Më e mira Deckmedia Affiliate Kazino Në Internet

Deckmedia Affiliate është një program i njohur shoqërues për lojtarët e kazinove në internet. Ai shquhet për softuerin e tij të fuqishëm të pronarit. Ajo shpërblen partnerët e saj me një pjesë të të ardhurave deri në 45%. Filialet mund të promovojnë një nga tetë kazinotë në internet që ajo ofron në ofruesit kryesorë të softuerëve duke përfshirë WGS Technology, Topgame dhe Rival.

Të disponueshme në kazinotë që dëshiron që partnerët të promovojnë janë lojëra duke përfshirë Desert Night Casinos, Slots Capital dhe Black Diamond Casino. Ai ofron komisione të përjetshme, pa bartje negative dhe pa paketim. Ai gjithashtu ofron një program nën-lidhjeje me dy nivele. Një shqetësim i vogël është se i paguan të gjitha komisionet vetëm në USD dhe asnjë monedhë tjetër.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi