Më e mira Plain Partners Kazino Në Internet

Plain Partners është një program shoqërues i besueshëm i përdorur nga lojtarët e kazinove në internet. Ai përmban lojëra të nivelit të lartë dhe pa bartje negative. Gjuha që ofron është vietnameze. Vendet e përjashtuara janë Hong Kongu, Kina, Malajzia, Franca dhe Hong Kongu.

Hyrja në programin e filialeve është e lehtë dhe shpërblyese. Si partner i saj filial, mund të mbështeteni në komisione konkurruese dhe të ardhura të larta. Komisionet e filialeve nuk janë caktuar. Në vend të kësaj, shuma e këtyre komisioneve varet nga të ardhurat mujore të krijuara nga referimet tuaja. Veçanërisht, ju keni të drejtë për një komision referimi prej 25% (ose më shumë, deri në 50%) nëse të ardhurat mujore të referimeve tuaja nuk janë më shumë se 5000 €.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi