Më e mira 22bet Partners Kazino Në Internet

22bet Partners është një program i besueshëm bashkëpunëtor për kazino online lojtarët. Ai përmban ofrues të shkëlqyer të lojërave dhe një plan në rritje të ndarjes së të ardhurave. Paguan komisione në euro.

Në vitin 2019, UKGC i dha një licencë dhe regjistrim. Dhe që nga themelimi, ajo mbart gjithashtu një licencë për eGaming. Objektivi i tij origjinal është industria e lojrave në internet në Kenia. Pas suksesit të saj në tregun afrikan, ajo hyri në tregun e Mbretërisë së Bashkuar dhe zgjeroi shërbimet e saj të nivelit të lartë tek britanikët. Krahasuar me kazinotë e tjera në internet, marka e saj është relativisht e re dhe kjo zgjon interesat e lojtarëve të kazinosë që kërkojnë diçka të re.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Llojet e bonuseve të kazinosë në internet
2020-01-16

Llojet e bonuseve të kazinosë në internet

Ka shumë mënyra që një lojtar mund të përfitojë duke luajtur lojëra kazino në internet. Një nga përfitimet kryesore është nga duke përfituar nga bonuset e kazinosë në internet. Shumica e faqeve të kazinove në internet ofrojnë promovime të bukura si bonuse të mirëseardhjes dhe ringarkimit. Ata gjithashtu ofrojnë oferta specifike për lojëra dhe pa depozita.