Play Ojo Rishikimi 2024 - Security

Play OjoResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 80 rrotullime falas
Mbi 3000+ lojëra
Rrotullime pa bast
Asnjë bast
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mbi 3000+ lojëra
Rrotullime pa bast
Asnjë bast
Play Ojo is not available in your country. Please try:
Security

Security

Play Ojo garanton që informacionet tuaja personale dhe financiare janë të sigurta. Ata bëjnë përpjekje të mëdha për të ndjekur protokollin standard të sigurisë për t'u siguruar që të gjitha transaksionet të kryhen në mënyrë totale të sigurt.

Ju jeni gjithashtu përgjegjës për sigurinë e llogarisë suaj. Kjo është arsyeja pse ju duhet të zgjidhni një fjalëkalim të fortë në momentin që krijoni llogarinë tuaj. Informacioni juaj i hyrjes është vetëm për ju dhe ju nuk duhet t'i ndani ato me askënd. Sa herë që dikush hyn në llogarinë tuaj me emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin e duhur, kazinoja beson se jeni ju. Pra, ata nuk mund të mbajnë përgjegjësi për asnjë aktivitet të paligjshëm. Në momentin që besoni se dikush po keqpërdor llogarinë tuaj, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do të pezullojnë llogarinë tuaj dhe do ta shqyrtojnë këtë çështje.

Auditimi/RNG

Auditimi/RNG

Play Ojo përdor një gjenerues të numrave të rastësishëm për t'u siguruar që rezultati i lojërave të jetë plotësisht i rastësishëm dhe i drejtë. Në këtë mënyrë askush nuk mund të ndërhyjë me opsionet e lojërave dhe kazinonë virtuale. Kazinoja ka një licencë të vlefshme nga një juridiksion i njohur dhe i respektuar në industrinë e iGaming.

Play Ojo përdor një enkriptim SSL për të mbrojtur informacionin tuaj personal. Ky sistem përdoret gjerësisht nga institucionet kryesore bankare, gjë që tregon vetëm se kazinoja me të vërtetë bën gjithçka që është në fuqinë e tyre për të ofruar nivelin më të lartë të sigurisë.

Luaj Ojo: Një sukses brenda natës
2021-08-20

Luaj Ojo: Një sukses brenda natës

Kazinotë online kanë ekzistuar për një kohë të gjatë tani. Por popullariteti i tyre pa një rritje në dy vitet e fundit. Me situatën pandemike që ka pllakosur globin, kumarxhinjtë kanë shkuar në kazinotë online për të marrë rregullimin e tyre. Një kazino që dallohet nga një mori kazinosh në internet që janë të aksesueshme sot është Play Ojo.