Më e mira Mr Play Partners Kazino Në Internet

Mr Play Partners është një program shoqërues për kazino online lojtarët e kazinosë Mr Play. Ajo ofron një pjesë të të ardhurave deri në 40% me modelet e komisionit Hybrid ose CPA. Ai gjithashtu përmban një program nën-shoqërues me një komision referimi prej 2.5%, pa bartje negative dhe pa paketim.

Një avantazh i këtij programi shoqërues është, ai ofron një mundësi për të promovuar një relativisht kazino e re. Krahasuar me kazinotë ekzistuese, Mr Play Casino ofron diçka të ndryshme dhe emocionuese. Dhe në gjendjen e tij relativisht të re, ajo u ka bërë përshtypje shumë lojtarëve me përzgjedhjen e gjerë të lojërave, programin bujar VIP dhe bonuset e larta.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi