Më e mira Bwin.Party Partners Kazino Në Internet

Party Gaming u bashkua me Bwinners Në vitin 2012 dhe vazhdon të ofrojë një program të shkëlqyer filialesh për shumë partnerë të ndryshëm dhe uebsajte të filialeve. Kushdo që regjistrohet do të ketë akses në markat fitimprurëse të kazinove të cilat mund të promovohen në një vend.

Bwin.Party Partners gjithashtu i lejon një pronari të faqes në internet të shikojë statistikat në një vend dhe në shumë monedha. Gjithashtu, veçoria më e madhe e këtij programi shoqërues përfshin komisionin ndër-kanal. Kjo u lejon bashkëpunëtorëve të fitojnë para nga regjistrimet dytësore në shumë marka të ndryshme. Ky është një program bashkëpunëtor i vlerësuar shumë me shumë klientë besnikë që mund të vërtetojnë përfitimet e programit.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi