Më e mira Bob Casino Affiliates Kazino Në Internet

Filialet do ta shohin interesant programin Bob Casino Affiliates për t'u bashkuar sepse ofron bonuse të mahnitshme që lojtarët do t'i konsiderojnë të papërmbajtshëm. Pasi të bashkohen, partnerët do të kenë automatikisht akses në të gjitha materialet promovuese, si lidhjet dhe banderolat për fushatën e tyre të referimit. Ata mund t'i vendosin këto mjete në faqen e tyre të internetit dhe faqet e mediave sociale për të referuar lojtarët.

Filialet do të fitojnë komisione nga lojtarët e referuar, duke filluar me një pjesë të mirëseardhur të të ardhurave prej 25%. Kur baza e tyre e referuar e lojtarëve rritet, komisioni i një filiali rritet gjithashtu deri në 40% gjatë gjithë jetës. Të gjitha filialet janë të favorizuara me "pa bartje të bilanceve negative". Ata gjithashtu kanë një shans për të hequr një pjesë tjetër të të ardhurave prej 5% nga nëngrupet.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi