Më e mira Affiliate Cruise Kazino Në Internet

Affiliate Cruise është përgjigjja kur kërkoni për një program filial të kazinosë me një ekip profesionistësh të fokusuar në konvertim. Është një program që lejon filialet e tij të sjellin lojtarë një herë dhe merr përsipër konvertimet. Partnerët janë pa ankth sepse markat e kazinove në Affiliate Cruise ofrojnë një përvojë e jashtëzakonshme e lojërave me ndihmën e ofruesve si Play'n Go, 2x2 Gaming, etj.

Të tjerët në partneritet me Affiliate Cruise marrin një komision të konsiderueshëm prej 25% të të ardhurave në fillim. Kjo shkon deri në 40% kur lojtarët e referuar depozitojnë dhe rrisin të ardhurat e tyre neto. Përveç kësaj, një "pa bartje negative" u jep anëtarëve besimin për të ecur përpara.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi