Kazinotë më të mira online me BGAMING 2023

Në pronësi të kompanisë së softuerit Softswiss, BGaming është një zhvillues i lojërave të kazinove në internet i lançuar në vitin 2018. Duke përjetuar rritje të shpejtë, BGaming ka marrë licenca operative nga autoritetet në Suedi dhe Ishullin e Manit. Kompania shquhet për zhvillimin e një platforme drejtësie të provueshme, duke siguruar që të gjitha lojërat të luhen në mënyrë të drejtë dhe të mbeten të pandikuar nga bastet e lojtarëve.

Lista e gjerë e lojërave të kazinosë në internet të dizajnuara bukur nga BGaming përfshin lojëra elektronike, ruletë, lotari, zare dhe lojëra tavoline. Lojërat e kompanisë mund të luhen në çast dhe janë të pajtueshme me të gjitha sistemet operative, pajisjet celulare dhe konfigurimet e kompjuterit desktop. Disa nga klientët e kazinosë në internet të BGaming përfshijnë 1xSlots, Hub88 dhe 1X-Bet.

Të rejat e fundit

BGaming shton NetBet në rrjetin e saj global të kazinove në internet në marrëveshjen e fundit
2023-09-18

BGaming shton NetBet në rrjetin e saj global të kazinove në internet në marrëveshjen e fundit

BGaming, një furnizues kryesor i përmbajtjes së kazinosë, ka njoftuar marrëveshjen e saj më të re të shpërndarjes së përmbajtjes. Këtë herë, kompania ka hyrë në një partneritet me NetBet, një markë lider në kazino online në Evropë dhe në mbarë botën.