Kazinotë më të mira online me 4ThePlayer 2023

4ThePlayer shpall me krenari se ata bëjnë lojëra që në të vërtetë do të dëshironin t'i luanin dhe është e lehtë të shihet se nga vjen ky krijues me bazë në Mbretërinë e Bashkuar të lojërave për kazinotë online.

E themeluar në vitin 2018, ajo ka shumë përvojë në ekipin e saj të lartë drejtues. Ajo tashmë ka krijuar disa lojëra të shkëlqyera kazino për tregun online. Lojërat e tij janë të sofistikuara, kanë lojë të drejtpërdrejtë dhe tërheqëse dhe janë shumë të përshtatura për pajisjet mobile. Ata gjithashtu kanë disa veçori unike që sjellin diçka të re në botën e kazinove në internet.

Lojërat e tij të njohura përfshijnë 9k Yeti, 123 Boom!, dhe Gjashtë peshkaqenë të egër.

Për cilat lojëra kazino janë më të njohura 4ThePlayer?
al Country FlagCheckmark

Duelz

al Country FlagCheckmark
€/$100 Bonusi i parë i depozitës
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Duelz Casino u krijua në 2018 si një kazino në internet që fton lojtarët e fatit të shijojnë lojërat e tyre të preferuara. Kazinoja, e cila është në pronësi të SuprPlay Limited Casinos, përmban disa lojëra të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra pokeri dhe lojëra të drejtpërdrejta. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojëra duke përdorur ofruesit kryesorë të softuerit që përfshijnë Play'n GO, NetEnt dhe Microgaming.

  Bonus i mirëseardhjes Deri në 200 dollarë + 200 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • 6000+ lojëra
  • Kazino shumëgjuhëshe
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • 6000+ lojëra
  • Kazino shumëgjuhëshe

  GSlot është një kazino online me reputacion që u krijua në vitin 2020. Edhe pse ka qenë në treg për vetëm 2 vjet, ajo arriti të ngrihet lart dhe të ndërtojë një reputacion si një nga faqet më të ndryshme të kazinove në treg.

  Deri në 300 € + 200 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
  • Kazino me reputacion
  • Promovime të vazhdueshme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
  • Kazino me reputacion
  • Promovime të vazhdueshme

  Loyal Casino është një kazino evropiane e themeluar mirë, e disponueshme në të gjithë kontinentin. Bashkëpunimi me Betsson Group bëri që Loyal Casino të kishte softuerin më të mirë në treg.

  Deri në 500 $/€ ose 5 BTC + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Shumëgjuhëshe
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Shumëgjuhëshe

  7Bit Casino është një kazino online e krijuar në vitin 2014. Ajo strehon një gamë të gjerë lojërash elektronike, lojëra tavoline live dhe virtuale dhe lojëra pokeri nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Ajo është tërësisht në pronësi të Dama NV Dama NV është një ent juridik plotësisht i regjistruar dhe i licencuar nga Qeveria e Curacao me një licencë dhe mbikëqyrje të lojërave në distancë të ofruar nga Antillephone NV Edhe pse 7Bit është një kazino online e mirënjohur e dëshmueshme e drejtë, lojtarë nga Spanja, Holanda , Franca, Uellsi i Ri Jugor, Izraeli, Ukraina, Mbretëria e Bashkuar dhe SHBA janë të kufizuara në operacionet e saj.

  Deri në 500 € ose 5 BTC + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Kodet e bonusit
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Kodet e bonusit

  Kazinoja Online Katsubet është një nga të parat faqet e lojërave në internet për të pranuar bitcoin. Ai filloi operacionet në vitin 2020 dhe menaxhohet dhe operohet nga Dama NV, një lojtar me përvojë në industri me licencim ndërkombëtar nga Curaçao. Kazinoja synon t'u ofrojë lojtarëve argëtim të pakufizuar të paraqitur në një platformë me temë aziatike. Në fakt, emri i kazinosë rrjedh nga hieroglifi "Katsu", që nënkupton "të fitosh" në japonisht.

  100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • I sigurt dhe i sigurt
  • Pagesa të shpejta
  • Lojëra cilësore
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • I sigurt dhe i sigurt
  • Pagesa të shpejta
  • Lojëra cilësore

  Queen Vegas Casino u lançua në vitin 2011 dhe tani operon nën një licencë të Autoritetit të Lojërave të Maltës. Kazinoja online menaxhohet nga SkillOnNet Ltd dhe u ofron lojtarëve lojëra të shumta, bonuse të mahnitshme dhe metoda të shpejta bankare. Të gjitha ofertat synojnë t'u japin lojtarëve një shije të familjes mbretërore që është tema e faqes së lojërave të Queen Vegas.

  100% deri në 300 € + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Pagesë e shpejtë
  • Bonuse bujare
  • Mbështetje miqësore 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Pagesë e shpejtë
  • Bonuse bujare
  • Mbështetje miqësore 24/7

  Dazard Casino u krijua në vitin 2021 nga Dama NV dhe partnere me zhvillues të certifikuar softuerësh për të ofruar lojëra të ndershme për lojtarët në internet. Ajo operon nën licencën e lojërave të lojërave të Qeverisë së Curaçao. Kazinoja në internet Dazard u ofron lojtarëve të moshës së re mundësi të shumta bastesh, duke përfshirë mijëra lojëra elektronike me temë aventura, lojëra të drejtpërdrejta, lojëra tavoline dhe më shumë.

  100% deri në 120 € + 120 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta

  Edhe pse viti 2009 konsiderohet si fillimi zyrtar i asaj që tani njihet si TonyBet, kazinoja filloi funksionimin e saj në vitin 2003, megjithëse me një emër tjetër. Në atë kohë, kazino operohej nga marka OmniBet, e cila me kalimin e viteve u shndërrua në një titani të lojërave. Gjashtë vjet pas themelimit të saj, profesionisti lituanez i pokerit Antanas Guoga, i njohur gjithashtu si "Tony G", bleu markën.

  100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino e drejtë
  • Pay N Play kazino
  • Lojëra të reja dhe të njohura
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino e drejtë
  • Pay N Play kazino
  • Lojëra të reja dhe të njohura

  Turbonino është një kazino në internet e krijuar në vitin 2020. Është një anëtar i kazinove të kufizuara Skill On Net. Ai ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino si lojëra elektronike video, lojëra tavoline dhe lojëra kazino live. Punon me disa studio të famshme lojërash si Play'n GO, Pragmatic Play dhe NetEnt. Kazinoja në internet Turbonino është e licencuar dhe e rregulluar nga UKGC, MGA dhe autoriteti Suedez Gambliauthority përmes kompanisë së saj mëmë. Kazino online Turbonino është një tjetër hyrje e fundit në tregun e lojërave të fatit. Është projektuar thjesht me një ndërfaqe mbresëlënëse me kontrolle të thjeshta. Faqja e internetit dominohet nga një ngjyrë blu me disa prekje të bardhë dhe vjollcë. Shumica e kazinove në internet janë të dizajnuara me të gjithë lojtarët në mendje. Lojërat e kazinosë në internet Turbonino janë plotësisht të optimizuara për të gjitha llojet e pajisjeve. Është i disponueshëm në versionet e luajtjes së menjëhershme dhe celularin. Kazino online Turbonino drejton një program VIP me gjashtë nivele që ofron shpërblime të personalizuara si pagesa të shpejta, kufij më të lartë të depozitave dhe oferta speciale mujore.

  Deri në 250 € + 150 rrotullime falas
  • Tema e Mbretit Arthur
  • Dhurata surprizë
  • Programet VIP
  • Tema e Mbretit Arthur
  • Dhurata surprizë
  • Programet VIP
  Deri në 4500 € + 10 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonuset ditore
  • 7000+ lojëra
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonuset ditore
  • 7000+ lojëra
  • Bonus bujar i mirëseardhjes

  Haiti Casino është kazinoja e re në internet e lançuar në vitin 2021. Është anëtare e një grupi kazinosh online në pronësi të SG International NV Haiti Casino operon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Qeveria e Curacaos. Kazinoja e Haitit ka një holl të gjerë kazinoje dhe bonuse dhe promovime të mira. Bonuset e disponueshme përfshijnë bonuse bujare të mirëseardhjes, oferta ditore dhe javore dhe një program VIP.

  100% deri ne 500€
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Konkurse
  • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Konkurse
  • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave

  ThunderPick është një kripto-platformë e mirëformuar e krijuar në vitin 2017. Ajo ofron baste esports dhe baste sportive, si dhe kazino online. Është në pronësi dhe menaxhuar tërësisht nga Paloma Media BV, një operator kazinoje i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. ThunderPick Casino ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino, duke përfshirë tregtarët e drejtpërdrejtë.

  200% deri në 1000 € + 100 rrotullime falas!
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Kosmonaut Casino është një kazino online miqësore me kripto, e lançuar në vitin 2020. Është e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Kosmonaut Casino ofron një gamë të gjerë lojërash kazino (mbi 5000) duke përfshirë lojëra elektronike, video poker, lojëra tavoline, jackpot dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazino Kosmonaut merr frymëzim nga eksplorimi ndërgalaktik dhe ka adoptuar veçori të ndryshme bazuar në eksplorimin e hapësirës.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 90000+ lojëra
   • Bonuse bujare
   • Shumëllojshmëri lojërash të drejtpërdrejta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 90000+ lojëra
   • Bonuse bujare
   • Shumëllojshmëri lojërash të drejtpërdrejta

   1win ka qenë në treg që nga viti 2016 dhe është një kazino online modeste, por që po zgjerohet me shpejtësi kripto-miqësore. Fillimisht, lojtarët rusë ishin audienca e synuar përpara se të zgjeroheshin në mbi 50 vende, duke përfshirë Amerikën e Veriut dhe Evropën. 1win është në pronësi dhe operohet nga 1win NV, një operator kazinoje i licencuar dhe i rregulluar në Curacao.

   Deri në 15% kthim parash!
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Mijëra lojëra
   • Kazinoja më e mirë e kriptove
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Mijëra lojëra
   • Kazinoja më e mirë e kriptove

   0x.bet është një kripto kazino në internet që pret mbi 1800 lojëra dhe qindra tavolina të drejtpërdrejta kazino të mundësuar nga mbi 50 ofrues të lojërave. Është themeluar në vitin 2022. Casbit Group NV zotëron dhe operon kazinonë 0x.bet. Kompania është themeluar dhe regjistruar sipas ligjeve të Curaçao. 0x.bet ofron një shumëllojshmëri lojërash kazino në kategori të shumta nga furnizuesit më të mëdhenj të lojërave në botë, duke u dhënë lojtarëve akses në një përzgjedhje të madhe të lojërave të kazinosë. 0x.bet ofron një eksperiencë të thjeshtë të përdoruesit me një plan urbanistik shumë intuitiv. Megjithëse dizajni nuk është veçanërisht unik, faqja e internetit është shumë e përgjegjshme. Për më tepër, kazino ofron një ekip mbështetës shumëgjuhësh që është i disponueshëm 24/7. Ky rishikim i kazinosë do të nxjerrë në pah disa përfitime që lojtarët mund të presin të gjejnë në kazinonë 0x.bet.

   Ofertë e mirëseardhjes Deri në 500 € + 225 rrotullime falas
   • Pagesat e shpejta
   • Më shumë se 10 mijë lojëra
   • Kripto-miqësore
   • Pagesat e shpejta
   • Më shumë se 10 mijë lojëra
   • Kripto-miqësore
   Shfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Për cilat lojëra kazino janë më të njohura 4ThePlayer?

   Për cilat lojëra kazino janë më të njohura 4ThePlayer?

   Me një përvojë të gjerë në kazino online industria, 4ThePlayer ka një koleksion mbresëlënës lojërash me dizajne të rregullta dhe shumëngjyrëshe. Lojtarët mund të shijojnë eksplorimin e perandorisë Aztec ose të nisin një aventurë në malin Everest në lojëra elektronike 3 Qytete Sekrete dhe slot 9k Yeti. Lojëra të tjera përfshijnë 6 Wild Sharks, 2 Gods Zeus vs Thor dhe 1 Left Alive.

   Për cilat lojëra kazino janë më të njohura 4ThePlayer?