Lulëzim i lojërave: Ofruesi i lojërave në kazino në internet me Class

Booming Games

2020-11-12

Tregu për lojra online është jashtëzakonisht e gjerë tani, por një konkurrencë e vërtetë është gjithmonë aty. Lojëra në lulëzim ka nisur vetëm në vitin 2014 dhe është një fenomen krejtësisht i ri në industri. Që atëherë, ajo ka arritur të krijojë mbi 50 ekskluzive lojërat e kazinosë në internet nga Ishulli M an, duke zgjeruar portofolin e saj në të gjitha pjesët e Evropës dhe tani duke punuar në mënyrë të konsiderueshme në Azi.

Lulëzim i lojërave: Ofruesi i lojërave në kazino në internet me Class

Ata ofrojnë lojëra elektronike të nivelit të ardhshëm në treg me lojëra të nivelit të lartë. Boom Games ofron një portofol të mirëpërcaktuar që përfshin lojëra ekskluzive me tema, veçori krijuese dhe paqëndrueshmëri për të kënaqur të gjitha spektret e lojtarëve. Ata përdorin njohuritë e profesionistëve të industrisë, të cilët sjellin vitet e tyre të përvojës dhe njohurive profesionale për të dizajnuar lojëra të standardeve më të larta, duke përdorur modele të vendosura të performancës dhe inovacione të reja në industrinë e lojrave.

Licenca dhe Autorizimi i Operimit

Booming Games (Malta) Limited është i regjistruar në Maltë dhe është i licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës për të ofruar shërbime të lojërave të tipit 1 nën një licencë B2B - Critical Gaming Supply. Kjo do të thotë që diapazoni i tyre dhe lojërat janë të sigurta, të sigurta dhe të besueshme

Ideologjia kryesore e lojës në lulëzim

Politikat e tyre super ekspansioniste i përshtaten standardit të lojërave të tyre. Lojërat e kazinosë në internet nga Booming Games shfaqin lojë të shpejtë, shumë mekanizma unikë, efekte të shkëlqyera zanore dhe pothuajse gjithçka që mund të pëlqejë një lojtar i kazinosë në internet. Me këtë ritëm, Booming Gaming paraqet një sfidë të vërtetë për kompanitë kryesore, duke përqafuar qasjen krijuese ndaj një segmenti të rëndësishëm të tregut.

Më poshtë janë skajet e tyre prerëse që i veçojnë mjaft:

 • Projektuar në Shtëpi

 • Nga konceptimi deri në përfundim, lojërat e tyre janë projektuar tërësisht nga ekipi ynë i përkushtuar.

 • Karakteristikat novatore

 • Titujt e mbushur me një gamë të larmishme veçorish të reja, nga simbolet ndërvepruese deri te linjat e pagesës me shumë drejtime.

 • Mobile i optimizuar

 • I gjithë katalogu i tyre është zhvilluar në HTML5, duke lehtësuar përputhshmërinë e lartë ndër-platformë dhe përdorshmërinë celulare.

 • Zgjidhje e plotë Back Office

 • Një zgjidhje e plotë back office i pajis operatorët me një pasqyrë transparente të aktivitetit të lojtarëve në titujt e Booming Games.

 • Fushata me spin bonus

 • Ata posedojnë aftësinë për të orkestruar fushata, duke i lejuar operatorët të mundësojnë Bonus Spins të rregullueshëm për klientët e tyre.

 • Krijimi i lojës me porosi

 • Titujt e përshtatur të krijuar nga Departamenti i tyre i arritur i Lojërave me porosi integrojnë kërkesat e klientëve duke ruajtur lojën e shkëlqyer.

  Zgjerimi i lojërave në lulëzim dhe partneriteti kyç

  Në Azi, Booming Games ka siguruar një partneritet të madh me XIN Gaming dhe Asia Gaming. Bashkëpunimet kanë arritur kulmin me rritjen e lojërave të lulëzuara në Manila, Filipine dhe ekzistencën e zyrave të saj kryesore në Man Island në Athinë dhe Londër.

Booming Games ka filluar gjithashtu të punojë me Gambino Slots, mBit Casino dhe SekaBet Casino pasi të gjitha ato janë duke pritur automatë online nga Booming Games. Ndërsa firma vazhdon të zgjerohet, lojërat në lulëzim mund të parashikohen të zgjerohen në tregun e kriptomonedhave.

Karakteristikat kryesore të lojës në lulëzim

Booming Games ofron kazino që të gjitha duket se janë bërë me saktësi. Nga ideologjitë kryesore të lartpërmendura, dizajni dhe grafika e tyre janë gjithashtu të drejtpërdrejta. Çdo titull i Booming Games duket se ofron të gjithë bonuset e rrotullimit falas e cila shpesh është e njëjtë me rrotullimet e pagesës në të dyja mënyrat. Lojërat e tyre variojnë nga 3 deri në 5 rrotulla. Më e rëndësishmja, çdo përvojë përdoruesi është përgjithësisht argëtuese, e këndshme dhe jashtëzakonisht argëtuese.

Tituj të mahnitshëm nga Boom Games

Booming Games ka qenë me të vërtetë në gjendje të projektojë mbi 50 tituj lojëra elektronike në internet që janë shumë të jashtëzakonshëm për shkak të periudhës së tyre të shkurtër kohore në industri. Firma ka tituj si Bacchus, Cinco de Mayo, Gangster Golfspieler dhe Family Powers, si dhe lojëra aziatike si Harvest Fest ose Lotus Love. Ata synojnë në mënyrë specifike të dominojnë tregjet globale me një gamë të gjerë temash dhe veçorish. Shikoni disa nga këto lojëra të zgjedhura sot

 • Ahoy Matey
 • Deluxe me fruta ekzotike
 • Pub Paddy's
 • Festa e kafshëve
 • Fuqitë familjare
 • Netët e Parisit
 • Arabia
 • Kotele Feng Shui
 • Plaçkë pirate
 • Rrotullime arabe
 • Dragoi flakërues
 • Frika e rrotullave
 • Cirku në lulëzim
 • Fitimet e Artë
 • Kafkat e sheqerit
 • Shkëlqim lulëzues
 • Royals Artë
 • Super Boom
 • Ari në lulëzim
 • Vezë të mëdha
 • Rrotullat e surfinës
 • Booming Seven
 • Gucha Trumpet
 • Cuties Sushi

Të rejat e fundit

Përgatituni për ngjarje argëtuese në Hot Chilli Fest të organizuar nga Stakelogic
2023-09-28

Përgatituni për ngjarje argëtuese në Hot Chilli Fest të organizuar nga Stakelogic

Lajme