Kazinotë më të mira online me Betgames 2023

Për ata që kërkojnë të luajnë ato që klasifikohen si lojëra jo standarde me tregtarë, atëherë BetGames është ofruesi i softuerit të lojrave që duhet marrë parasysh. Fokusi i tyre ka qenë në prodhimin e lojërave që janë të lehta për t'u luajtur dhe me rregulla minimale. Ata njihen mirë për krijimin e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, nga të cilat tani kanë nëntë që ofrojnë.

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino 1xBet u themelua në vitin 2007 dhe në dy vitet e fundit arriti të fitojë epërsinë e tregut vendas.

Deri në 1000 € + 170 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Tërheqje pa baste!
 • Lojëra me koleksion të madh
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Tërheqje pa baste!
 • Lojëra me koleksion të madh
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7

Me një ëndërr për një kazino moderne, një fokus në argëtim dhe gëzim, një dëshirë për gamën më të madhe të lojërave dhe pagesa maksimale për klientët, nisi udhëtimi i Viggo.

Deri në 3000 dollarë + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
 • Sportet virtuale të disponueshme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
 • Sportet virtuale të disponueshme

Spinamba Casino është një kazino super e ndritshme me një temë të pazakontë. Ajo padyshim dallohet me dizajnin e saj midis kazinove të tjera në internet. Faqja përmban makineri klasike dhe më moderne, një numër prej më shumë se 1 000, dhe të gjitha kanë parametra dhe raunde të ndryshme të lojës. Lojtarët mund të gjejnë atë që kërkojnë: ofrues të mirënjohur, aftësinë për të luajtur në Kazino Live, pagesa të shpejta, lojëra të ndershme dhe sigurisht bonuse tërheqëse. Një lojtar do të marrë kënaqësi maksimale dhe do të jetë në gjendje të fitojë para. Kazinoja është e qëndrueshme edhe pse e re, ka një zgjedhje të monedhave, luani në modalitetin demo.

100% deri në 1 BTC
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
 • Mbi 2600+ lojëra
 • Libri sportiv kripto
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
 • Mbi 2600+ lojëra
 • Libri sportiv kripto

Kazino Rocketpot u lançua në vitin 2019. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Danneskjold Ventures BV dhe e licencuar nga qeveria e Curacao. Kazinoja Bitcoin po përpiqet të bëjë të njohur emrin e saj në një industri të mbushur me njerëz me një listë masive shpërblimesh për klientët e rinj dhe besnikë dhe mbi 2600 lojëra. Biblioteka e lojërave është e mbushur me lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit dhe shpërblimet janë vërtet masive. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë janë qershia në krye me tavolina ruletë të pastër, blackjack dhe baccarat nga Evolution Gaming.

Deri në 500 $/€ ose 5 BTC + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino Bitcoin
 • Shumë monedhë
 • Shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino Bitcoin
 • Shumë monedhë
 • Shumëgjuhëshe

7Bit Casino është një kazino online e krijuar në vitin 2014. Ajo strehon një gamë të gjerë lojërash elektronike, lojëra tavoline live dhe virtuale dhe lojëra pokeri nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Ajo është tërësisht në pronësi të Dama NV Dama NV është një ent juridik plotësisht i regjistruar dhe i licencuar nga Qeveria e Curacao me një licencë dhe mbikëqyrje të lojërave në distancë të ofruar nga Antillephone NV Edhe pse 7Bit është një kazino online e mirënjohur e dëshmueshme e drejtë, lojtarë nga Spanja, Holanda , Franca, Uellsi i Ri Jugor, Izraeli, Ukraina, Mbretëria e Bashkuar dhe SHBA janë të kufizuara në operacionet e saj.

100% deri në 500 € + 200 FS
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7

Boomerang Casino është një kazino në internet e krijuar në vitin 2020 dhe në pronësi të Rabidi NV Kompania mban një licencë të lëshuar nga Qeveria e Curacao. Sipas përshkrimit në faqen e internetit, numri masiv i lojërave garanton që paratë e lojtarëve të kthehen tek ata. Ndërfaqja ka një temë vizatimor me një sfond të errët, duke bërë butonat dhe etiketat me ngjyra të ndezura.

