Kazinotë më të mira online me Asia Gaming 2023

E lançuar në vitin 2012, Asia Gaming vazhdon të ndërtojë reputacionin e saj si një nga ofruesit më inovativë të lojërave të kazinove live në Azi. Ata janë pionierët e industrisë, duke qenë të parët që ofrojnë Bid Baccarat interaktive dhe para-transportojnë 6 karta. Kompania ka një licencë nga First Cagayan, dhe platforma e saj e tregtarit të drejtpërdrejtë krenohet me certifikimin nga Gaming Laboratory International.

Ndërsa Asia Gaming fokusohet në lojtarët e lojërave të fatit në internet në Azi, lojërat e tyre janë gjithashtu të disponueshme në Evropë dhe disa rajone të tjera në mbarë botën. Studiot e tyre live të kazinove janë të vendosura në Filipine. Ato ofrojnë lojëra të ndryshme në kohë reale, duke përfshirë Live Roulette, Live Sic Bo dhe Live Dragon Tiger.