Më e mira RP Affiliates Kazino Në Internet

Shumica e kazinove në internet kanë programe filiale të cilat bëjnë të mundur arritjen e sa më shumë klientëve të jetë e mundur. Një kazino e tillë është Panda mbretërore. Në këtë kazino online, programi shoqërues i ofruar njihet si Royal Panda Affiliates, ose thjesht RP Affiliates, dhe është një program shoqërues i vlerësuar dhe i vlerësuar mirë në sferat e kazinosë online.

Me këtë program, webmasterët e kazinove gëzojnë 25% komision revshare, për një fillim, domethënë. Ky komision mund të shkojë deri në 40%. Nëse një tregtar referon mbi 50 lojtarë, ai shpërblehet me një bonus prej 10%, pasi lojtarët të bëjnë depozitën e parë. Pagesat e komisionit bëhen çdo muaj.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi