Më e mira Genesis Affiliates Kazino Në Internet

Genesis Affiliates mirëpret webmasterët në mbarë botën në produktin e saj të shumtë programi i filialeve të kazinosë. Me këtë program, bashkëpunëtorët mund të fillojnë të fitojnë shumë në tre hapa të thjeshtë - bashkohuni, promovoni dhe fitoni. Procesi i konfigurimit të llogarisë është i lehtë dhe bashkëpunëtorët mund të gjurmojnë suksesin e tyre në referimet e lojtarëve. Pastaj puna e madhe - fitimi i parave në çast.

Me 50 vjet përvojë në industrinë e lojërave, Genesis Affiliates kujdeset aq shumë për filialet e saj sa që ofrojnë një pjesë minimale të të ardhurave prej 35% dhe një komision të përjetshëm prej 2,5%. Markat e kazinove Genesis kanë iniciativa fitimprurëse me norma të larta konvertimi. Në përgjithësi, më e mira, bashkëpunëtorët marrin pagesa të shpejta çdo muaj pa bartje negative.

Flag

No matches found, please try:

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino 1xBet u themelua në vitin 2007 dhe në dy vitet e fundit arriti të fitojë epërsinë e tregut vendas.

100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Betwinner është një kazino që u krijua në 2018 në Rusi. Në momentin që kazinoja doli në treg ishte një sukses i menjëhershëm. Market Holdings Limited është kompania që menaxhon shërbimet e kazinosë dhe licenca Curacao lejon lojtarët nga vendet evropiane të hyjnë në Betwinner.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një kazino që lejon baste sportive dhe lojëra të fatit në internet pa pasur nevojë të regjistroheni. Kazinoja u themelua në vitin 2018, jo shumë kohë më parë, por gjithsesi ka arritur të veçohet nga kazinotë e tjera dhe kjo është arsyeja kryesore e suksesit të saj të madh.