Mjellma mbretërore e Ainsworth Gaming: Një përmbledhje e plotë

Ainsworth Gaming Technology

2021-09-19

Katrin Becker

Historia e një princeshe që mund të shndërrohet në një mjellmë të bukur është frymëzimi për të të Ainsworth Mjellma mbretërore. Nga estetika te rrotullimet falas, tema është endur gjatë gjithë lojës. Mjedisi ka një ndjenjë mbretërore për të, dhe kolona zanore orkestrale dhe efektet magjepsëse zanore ndihmojnë për të kompletuar pamjen.

Mjellma mbretërore e Ainsworth Gaming: Një përmbledhje e plotë

Bobinat 5x3 të Royal Swan dhe 50 linja aktive u ofrojnë lojtarëve një zonë mjaft të gjerë lojrash për të punuar. Ka disa shpërblime që duken të jenë standarde, të tilla si deri në 1000 herë bast nëpërmjet kombinimeve të zakonshme gjatë rrotullimeve falas, por ka edhe jackpote fikse që mund të aktivizohen. Megjithatë, afatgjatë, unë nuk jam adhurues i RTP-së së tij prej 94,77 përqind; ajo heq shumë nga sharmi i lojës.

Karakteristikat e slotit

Wilds dhe rrotullimet falas, si dhe shtesat për këtë të fundit, janë ndër veçoritë e veçanta. Bonusi Quad Shot është një veçori që ju ndihmon në marrjen e jackpoteve të vendosura të lojës. Ju mund të fitoni 10 rrotullime falas duke vendosur simbolin e shpërndarjes në të paktën tre nga rrotullat.

Për raundin tjetër, zgjidhet një veçori e veçantë e rastësishme, në të cilën 2 deri në 5 nga simbolet me vlerë të lartë shndërrohen në Royal Swan Wilds në tre rrotullat e mesme. Për më tepër, simboli wild mund të shfaqet në bobinën 5 në çdo vend. Marrja e 2+ shpërndarjeve shtesë do t'ju fitojë 3 rrotullime shtesë falas.

Tempulli me krahë është simboli i shpërndarjes dhe nëse shfaqen tre ose më shumë në rrotullat, do t'ju jepen 10 rrotullime falas. Në tre bobinat e mesme, 2 deri në 5 simbole me pagesë të lartë do të shndërrohen në të egra në raundin tjetër. Wild mund të shfaqet kudo në rrotullën e pestë, dhe marrja e dy ose më shumë scaters ju shpërblen me tre rrotullime shtesë falas.

Dizajni dhe Tema e Mjellmës Mbretërore

Nëse jeni të interesuar thjesht për konceptin dhe grafikën, loja slot Royal Swan ka një histori mjaft unike që ia vlen ta shikoni vetëm për këtë. Simbolet kryesore janë të dizajnuara mirë, duke shfaqur imazhe të një mjellme me një kurorë, një tempull me krahë, një princeshë, një perlë mjellmë, një peshk zbukurues, lule zambak uji dhe një harpë, si dhe gjashtë mbretërorët e zakonshëm me tërheqje të dyshimtë. Ainsworth, një zhvillues me lidhje të gjera me sektorin e bazuar në tokë, mendoi se ishte një dizajn mjaft i mirë që përfundoi në disa prej tyre lojëra elektronike në internet.

Jackpot dhe bonuse

Me serinë Quad Shot Jackpot, ju mund të fitoni jackpote Minor, Major, Maxi dhe Mini! Për t'i aktivizuar ato, duhet të vendosni simbolin Quad Shot Bonus. Ju do të fitoni një nga katër jackpot-et fikse në varësi të faktit nëse simboli është me vlerë të lartë apo të ulët, si dhe nëse ka ndonjë të egër në rrotullat. Nëse arrini Jackpot-in e Madh, mund të fitoni deri në 250 herë bastin tuaj.

Slot machine Royal Swan mund të ketë qenë një zgjedhje e mirë për lojtarët nëse do të kishte një RTP prej 96 përqind ose më të lartë, duke e vënë atë në të njëjtin nivel me konkurrentët e saj. Më pëlqeu veçoritë e tij deri në një pikë, megjithëse ju keni të bëni kryesisht me të njëjtat egra dhe rrotullime falas, ndërsa Quad Shot mund të jetë emocionuese nganjëherë. Për shkak të RTP-së prej 94,77 për qind, nuk ka një shans për momentin, përveç nëse kap njoftimin e një lojtari të pakujdesshëm.

Të rejat e fundit

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?
2023-10-01

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?

Lajme