike të Evolution Gaming, ata kanë ndërtuar të gjitha udhëzimet se si ta bëjnë lojën më të qetë për t'u luajtur dhe kuptuar plotësisht. Ju përditësoheni rregullisht me fitoret tuaja të mundshme për hedhjen e zareve të radhës, ndërsa në të njëjtin moment mund të shihni gjithashtu se sa prej jush janë duke qëndruar për të njëjtin numër.

Karakteristikat e Evolution Gaming Live Crap

Numrat e Mi

My Numbers është një veçori shtesë që lejon luajtjen e Craps më të thjeshtë dhe më interesante. Çdo numër përfaqëson një total të mundshëm të hedhjes së zarit. Ai tregon proporcionin që ju nevojitet për të fituar së bashku me pagesat e mundshme.

Modaliteti i lehtë

Pavarësisht nëse jeni i ri në Craps, mund të jetë më e lehtë të filloni të luani me funksionalitetin Easy Mode. Easy Mode është krijuar për lojtarët që duan të luajnë lojën me shumë më pak pika bastesh. Duke klikuar një buton, ndërfaqja e përdoruesit ndryshon dhe tani po luani me një rrjet më të vogël bastesh në të cilin mund të përdoren vetëm pikat më të lehta të basteve.

Tutorial:

Në këtë tutorial informativ të integruar të Craps, do të merrni të gjithë ndihmën që ju nevojitet për të kuptuar se si të luani Craps dhe çfarë bëjnë bastet e ndryshme.

Statistikat Dinamike

Panelet e Statistikave Dinamike në murin e studios përditësohen rregullisht ndërsa lojtarët vendosin bastet e tyre. Entuziazmi rritet pasi mund të shihni se si lojtarët e tjerë po bastojnë menjëherë. "Craps kompleton portofolin e Evolution për sa i përket ofrimit të çdo loje që mund të gjeni në një kazino me bazë tokësore. Zhvillimi i lojës dhe kapja e emocioneve unike të tabelës Craps, por në një mjedis online, ishte një projekt kompleks. Ekipi ka bërë një punë fenomenale dhe ne tani kemi një produkt fantastik të përfunduar që e di që do të emocionojë entuziastët e Craps në SHBA, Evropë dhe më gjerë, si dhe do të tërheqë legjione fansash të rinj."__"Ne e kuptojmë se jo të gjithë dinë të luajnë Craps. Kjo është arsyeja pse loja ka një "Modalitet të lehtë" dhe një tutorial të thjeshtë interaktiv në internet që shpjegon qartë se si të luani dhe shijoni lojën. Craps ka qenë loja jonë e re më e kërkuar nga të dy lojtarët dhe operatorët për vite me radhë – tani më në fund është këtu. Unë mendoj se lojtarët do ta pëlqejnë atë."~~ Todd Haushalter, Zyrtari Kryesor i Produkteve në Evolution:

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme