Blueprint Gaming

November 4, 2020

Blueprint Gaming ngjitet me Big Cat King Megaways™ të ri

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Big Cat King Megaways™

Plani i lojërave po u jep fuqi lojtarëve në slotin e tij të fundit të aventurës, Big Cat King Megaways™, me një veçori unike që u jep atyre më shumë opsione se si të eksplorojnë lojën ekzotike. Versioni më i fundit i lojës së kazinosë Blueprint, i cili është i aksesueshëm vetëm në tregjet jo në Mbretërinë e Bashkuar, prezanton një veçori të veçantë dhe ekskluzive të Spin Booster që inkurajon lojtarët të rrotullojnë timonin në përpjekje dhe të bëjnë rrotullime shtesë për Lojë bonus.

Blueprint Gaming ngjitet me Big Cat King Megaways™ të ri

Ky variant i fundit i mekanizmit përzgjedhës të rrotullimeve falas të Blueprint, i cili u lejon lojtarëve të zgjedhin kombinimin e rrotullimeve të tyre falas kundër shumëzuesit kundër paqëndrueshmërisë, tani u lejon lojtarëve të marrin deri në 50 rrotullime falas dhe të kenë një probabilitet më të mirë për të fituar çmimin e madh të lojës.

Mundësitë fituese në këtë version të ri të lojërave të projektit: Big Cat King Megaways™

Vendi i kazinosë Big Cat King Megaways™ përmban gjithashtu një funksionalitet "Blerje me rrotullime falas në Booming" që ofron hyrje të drejtpërdrejtë në raundin e bonusit me 4 alternativa për të zgjedhur. Kafshët ekzotike pushtojnë përvojën e lojës në Blueprint-in e ri kazino online lëshimi i lojës me një mekanizëm Megaways™. Me 117,649 mundësi për të fituar, loja përmban gjithashtu erëra rrotulluese dhe një shumëzues në rritje të fitoreve gjatë gjithë lojës së bonusit.

Mekanizmi Megaways™ i integruar në versionin më të ri të Blueprint është i licencuar nga Big Time Gaming, një emër i madh në industri.

Dëgjoni çfarë tha një drejtor i lartë:

"Big Cat King Megaways™ është zhvilluar për t'u dhënë lojtarëve më shumë zgjedhje se si ata e shijojnë përvojën e tyre të lojërave "Blueprint". Tipari i ri Spin Booster shton një kthesë emocionuese në lojën që lojtarët me siguri do ta vlerësojnë. Duke rrotulluar timonin, ka më shumë shanse për të siguruar fitore më të mëdha brenda lojës së bonusit."

  • Tha Jo Purvis, Drejtor i Marketingut dhe Marrëdhënieve në Blueprint Gaming

Buffalo Rising Megaways™

Koleksioni ikonik i Jackpot King i Blueprint Gaming është përforcuar nga përfshirja e një prej lojërave slot të jashtëzakonshme më të zhvilluesve, Buffalo Rising Megaways™. E lëshuar për herë të parë në 2018, Buffalo Rising Megaways™ u bë loja më e mirë globale e Blueprint jashtë tregut të Mbretërisë së Bashkuar dhe u rendit e gjashta në vitin 2020 në të gjithë rrjetin e përgjithshëm global të lojërave të kazinosë në internet të firmës.

Ndërsa kopeja vërtitëse ngarkon nëpër bobinat në këtë slot me temë tradicionale, lojtarët tani do të kenë mundësinë të nisin modelin progresiv të jackpot-it dhe të shënojnë fitore të mëdha nga Wheel King, i cili ka prodhuar shumë milionerë që nga prezantimi i tij. Shtimi i Buffalo Rising Megaways™ në serinë Blueprint Jackpot King do të zgjeronte tërheqjen e lojës për një grup të ri lojtarësh që duan të luajnë lojëra elektronike ku mund të fitojnë çmime të mëdha nga çdo rrotullim dhe aksion.

Jo Purvis, Drejtor i Marketingut dhe Marrëdhënieve në Blueprint Gaming, tha: "Ngarkesa është duke u nisur ndërsa Buffalo Rising Megaways™ bën hyrjen e mirëpritur në serinë tonë të titujve Jackpot King."

"Titulli origjinal me bobinat e tij kaskadë dhe temën klasike u provua të jetë shumë i popullarizuar me një gamë të gjerë lojtarësh. Ne presim plotësisht që ky version i fundit i Jackpot King të rezonojë me një audiencë të re, siç ka qenë rasti me disa tituj ekzistues që tani shfaq sistemin kryesor progresiv të jackpot-it."

Çfarë duhet të dini për Blueprint Gaming?

Kompania është e vendosur në Newark, Mbretëria e Bashkuar. Ata kanë dhënë lojëra elektronike live kazino për disa vite. Ishte marrja e tyre nga Grupi Gauselmann në 2008 që i ndihmoi ata të ishin shumë më të spikatur. Ky biznes gjerman është i njohur për logon e tij të diellit të lumtur dhe mban kazino të drejtpërdrejta dhe sallat e lojërave elektronike. Që kur Blueprint duket se ka qenë në gjendje të krijojë aleanca me firmat e mëdha të lojërave të fatit.

Fakti që lojërat elektronike nuk kanë nevojë për shkarkim i bën ato të aksesueshme me shumë prej kazinove të sotme në internet. Blueprint është akredituar në Alderney, ku lojërat e tyre i nënshtrohen kritereve më të larta të testimit.

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme