Kazinotë më të mira online me BTG 2024

BTG ose Big Time Gaming u themelua në Australi në vitin 2011. Kompania u themelua nga Nik Robinson, një veteran i industrisë që filloi me zhvillimin e softuerit të kazinosë në 1996. Ata janë të lidhur me lojërat Openbet dhe CORE, Nik ishte drejtor krijues për Openbet më parë . Klientët e Big Time Gamings gjenden në mbarë botën me shumë klientë në Evropë.

Rreth Big Time Gaming (BTG)Lojëra të njohura të kazinosë në internet nga BTG
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Rreth Big Time Gaming (BTG)

Big Time Gaming (BTG) u shfaq në vitin 2011 dhe krijoi një vend në industrinë e softuerit të kazinove në internet. Ata kanë bërë një rrugë të gjatë që nga krijimi i lojërave për ofrues më të mëdhenj si Microgaming. Këto ditë BTG është vendosur si një ofrues inovativ softuerësh dhe vazhdon të sfidojë një industri konkurruese. BTG ka ekspertizën për të vazhduar këtë trend pasi është themeluar nga tre veteranë të industrisë me rreth 30 vjet përvojë. Ata kanë vazhduar të bëjnë lojëra me cilësi të lartë grafika dhe animacione.

BTG është e licencuar në Alderney, Gjibraltar, Mbretëria e Bashkuar dhe provincën kanadeze të British Columbia. Kjo do të thotë që BTG mund të ofrojë lojëra kazino në internet për disa nga kazinotë më të mëdha nga e gjithë bota. Licencimi siguron që siguria e lojtarëve të mbrohet në shumë juridiksione në mbarë botën.

Lojëra të njohura të kazinosë në internet nga BTG

BTG ka krijuar mbi 20 lojëra elektronike, reaktorë dhe lojëra tavoline me grafikë unike të animuar dhe disa që duken si filma vizatimorë. Slotet me ngjyra të ndezura nga seria Megaways janë bërë me cilësi dhe vëmendje.

Bobinat e tyre janë të madhësive dhe linjave të ndryshme të pagesës. Rrotullime falas, egra, shumëzues dhe simbole të shpërndarjes janë të gjitha pjesë e repertorit BTG. Gjithashtu, RTP e shumicës së lojërave është mbi 95%. BTG gjithashtu është zhvendosur në markat e licencuara si Survivor, Monopoly dhe Who Wants to Be a Millionaire. Këtu është një shije e lojrave në dispozicion;

White Rabbit Megaways™ ishte një lëshim i hershëm me një veçori të quajtur Feature Drop™. Kjo lojë mund të shkaktojë një raund bonus nga monedhat BTG dhe është ende shumë e njohur në të gjithë botën. Ka 16,807 mënyra për të fituar dhe Wild është Alice. Ka një shpërndarje fantastike për më shumë shanse për të fituar.

Tensioni i lartë i rrezikut u jep lojtarëve shumë mundësi për bonuse dhe veçori të tjera. Është krijuar në vitin 2013 dhe ka një plan urbanistik tipik, ka gjithashtu 4096 linja bastesh dhe një RTP mbi 96%. Quhet tension i lartë për shkak të numrit të veçorive që ka. Wild Fire është simboli i egër që zëvendëson të gjitha simbolet. Për më tepër, shpërndarja shkakton tre ose më shumë simbole ku lojtarët mund të zgjedhin rrotullime falas të tensionit të lartë ose rrotullime falas të Gates of Hell.

Kush dëshiron të bëhet milioner

Kjo lojë u lëshua në vitin 2018 dhe bazohet në temën e TV. Ky krijim i Megaways ka shumë kuize dhe simbole unike. Linjat e luajtjes normale gjithashtu zbehen dhe simbole të tjera bien në ekran duke rezultuar në më shumë kombinime. Është e mundur të gjeni wilds, një scatter dhe bonuse të tjera për më shumë rrotullime falas. BTG gjithashtu ka disa veçori të tjera për të ndihmuar në minimizimin e humbjeve dhe ka 117649 mënyra për të fituar. Ajo gjithashtu ka një RTP prej 96.24%,

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi