Më e mira 21 Affiliates Kazino Në Internet

21 Affiliates është një program filial që ofron komisione të përjetshme për kazino online lojtarët. Veçanërisht për lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar, është një program i shkëlqyeshëm shoqërues sepse mbart një licencë të lëshuar nga UKGC. Ai paguan komisionet në euro, përveç nëse lojtarët marrin miratimin për një monedhë tjetër.

Ai gjithashtu propozon asnjë grup dhe asnjë tarifë administrimi nuk duhet të zbritet nga komisionet. Dhe përveç rrotullave të larta, nuk ka bartje negative. Rrotulluesit e lartë duhet të monitorojnë aktivitetet e tyre sepse në vend është një rregull i lartë i rulit. Për më tepër, një plus i madh pret filialet me performancë të lartë. Nëse këto bashkëpunëtorë bëjnë mirë, menaxhmenti do të ofrojë shpërblime. Menaxhmenti gjithashtu do të negociojë për kushte më të mira.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi