Kazinotë më të mira online me AllWaySpin 2023

E themeluar në vitin 2019, AllWaySpin është një zhvillues rinor dhe energjik i lojërave të kazinove në internet të nivelit të lartë dhe të celularëve dhe zgjidhjeve të lojërave të nivelit të lartë. Të ofruara me teknologjinë HTML 5, ofertat e tyre e çojnë lojën në një nivel superior me muzikë tërheqëse dhe art mbresëlënës, disa prej të cilave kanë një estetikë anime.

Lojërat AllWaySpin mbështesin monedha dhe gjuhë të shumta dhe janë të pajtueshme me lloje të ndryshme pajisjesh. Ato përfshijnë gjithashtu një modalitet ekrani vertikal që përfiton ata që luajnë në smartfonin e tyre.

AllWaySpin nuk po humb kohë, duke lënë tashmë një përshtypje në industrinë e kazinove në internet me partneritete në SHBA, Azi dhe Evropë.

Me një gamë mbresëlënëse lojërash kazino, nga të lezetshme në seksi e deri te frikshme, çdo lojë është e menduar mirë dhe e bërë me zgjuarsi. Shembuj të lojërave të njohura përfshijnë DJ Monkey King, Lord of the Dead dhe Underground Thieves. E mbushur me ngjyra të gjalla dhe grafikë të shkëlqyeshme, është e lehtë të kuptosh pse lojërat elektronike të saj në internet kanë lënë shenjën e tyre.

Rreth AllWaySpinTeknologjia AllWaySpinKarakteristikat unike të AllWaySpin
Rreth AllWaySpin

Rreth AllWaySpin

AllWaySpin u lançua në vitin 2019. Kjo kompani u krijua pasi disa ekspertë në zhvillimin e softuerit, operacionet dhe marketingun zgjodhën të përdornin industria e kazinosë live. Selia e kompanisë është në Azi, por ka edhe disa zyra në Evropë dhe Amerikë. AllWaySpin bazohet në disa parime thelbësore; për të ndërtuar softuer lojrash novatore, profesionale, të larmishme, të shkathët, të përqendruar te klienti, intuitiv dhe i besueshëm.

Rreth AllWaySpin
Teknologjia AllWaySpin

Teknologjia AllWaySpin

AllWaySpin është një nga hyrjet e reja në Industria në zhvillim e lojërave kazino. Zhvilluesi relativisht i ri i lojërave të kazinosë u shërben partnerëve dhe klientëve të lojërave të shpërndarë në të gjithë globin. Shumica e tyre janë të vendosura në Azi dhe Evropë. AllWaySpin lulëzon në zhvillimin e lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë, duke dhuruar tituj të mirë live për lojtarët.

Lojërat e AllWaySpin janë zhvilluar duke përdorur teknologjinë HTML5, që do të thotë se lojtarët mund t'i qasen ato nga pajisjet e tyre celulare pa ndonjë kërkesë të veçantë. Falë veçorive të tyre të integrimit, ato gjithashtu mund të instalohen lehtësisht në çdo platformë ekzistuese. Lojërat gjithashtu vijnë në tema të ndryshme dhe janë lehtësisht të personalizueshme për diferencim të lehtë të produkteve dhe përfitime të markës.

Produktet AllWaySpin

AllWaySpin u ofron klientëve lojëra të drejtpërdrejta shumë interaktive të krijuara për t'u ofruar lojtarëve përvoja të mira të lojërave. Kompania është e specializuar në lojëra elektronike dhe ka lëshuar mbi 65 tituj të ndryshëm kazino në pak vite që ka qenë në industri. Kjo përfshin lojëra elektronike video dhe lojëra elektronike live, shumica e të cilave janë bërë shumë të njohura.

AllWaySpin gjithashtu u ofron klientëve mjete promovuese në lojë, të cilat ndihmojnë në përmirësimin e përvojave të përdoruesit. Operatorët e kazinosë merrni akses në sistemet gjithëpërfshirëse të monitorimit që ofrojnë raporte të detajuara në lidhje me aspekte të ndryshme të aktiviteteve të lojtarëve.

AllWaySpin ofron gjithashtu shërbime mbështetëse teknike gjithëpërfshirëse dhe të dedikuara për ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike në kazinotë live. Kjo është e dobishme pasi operatorët përjetojnë kohën më të vogël të ndërprerjes në rast të problemeve teknike. Përfaqësuesit e mbështetjes mund të ndihmojnë gjithashtu me instalimin, optimizimin dhe zhvendosjen e shërbimit.

Teknologjia AllWaySpin
Karakteristikat unike të AllWaySpin

Karakteristikat unike të AllWaySpin

  • Performanca

AllWaySpin zhvillon lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë me vlerësime të ulëta latente dhe ngarkim të përgjegjshëm të lojërave, duke përfituar njësoj si lojtarët ashtu edhe klientët. Përgjegjshmëria e lartë i bën lojërat e drejtpërdrejta më zhytëse dhe argëtuese. Zhvilluesi gjithashtu monitoron performancën e lojës dhe bën të gjitha optimizimet përkatëse për të arritur kohën e shërbimit prej 99,99%.

  • Elementet e gamifikimit

AllWaySpin u ofron operatorëve të kazinosë aftësinë për të shtuar elementë të ndryshëm të gamifikimit në grupin e tyre të gjerë të lojërave elektronike. Kjo bëhet duke përdorur një shtojcë që lejon gjenerimin e bonuseve, njoftimeve në lojë, përditësimet e arritjeve në kohë reale dhe disa elementë të tjerë. Shtojca u mundëson lojtarëve të marrin pjesë në turne të ndryshëm pa humbur statistikat e tyre. Operatorët e kazinosë mund ta përdorin gjithashtu atë për të mbajtur dinamike përmbajtjen e kazinosë dhe për të drejtuar promovime, të tilla si ofertat e pushimeve.

  • Përputhshmëria ndër-platformë

Lojërat janë të pajtueshme me pothuajse të gjitha pajisjet celulare pa shkarkuar aplikacione celulare. Kjo përfshin të gjitha lojërat live, të cilat mund të ekzekutohen në çdo shfletues që mbështet HTML5. Lojërat duken mjaft të lëmuara dhe tërheqëse në të gjitha pajisjet për shkak të ndërfaqeve të tyre të përgjegjshme.

  • E besueshme

Lojërat e AllWaySpin janë krijuar për të qenë të drejta dhe të pakorruptueshme. Operatorët e kazinove nuk mund të ngatërrojnë lojërat në favor të tyre, duke krijuar besueshmëri midis lojtarëve. Shumica e lojërave gjithashtu kanë tarifat tërheqëse të RTP.

AllWaySpins vazhdon të tërheqë vëmendjen e lojtarëve të kazinove të drejtpërdrejta së bashku me platformat e rishikimit. Zhvilluesi mbetet në garë për një mori çmimesh. Bunny Circus u emërua loja e muajit NonStopBonus.com për gusht 2020, me të tjera që pritet të pasojnë.

Karakteristikat unike të AllWaySpin