Më e mira Aff Power Kazino Në Internet

Një nga programet shoqëruese që admirohet nga shumica e webmasterëve është programi i filialeve Aff Power. Ajo pret markat e kazinove me lojëra kreative, dizajn të pështymës dhe një ndërfaqe miqësore të përdoruesit. Numri i lojtarëve të depozituar që një filial i referohet programit është i barabartë me shumën e komisionit që do të fitojë filiali. Është e lehtë të bashkohesh.

Pasi të aktivizohet llogaria e një filiali, ai regjistrohet automatikisht në skemën e ndarjes së të ardhurave pa bartje negative. Ai merr një marrëveshje ekskluzive tre mujore prej 40% të të ardhurave. Më pas, ai vazhdon të fitojë një pjesë të të ardhurave prej 25% në marrëveshjen standarde, e cila rrit pjesën e të ardhurave deri në 45%.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi