PlayToro Rishikimi 2024 - Live Casino

PlayToroResponsible Gambling
CASINORANK
8.22/10
BonusBonus 100$ + 25 rrotullime falas
Nuk nevojitet regjistrim
Pay N Play kazino
PĂ«rfitimet e statusit VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Nuk nevojitet regjistrim
Pay N Play kazino
PĂ«rfitimet e statusit VIP
PlayToro is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Kazino PlayToro është e vendosur t'u ofrojë lojtarëve përvojën më argëtuese dhe të larmishme të lojërave dhe lojërat e saj me tregtarë të drejtpërdrejtë janë në qendër të të gjithave.

Kjo kategori është mjaft e larmishme pasi ka tituj të panumërt cilësor për të zgjedhur dhe të gjithë janë argëtues për t'u luajtur dhe mund të aksesohen në çdo kohë.

Seksioni i kazinosë live në PlayToro është një kategori, por ka shumë lojëra blackjack, poker dhe ruletë, si dhe disa nga shfaqjet më të njohura të lojërave në botë.

Duke filluar me blackjack, kjo është një nga lojërat më të njohura të kazinosë, falë faktit se është shumë e thjeshtë për t'u luajtur. Gjithçka që lojtarët duhet të mbajnë mend është se shuma e letrave të tyre duhet të jetë më e madhe se shuma e tregtarit.

Megjithatë, ka një kapak në shumën maksimale dhe është 21. Nëse shuma e lojtarëve shkon mbi atë numër, atëherë tregtari fiton dorën. Anasjelltas, nëse shuma e tregtarit shkon mbi 21, lojtari fiton raundin.

Disa lojëra të disponueshme blackjack live që mund të luhen në PlayToro janë:

 • Blackjack Italian Cashback
 • Blackjack live tĂ« gjitha bastet
 • ONE Blackjack
 • Blackjack B
 • Blackjack I
 • Blackjack VIP D
 • Blackjack VIP E
 • Blackjack Silver 5
 • Blackjack Platinum VIP
 • Blackjack 15
 • Blackjack White 2

Ruletë e drejtpërdrejtë

Si një nga lojërat më klasike të kazinosë, PlayToro duhej të sigurohej që të shfaqte lojëra ruletë live. Ata janë shumë të njohur në këtë seksion dhe ashtu si blackjack live, ruleta live është gjithashtu një lojë e thjeshtë për t'u luajtur.

Ideja kryesore në ruletën live është të vihet bast me numrin që lojtarët mendojnë se topi do të ndalet. Rrota përmban numrat 0-36 dhe detyra e tregtarit është të hedhë topin në timon dhe të presë që ai të ndalojë në një numër të caktuar.

Ka disa opsione bastesh, në varësi të variantit të ruletës live. Disa baste të përgjithshme janë numra specifikë, kolona ose rreshta numrash, numra të lartë ose të ulët, si dhe ngjyrat e kuqe ose të zeza të numrit.

Pasi lojtarët të hyjnë në ruletin e drejtpërdrejtë, ata do të shohin se numrat janë ose të kuq ose të zinj. Përjashtimi i vetëm nga ky rregull është numri 0.

Me këtë u tha, disa përmendje të nderuara këtu janë:

 • RuletĂ« Amerikane live
 • RuletĂ« 2
 • RuletĂ« 4 - Ruse
 • Deutsches Roulette
 • RuletĂ« 8 - Indiane
 • RuletĂ« e menjĂ«hershme
 • Lobi i RuletĂ«s Live Playtech
 • RuletĂ« zhytĂ«se
 • Auto-Rulette La Partage
 • RuletĂ« Rrufeja
 • RuletĂ« nga Evolution
 • Mega Fire Blaze Roulette
 • RuletĂ« kuantike

Baccarat live

Live baccarat është një lojë shtesë e kazinosë live e paraqitur në PlayToro. Edhe pse mund të mos ketë aq shumë variante sa ruleta live dhe blackjack live, është gjithashtu një nga lojërat e paraqitura në kategorinë e përmendur dhe kontribuon në përvojën e përgjithshme të këndshme dhe të larmishme të lojërave të lojtarëve të regjistruar në kazinonë PlayToro.

Disa tituj të paraqitur live baccarat në këtë kazino me reputacion në internet përfshijnë:

 • Shtrydhje Baccarat
 • Shtrydhja e kontrollit tĂ« Baccarat
 • Bakarat 1
 • Bakarat 2
 • Grand Baccarat NC
 • Bakarat 3
 • Baccarat 1 NC

Poker Live

Pokeri është deri tani, loja më e larmishme dhe më e vështirë e kazinosë. Arsyeja pse është se përfshin aftësi shumë më tepër se fat, gjë që nuk ndodh me shumicën e lojërave të kazinosë.

Konkurrenca në këtë lloj loje është masive, por edhe shpërblimet. Loja përfshin disa rregulla, dhe është pak më e komplikuar se pjesa tjetër e lojërave.

Ideja këtu është të keni dorën më të mirë dhe ta kombinoni atë me letrat e tjera të komunitetit në tryezë. Disa rregulla specifike mund të ndryshojnë në varësi të variantit të pokerit, por udhëzimet e përgjithshme janë të njëjta.

Ka mjaft variante të pokerit live në PlayToro, me disa nga më të njohurit që janë:

 • Live Casino Holdem
 • Texas Holdem Bonus Poker
 • Poker me tre letra
 • Pokeri i Karaibeve
 • Casino Hold'em (Evolution)
 • MarrĂ«veshje ose pa MarrĂ«veshje Shorti i madh

Loja Tregon

Më në fund, ka shumë shfaqje interesante të lojërave live në PlayToro. Ato janë një shtesë unike në bibliotekën e lojërave dhe janë jashtëzakonisht argëtuese. Disa tituj këtu përfshijnë:

 • Kush dĂ«shiron tĂ« bĂ«het milioner
 • Ëndrra tĂ«rheqĂ«se
 • Cash ose Crash
 • Koha e Çmendur
 • Viva Las Vegas
 • Palm Beach
 • MONOPOLY Live
 • Fan Tan
 • Live Spin a Win