100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Turne javore të drejtpërdrejta të kazinosë
 • Bonusi javor i rrotullimeve falas
 • Kufijtë e lartë të tërheqjes në VIP
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Turne javore të drejtpërdrejta të kazinosë
 • Bonusi javor i rrotullimeve falas
 • Kufijtë e lartë të tërheqjes në VIP

Buran është një kazino ndërkombëtare e krijuar në vitin 2017. Është në pronësi të Araxio Development NV, por të gjitha operacionet mbikëqyren nga Grupi i Kompanive Tranello. Kazino online Buran operon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave të kazinosë, nga lojërat klasike të tavolinës deri te lojëra elektronike jackpot. Në botën e lojërave të fatit, temat zakonisht frymëzohen nga individë, histori antike ose ngjarje aktuale. Emri "Buran" na kthen në aeroplanin e parë hapësinor të ndërtuar nën programin Sovjetik Buran në vitin 1988. Sot, kazino online Buran është një kazino ndërkombëtare që merr shumë frymëzim nga ky projekt sovjetik. Ajo vjen me një temë hapësinore që do t'ju teleportojë në një hapësirë plot bonuse dhe pagesa të larta. Ndërfaqja ka një tërheqje estetike me një blu të mesnatës në sfond. Pavarësisht se kazinoja është e bazuar në Bashkimin Sovjetik, pjesa e saj më e madhe e tregut është në Evropën Lindore. Para se të regjistroheni, mund të rishikoni lehtësisht hollin e lojërave, programin VIP, T&C, ndër veçoritë e tjera. Ky rishikim do të ofrojë një pamje të këtyre veçorive.

125 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Nuk ka bonus bastesh
 • Mbështetje 24/7
 • Tërheqje të shpejta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Nuk ka bonus bastesh
 • Mbështetje 24/7
 • Tërheqje të shpejta

Haz Casino është një tjetër shtesë e shkëlqyer në tregun e lojrave. Edhe pse është i ri dhe me emra të papëlqyer, ai ka zhytur një reputacion të shkëlqyer në më pak se një vit. Haz Casino ofron një koleksion të gjerë të lojërave të kazinosë, duke përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga disa ofrues me reputacion të softuerit të lojërave. Lojtarët mund të eksplorojnë lojëra elektronike kryesore, lojëra tavoline, video bingo, karta gërvishtëse dhe jackpot.

Deri në 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gamification e integruar
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Tërheqje të shpejta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gamification e integruar
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Tërheqje të shpejta

E themeluar në vitin 2021, Sportaza është një libralidhës i rangut të lartë që ka funksionuar për mjaft kohë. Ajo operon nën një licencë të lojërave të fatit Curacao të lëshuar për kompaninë e saj mëmë. Ka mbi 5000 lojëra për të zgjedhur dhe shumë ofrues softuerësh që ne t'i listojmë këtu.

100% deri në 200 € + 50 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Ofruesit kryesorë të softuerit
 • Lojëra celulare
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Ofruesit kryesorë të softuerit
 • Lojëra celulare

Fortune Panda është një tjetër shtesë e re në kripto-kazinotë në internet. Ajo u krijua në vitin 2020 si një destinacion me një ndalesë për të gjithë lojtarët e kriptove.

Deri në 1000 € + 125 rrotullime falas
 • Bonus festa e fundjavës
 • Kazino Bitcoin
 • Mbi 4000 lojëra
 • Bonus festa e fundjavës
 • Kazino Bitcoin
 • Mbi 4000 lojëra
100% deri në 500 € + 20 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Lojëra superiore
 • Pagesat e shpejta
 • Programe ekskluzive VIP
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Lojëra superiore
 • Pagesat e shpejta
 • Programe ekskluzive VIP

Azur është një kazino që operohet nga Mountberg Ltd, e cila është një kompani që operon me licencë Curacao eGaming. Tema e faqes së internetit u frymëzua nga pika e nxehtë mesdhetare me famë botërore e njohur si Riviera Franceze dhe kazinotë e klasit të lartë të Monte Carlo.

100% deri në 300 € + 50 rrotullime falas
 • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse të mëdha esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse të mëdha esport
100% deri në 500 € + 100 FS
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
 • Shumë mënyra pagese
 • Gamification unik
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
 • Shumë mënyra pagese
 • Gamification unik

Neon54 Casino është një kazino e re në internet e lançuar në vitin 2021. Neon54 Casino është tërësisht në pronësi të Rabidi NV, një operator i njohur kazinoje. Ai strehon mbi 3200 lojëra kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh. Të gjitha operacionet janë të licencuara dhe të rregulluara sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos.

200% deri në 1000 € + 100 rrotullime falas!
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Kosmonaut Casino është një kazino online miqësore me kripto, e lançuar në vitin 2020. Është e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Kosmonaut Casino ofron një gamë të gjerë lojërash kazino (mbi 5000) duke përfshirë lojëra elektronike, video poker, lojëra tavoline, jackpot dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazino Kosmonaut merr frymëzim nga eksplorimi ndërgalaktik dhe ka adoptuar veçori të ndryshme bazuar në eksplorimin e hapësirës.

  100% deri ne 500€
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Marka 1Bet është një platformë legjitime bastesh që ekziston prej vitesh. Ata kanë luajtur një rol të rëndësishëm në industrinë e basteve që nga fillimi i tyre në 2012. Me këtë mision, ata u ofrojnë mijëra klientëve shërbime si baste sportive tradicionale, eSports, kazino, kazino live dhe baste live.

   50-100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Duke qenë se lojërat në internet po bëhen gjithnjë e më popullore mes lojtarëve në mbarë botën, shumica e operatorëve të kazinove po kërkojnë mënyra për të mbetur konkurrues në industrinë e lojërave të fatit. Altacore NV, një operator i njohur kazinoje, ka kaluar një milje për të nisur një kazino të re në internet, Oxi Casino. U lançua në vitin 2022 dhe ofron një koleksion të jashtëzakonshëm lojërash kazino. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Curacao përmes kompanisë së saj mëmë. Të gjitha pagesat e bëra në Oxi Casino menaxhohen nga Altaprime Limited, një filial i Altacore NV

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Blizz Casino është një kripto-kazino në internet e lançuar në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Meta Bliss Group BV dhe është e licencuar dhe rregulluar nga autoriteti i lojërave të Curacao. Është një ent legjitim që i përmbahet rregulloreve globale të lojërave të fatit dhe ofron një hapësirë të sigurt në internet. Dizajni i faqes në internet është i strukturuar mirë dhe i lehtë për t'u naviguar, me kategori të qarta dhe një përvojë të përgjithshme pa probleme.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • 90000+ lojëra
     • Bonuse bujare
     • Shumëllojshmëri lojërash të drejtpërdrejta
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • 90000+ lojëra
     • Bonuse bujare
     • Shumëllojshmëri lojërash të drejtpërdrejta

     1win ka qenë në treg që nga viti 2016 dhe është një kazino online modeste, por që po zgjerohet me shpejtësi kripto-miqësore. Fillimisht, lojtarët rusë ishin audienca e synuar përpara se të zgjeroheshin në mbi 50 vende, duke përfshirë Amerikën e Veriut dhe Evropën. 1win është në pronësi dhe operohet nga 1win NV, një operator kazinoje i licencuar dhe i rregulluar në Curacao.

     100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Bonus i madh i mirëseardhjes
     • Mbështetje 24/7
     • Platformë miqësore për celularin
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Bonus i madh i mirëseardhjes
     • Mbështetje 24/7
     • Platformë miqësore për celularin

     FairSpin është një kazino në internet miqësore për kriptovalutat që debutoi në vitin 2018. Ajo ofron një koleksion gjithëpërfshirës lojërash kazino, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra me letra, jackpots, lojëra turneu dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Fairspin Casino është në pronësi dhe operuar nga Techcore Holding BV Ajo mban një licencë lojrash të rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Nga logoja e saj, lojtarët mund të ndjejnë dominimin e kësaj kazinoje online në treg.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Licencim i sigurt
     • Pagesa të shpejta
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Licencim i sigurt
     • Pagesa të shpejta
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme

     WinStoria është një kazino online që hapi dyert e saj në vitin 2022. Është ideja e Altacore NV, e cila menaxhon të gjitha operacionet. Kazinoja është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Curacaos. Winstoria Casino është shtëpia e një koleksioni të gjerë lojërash duke filluar nga lojëra elektronike me video dhe lojëra tavoline deri te dhomat e tregtarëve të drejtpërdrejtë.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
     • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
     • Dizajn miqësor për celularin
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
     • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
     • Dizajn miqësor për celularin

     Rolletto është ndër kazinotë kryesore të kripto-kazinove të lançuara në 2019. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Santeda International BV dhe është e licencuar sipas ligjeve të Curacao. Santeda International BV është regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Curacao. Ajo operon nëpërmjet kompanisë së saj filial, Santeda International Limited, një përfaqësuese e BE-ZEE.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
     • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
     • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
     • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
     • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

     GemBet është një kazino në internet e krijuar në vitin 2020 për t'u shërbyer lojtarëve me bazë në Singapor, Malajzi, Indonezi dhe Australi. Ai është një anëtar i grupit Grand Complications Limited i regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Seychelles. Rockman Enterprises Limited, një filial i Grand Complications Limited, menaxhon të gjitha operacionet në GemBet. Ajo ofron libra sportive, sporte elektronike, lojëra kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë.

     Shfaq më shumë
     Shfaq më pak