Betsoft

September 13, 2021

Jungle Stripes Publikimi më i fundit i Betsoft

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Kete vere, Betsoft do të publikojë Jungle Stripes, një slot i ri në xhungël. Ky vend i caktuar me temë xhungël ka një tigër si personazh kryesor dhe krenohet me një dizajn me cilësi të lartë dhe imazhe komike. Ka ikona të ndryshme me temë tigrat në lojë, si dhe lule, kthetra, kërpudha të arta dhe gjethe, të cilat janë të gjitha simbole me pagesë të lartë.

Jungle Stripes Publikimi më i fundit i Betsoft

Ka simbole konvencionale të kartave nga Q, K dhe A për ato me pagesë më të ulët. Loja është vendosur në mes të një xhungleje të harlisur, me pesë bobina, tre rreshta dhe dhjetë linja aktive pagese. Kjo lojë ka një RTP 97.03. Fitimet maksimale të mundshme janë 500 herë më shumë se bast, ose 50,000 dollarë. Nga $0,1 deri në $100, bastet mund të vendosen. Ekziston një tigër që jeton në xhungël që vepron si një i egër, një hënë që shpërndahet, rrotullohet dhe rrotullohet shtesë, si dhe një tigër i xhunglës që vepron si i egër.

Rreth lojës

Në Jungle Stripes, tigri nuk është vetëm mbreti, por edhe i Egër. Ai mund të zgjasë për të mbushur të gjithë bobinën kur shfaqet në bobinat 2, 3 dhe 4, duke u kyçur në vend për RESPINA FALAS dhe jackpote të mëdha. Fitimet janë tuajat kur tigri buzëqesh. Përveç Moonglow, wild mund të përdoret për të zëvendësuar çdo simbol tjetër. SCATTER është Moonglow. RUNDI I BONUSIT aktivizohet kur shfaqen tre hëna në rritje në bobinat 2, 3 dhe 4. Ato e transformojnë sfondin në natë dhe aktivizojnë RRUNDIN BONUS. Do të merrni 10 Rrotullime FALAS dhe një mundësi më e mirë për të fituar me ri-tjerrjet ngjitëse të egra në rritje.

Prisni simbolet e rralla të Moonglow, të cilat veprojnë si shpërndarje, ndërsa natyra e ndritshme e xhunglës tropikale vendos tonin! Xhungla është bërë një vend magjepsës për veprime fantastike dhe fitore të mëdha, me lule të ndritshme zambak uji dhe kërpudha shumëngjyrëshe që rriten nga shkëmbinjtë e kristaltë!

I vendosur në një xhungël plot gjallëri, veprimi kalon nga dita në natë, me simbole me vlerë të lartë si orkide të ndezura, kërpudhat e arta, zogjtë e zogjve dhe kthetrat e tigrit; megjithatë, zbulimi i bishës me vija të zeza dhe ari është vendi ku gjenden çmimet e vërteta të mëdha. Për më tepër, lojtari merr llogaritjen e tij të parë të fitores, gjë që bën që të gjitha bobinat e mbetura të rikthehen, duke siguruar potencialisht një llogaritje të fitores së dytë. Sekuenca përsëritet nëse lojtari ul një tjetër Wild. Mbreti Tiger do t'i përshëndesë lojtarët me një buzëqeshje të gjerë kur ata të fitojnë.

Animacione fantastike

Xhekpoti 500x është i vetmi element që mund t'i bezdis lojtarët, por për shkak të paqëndrueshmërisë mesatare, kjo slot ka një shans shumë më të mirë për të gjeneruar kombinime fituese sesa lojërat e tjera.

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme