Më e mira Income88 Affiliates Kazino Në Internet

Income88 Affiliates është një filial i kazinosë që promovon HappyLuke Casino. Ka shumë lojëra elektronike dhe lojëra të tjera nga emra si NetEnt dhe Play'n GO. Si kazino ashtu edhe programi i filialeve kanë një licencë nga Malta. Filialet e Income88 mund të shikohen gjithashtu në celular dhe laptopë.

Prisni me padurim një program për ndarjen e të ardhurave bazuar në lojtarët e referuar. Komisioni i tyre paguhet gjithashtu me një strukturë të shkallëzuar bazuar në nivele më të larta për të ardhura më të larta dhe përfitime të tjera. Filialet e të ardhurave 88 nuk kanë bartje, e cila është e përkryer për lojtarët fillestarë që duan të krijojnë të ardhurat e tyre. Ata gjithashtu kanë një program nën-atimi. Shikoni Filialet e të ardhurave 88 për më shumë informacion.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi