Programet më të mira shoqëruese Kazino Në Internet në 2024

Mr Play Partners është një program shoqërues për kazino online lojtarët e kazinosë Mr Play. Ajo ofron një pjesë të të ardhurave deri në 40% me modelet e komisionit Hybrid ose CPA. Ai gjithashtu përmban një program nën-shoqërues me një komision referimi prej 2.5%, pa bartje negative dhe pa paketim.

Shfaq më shumë

Një nga programet e filialeve të kazinosë në internet që u ofron partnerëve përfitime të pamohueshme që nga dita e regjistrimit është Chilli Partners. Ajo ka një ekip menaxherësh të dedikuar të filialeve që këshillojnë partnerët se si të fitojnë para nga ofertat e lojërave të fatit. Ai gjithashtu ndan përvojën e tij të thellë për bashkëpunëtorët që të gjurmojnë shpejt suksesin e tyre.

Shfaq më shumë

MegaPari Partners është Kazino MegaPari program filial. Kjo kazino online ka një reputacion të shkëlqyer. Ai gjithashtu është kategorizuar si një nga platformat më të besueshme të lojërave të fatit sot, duke e bërë këtë program shoqërues iGaming që ia vlen të provohet. Yandex, Neteller, Qiwi Wallet, transferta bankare dhe WebMoney janë disa nga metodat që MegaPari Partners paguan filialet.

Shfaq më shumë

Duke kërkuar për të fituar para me një programi i filialeve të kazinosë që është ndërtuar nga një ekip pasionant, krijues? Campeon Gaming Partners është lider në këtë fushë. Ka marka të kazinove që ofrojnë një bollëk lojërash magjepsëse, angazhim të lojtarëve dhe dizajn modern. Campeon Gaming u ofron bashkëpunëtorëve të saj mjete fushate me konvertim të lartë, raportim të detajuar dhe të ardhura pa kufi.

Shfaq më shumë

Ultra Partners është padyshim një nga programet më të mira të filialeve që ekzistojnë sot. Ajo i lidh njerëzit me kazinotë më të mira në internet, duke ofruar ofertat më të mira si për lojtarët në hyrje ashtu edhe për filialet. Lojtarët janë në gjendje të luajnë në më të zhvilluarit lojra kazino ndërsa bashkëpunëtorët fitojnë nga referimet që bëjnë.

Shfaq më shumë

Si lojërat e fatit në internet industria vazhdon të rritet me një ritëm më të shpejtë, kazinotë në internet duhet të jenë inovative në mënyrë që të mbijetojnë mes konkurrencës së ashpër. Pikërisht për këtë arsye janë formuluar programet e filialeve, dhe Alpha Affiliates është një prej tyre. Programi ka lindur në vitin 2012 dhe ofron skema të gjithanshme pagese dhe shpërblimi. Filialet këtu gëzojnë një RevShare bruto që varion nga 25% në 50% në muaj, gjë që e bën programin një nga më të mirët për tregtarët që kërkojnë të fitojnë të ardhura të mira shtesë. Programi ofron materiale marketingu, duke përfshirë banderola, dhe ka mundësi të shumta pagese. Asnjë bartje negative gjithashtu.

Shfaq më shumë

iGaming Partners është një program kryesor që u mundëson filialeve të promovojnë katër prej tyre kazinotë më të jashtëzakonshme në internet në skenën e lojërave të fatit sot. Njëri prej tyre është CasinoEstrella, audienca e synuar e të cilit janë entuziastët e kazinosë spanjolle. Tjetri është Lucky31, i cili krenohet me një koleksion të larmishëm lojra kazino dhe kryesisht kujdeset për lojtarët në Skandinavi dhe Evropë.

Shfaq më shumë

7StarsPartners është një kazino online dhe libër sportiv program filial që u krijua në 2016. Ajo ka më shumë se 5000 filialë dhe ka partneritet me mbi pesëmbëdhjetë marka tashmë në listën e faqet më të mira të lojërave të fatit duke u shërbyer lojtarëve në mbarë botën.

Shfaq më shumë

1xBet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi