Kazinotë më të mira online me Bally 2024

Bally u themelua në vitin 1932 në Çikago në SHBA. Është ndoshta një nga ofruesit më të famshëm dhe më të njohur të lojërave të fatit në historinë e lojërave të fatit. Bally filloi si një kompani prodhuese e lojërave pinball dhe u themelua nga Raymond Moloney. Loja e saj e parë u quajt Ballyhoo. Kompania më vonë evoluoi duke prodhuar slot machines dhe makina bingo, më vonë u bë lider në slot machines dhe një markë e njohur botërore.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Slot Machines Bally – Një risi me histori
2021-09-23

Slot Machines Bally – Një risi me histori

Pasi të kënaqeni makinat e fatit, me siguri keni dëgjuar për Bally. Lajm i mirë për ata që kanë zbuluar dhe shijuar industrinë e kazinotë online me vlerësime më të larta: Slotet Bally janë gjithashtu të disponueshme në botën virtuale të lojërave të fatit.

Shijoni një udhëtim në Lindjen e Largët me slotin në internet Bally's 88 Fortunes
2021-07-23

Shijoni një udhëtim në Lindjen e Largët me slotin në internet Bally's 88 Fortunes

Kur renditni zhvilluesit më të shquar të softuerit të kazinosë në internet, Bally nuk është emri më i popullarizuar. Por kjo nuk do të thotë se zhvilluesi i lojës nuk është i interesuar. Bally Technologies krenohet me disa prej tyre lojërat më argëtuese dhe fitimprurëse në internet, kryesisht 88 Fortunes. Loja ka një temë tërheqëse kineze dhe deri në katër jackpot progresive. Pra, a jeni gati të kërkoni plaçkën?