PlayToro Rishikimi 2024 - Affiliate Program

PlayToroResponsible Gambling
CASINORANK
8.22/10
BonusBonus 100$ + 25 rrotullime falas
Nuk nevojitet regjistrim
Pay N Play kazino
Përfitimet e statusit VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Nuk nevojitet regjistrim
Pay N Play kazino
Përfitimet e statusit VIP
PlayToro is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Kazino PlayToro është pjesë e programit të filialeve të PlayToro Partners. Për të qenë pjesë e saj, faqet e kazinove duhet të regjistrohen. Pasi të plotësohet aplikacioni, një nga anëtarët e ekipit të programit të filialit do të kontaktojë kazinonë për të diskutuar mënyrat më të mira të mundshme për ta kthyer trafikun në të ardhura.

Ndërsa vazhdojnë të punojnë së bashku, partnerët mund të punojnë së bashku me menaxherët e filialeve të tyre për të gjetur strategjitë më të mira për të rritur reputacionin e tyre dhe për të zgjeruar edhe më shumë

Sistemi në PlayToro Partners është vendosur në mënyrë që kazinotë të mund të gëzojnë një përqindje të të ardhurave neto të krijuara nga lojtarët e referuar. Sa herë që një lojtar i ri bën një depozitë në PlayToro, anëtarët e programit të filialeve do të marrin një pagesë fikse. Duke menaxhuar një rrjet të nën-affiliates, anëtarët mund të fitojnë 2.5% të të ardhurave të tyre neto.

Një nga arsyet pse PlayToro Partners është një program kaq i mirë shoqërues është se ai nuk ka bartje negative, mbështet 9 gjuhë, përmban mënyra të shumta pagese, ka licenca të rregulluara tregu dhe vjen me mbështetje VIP.