Më e mira Ultra Partners Kazino Në Internet

Ultra Partners është padyshim një nga programet më të mira të filialeve që ekzistojnë sot. Ajo i lidh njerëzit me kazinotë më të mira në internet, duke ofruar ofertat më të mira si për lojtarët në hyrje ashtu edhe për filialet. Lojtarët janë në gjendje të luajnë në më të zhvilluarit lojra kazino ndërsa bashkëpunëtorët fitojnë nga referimet që bëjnë.

Gjëja më e mirë për Ultra Partners është se ata nuk i kufizojnë fitimet e filialeve. Filialet vazhdojnë të fitojnë për aq kohë sa janë në gjendje të sjellin lojtarë të rinj. Pagesat rrjedhin nga tre veprime: Kosto-për-Veprim (CPA, fikse për depozitimin për herë të parë), komisioni i filialeve (nga të ardhurat e referimeve) dhe Ndarja e të Ardhurave (të fituara nga depozitat e bëra nga referimet).

Flag

No matches found, please try:

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino 1xBet u themelua në vitin 2007 dhe në dy vitet e fundit arriti të fitojë epërsinë e tregut vendas.

100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Betwinner është një kazino që u krijua në 2018 në Rusi. Në momentin që kazinoja doli në treg ishte një sukses i menjëhershëm. Market Holdings Limited është kompania që menaxhon shërbimet e kazinosë dhe licenca Curacao lejon lojtarët nga vendet evropiane të hyjnë në Betwinner.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një kazino që lejon baste sportive dhe lojëra të fatit në internet pa pasur nevojë të regjistroheni. Kazinoja u themelua në vitin 2018, jo shumë kohë më parë, por gjithsesi ka arritur të veçohet nga kazinotë e tjera dhe kjo është arsyeja kryesore e suksesit të saj të madh.