Play Ojo Rishikimi 2024 - FAQ

Play OjoResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 80 rrotullime falas
Mbi 3000+ lojëra
Rrotullime pa bast
Asnjë bast
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mbi 3000+ lojëra
Rrotullime pa bast
Asnjë bast
Play Ojo is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me Play Ojo në FAQ-të tona.

Çfarë është Play Ojo?

Luaj Ojo është një kazino mjaft e njohur që sapo të mësosh për të, do të harrosh të gjitha kazinotë e tjera. Luaj Ojo është e vetmja kazino që do të ndajë të gjitha sekretet se si funksionojnë gjërat në botën e iGaming dhe do t'ju japë sugjerime dhe këshilla se si të përfitoni më të mirën nga koha juaj këtu.

Si mund të marr një bonus?

Për të marrë një bonus në Play Ojo, duhet të regjistroheni në kazino dhe të bëni një depozitë minimale prej të paktën 10 $. Për çdo depozitë 1$ ju do të merrni 1 rrotullim falas deri në 50. Ky është bonus vetëm për lojtarët e rinj. Por mos u shqetësoni nëse tashmë jeni anëtar, ka diçka edhe për ju. Ju duhet të shkoni te seksioni juaj Kickers dhe të shihni se çfarë është atje për ju.

A mund të luaj me makina frutash në Play Ojo?

Po, fansat e lojërave elektronike klasike do të habiten kur zbulojnë se Play Ojo ka diçka edhe për ta. Nëse jeni një prej tyre, atëherë duhet të provoni Fire Joker, Route 777 ose Wild Melon. Ju gjithashtu mund të gjeni makinën më të mirë të frutave Jackpot 6000 të NetEnt në kazinonë tuaj të preferuar.

Mund të më thoni cilat janë lojërat elektronike më të njohura të Play Ojo?

E gjitha varet nga shija juaj e lojërave slot në internet, por megjithatë mund të themi se disa lojëra dallohen vërtet në turmë. Titujt si Book of Dead, Immortal Romance, Starburst ose Mega Moolah kanë grafika dhe veçori të nivelit të lartë që do t'ju lënë pa fjalë.

Cili është ndryshimi midis lojërave elektronike reale dhe lojërave falas?

Kur luani lojëra elektronike të vërteta, duhet të bëni një depozitë dhe gjithçka që fitoni mund të arkëtoni më vonë, ndërsa lojërat elektronike falas janë aty për t'i provuar dhe luajtur pa pasur nevojë të bëni një depozitë. Kjo do të thotë që nëse fitoni, nuk jeni në gjendje të arkëtoni fitimet tuaja sepse në radhë të parë po luani me paratë e kazinosë.

Cilët ofrues lojërash e fuqizojnë Play Ojo?

Play Ojo e di se e vetmja mënyrë për t'i mbajtur klientët e tyre të kënaqur është të sjellësh lojërat më të mira. Për ta bërë këtë, ata janë bashkuar me ofruesit më të mirë të softuerit duke përfshirë: NetEnt, Microgaming, AMAYA, Barcrest, NextGen Gaming, MERKUR, plan GAMING, WMS dhe SkillOnNet.

A ka një nivel besnikërie në Play Ojo?

Sa më shumë të luani, aq më shpejt do të arrini në nivelin tjetër të besnikërisë. Kur dëshironi të kontrolloni përparimin e nivelit tuaj, mund ta bëni këtë në buzëqeshjen e mrekullueshme të OJO. Sa herë që ngjiteni një nivel, do të merrni më shumë shpërblime dhe madje një shans për të rrotulluar rrotën Ojo dhe për të fituar disa shpërblime të këndshme. Dhe pjesa më e mirë është se nuk mund të zbresësh nivelet për shkak të pasivitetit, mund të ngjitesh vetëm lart.

Çfarë ka për lojtarët VIP?

Pasi të keni status të pasur VIP në Play Ojo, na besoni se do të trajtoheni si një mbretëror. Kazinoja do të caktojë menaxherët që të kujdesen për ju. Ata do t'ju dërgojnë oferta speciale, do të keni mundësinë të kapni fillimisht promovimet dhe madje të merrni një dhuratë për ditëlindjen tuaj.

Çfarë është seksioni i shpërblimit?

Në seksionin e shpërblimeve mund të kontrolloni dhe mbani gjurmët e të gjitha shpërblimeve që ju ka dhënë kazinoja. Është mirë të kontrolloni çdo ditë këtë seksion për të parë nëse ka diçka të veçantë që ju pret.

Cilat janë momentet e luajtjes?

Pasi të regjistroheni për një llogari në Play Ojo, ju premtojmë se do të kaloni një kohë të mirë. Po sikur t'ju themi se mund të mbani mend të gjitha kohët e mira që keni në kazino. Këtu në Play Moments mund të shihni të gjithë aktivitetin tuaj të lojës si fitimi i madh, kalimi në nivelin tjetër ose luajtja e një loje të re.

Si funksionon Ojo Plus?

Sa herë që luani, do të merrni disa para falas në llogarinë tuaj. Pasi të grumbullohet kjo shumë, mund t'i mbledhni paratë ose të luani me to. Ku mund ta shoh bilancin tim Ojo plus?

Pranë ikonës Ojo+ në të verdhë mund të gjeni bilancin tuaj Ojo plus.

Kur mund të bëj një tërheqje nga Ojo plus?

Ju mund të bëni një tërheqje sa herë që dëshironi. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të klikoni në skedën 'Mblidh' dhe paratë tuaja Ojo plus do të zhvendosen në bilancin tuaj të parave reale. Pasi ta bëni këtë, mund të bëni një tërheqje ose mund të luani me paratë.

A ka ndonjë kategori Ojo plus?

Ka 3 kategori Ojo plus dhe secila prej tyre tregohet me 1, 2 ose 3 ikona Ojo+, ku numri më i vogël tregon nivelin më të ulët të kthimit dhe 3 ikona të verdha Ojo+ tregojnë nivelin më të lartë të kthimit. Pasi të keni arritur nivelin e tretë, do të fitoni më shumë para Ojo+ kur vendosni një bast.

A është e mundur të përdorni më shumë se një mënyrë pagese?

Po ti mundesh. Për shembull, kur përdorni një mënyrë pagese për të bërë një depozitë dhe më vonë kur e njëjta mënyrë pagese nuk është e disponueshme për tërheqje, mund të zgjidhni cilën mënyrë ju përshtatet më mirë.

A mund të bëj një tërheqje me një metodë të ndryshme nga ajo që përdora për të bërë një depozitë?

Çdo kazino preferon që ju të përdorni të njëjtën metodë si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Ndonjëherë opsioni që keni përdorur për të bërë një depozitë nuk është i disponueshëm, kështu që në këtë rast Play Ojo do t'i dërgojë fondet tuaja në një mënyrë tjetër pagese.

Pse u refuzua depozita ime?

Mund të ketë shumë arsye pse një depozitë nuk pranohet nga kazinoja. Gjëja e parë që duhet të kontrolloni është me bankën tuaj sepse në disa raste duhet të miratoni transaksionet online. Nëse problemi vazhdon, mund të provoni një nga kuletat elektronike të disponueshme si Skrill, PayPal ose Neteller.

Pse tërheqja ime nuk u kreditua?

Mund të ketë një sërë arsyesh pse një tërheqje nuk kreditohet. Ky problem zakonisht ndodh kur lojtari nuk i ka dërguar të gjitha dokumentet e nevojshme të identifikimit në kazino. Ju duhet të kontaktoni agjentët e klientëve dhe ata do t'ju shpjegojnë se çfarë hapash duhet të ndërmerrni për të pasur një tërheqje të suksesshme të fondeve.

A mund të më thoni se çfarë është formulari i konfirmimit të depozitës?

Formulari i konfirmimit të depozitës përdoret për qëllime sigurie për të konfirmuar depozitat e bëra dhe për verifikimin e llogarisë.

A ka Play Ojo kërkesa bastesh për bonuse?

Kur bëhet fjalë për kërkesat e basteve, lojtarët me të vërtetë nuk i pëlqejnë ato, dhe lajmi i mirë është se po ashtu edhe Play Ojo. Të gjitha fitimet janë tuajat dhe ju mund të bëni një tërheqje sa herë që dëshironi, pa asnjë varg.

Si të njohim varësinë nga kumari?

Të luash lojëra në kazino duhet të konsiderohet një aktivitet argëtues. Kur argëtimi ndalon, kjo është një shenjë se diçka nuk është në rregull. Kur shpenzoni para për lojërat e fatit, që supozohej të ishin për të paguar faturat ose qiranë, atëherë mund të keni probleme me lojërat e fatit.

Besoj se kam problem kumarin. Çfarë mund të bëj?

Në momentin që mendoni se keni një problem kumari, duhet të kufizoni veten nga kumari. Ka disa programe dhe mjete që mund t'i përdorni për t'ju ndihmuar të përballeni me këtë çështje komplekse.

Si të vendosni një periudhë ftohjeje?

Kur shkoni te llogaria juaj nën seksionin Ojo Safeguard, mund të vendosni një periudhë ftohjeje prej 1, 2 ose 7 ditësh. Gjatë kësaj periudhe nuk do të mund të bëni depozita dhe të luani asnjë lojë. Pasi të përfundojë periudha e caktuar, llogaria juaj do të bëhet automatikisht aktive.

Si të vendosni një periudhë të pezullimit të përkohshëm?

Kur shkoni te seksioni i mbrojtjes Ojo nën Llogaria ime, mund të vendosni një periudhë pezullimi të përkohshëm prej 1, 2 ose 3 muajsh. Gjatë kësaj periudhe kohore nuk do të mund të bëni depozita dhe të luani lojëra për para të vërteta. Pasi të përfundojë periudha kohore, llogaria juaj do të bëhet automatikisht aktive.

Si të vendosni një periudhë vetëpërjashtimi?

Kur shkoni te seksioni i mbrojtjeve të Ojo nën Llogaria ime, mund të vendosni një periudhë vetëpërjashtimi. Periudha minimale e vetëpërjashtimit është 6 muaj dhe kjo do të kufizojë të gjitha llogaritë tuaja me kazinotë e tjera që janë nën të njëjtën licencë. Gjatë kësaj periudhe nuk do të jeni në gjendje të bëni një depozitë dhe të luani për para të vërteta. Kur periudha e vetëpërjashtimit përfundon, llogaria juaj nuk do të aktivizohet automatikisht. Do t'ju duhet të kontaktoni agjentët e klientëve dhe t'i informoni ata se dëshironi të përdorni përsëri llogarinë tuaj.

Si të rihapni një llogari pasi të ketë mbaruar periudha e vetëpërjashtimit?

Kur periudha juaj e vetëpërjashtimit të përfundojë, do t'ju duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit për të kërkuar që llogaria juaj të riaktivizohet. Kazinoja do t'ju japë një periudhë shtesë ftohjeje 24 orëshe përpara se të aktivizojnë plotësisht llogarinë tuaj. Ju gjithashtu mund të kontaktoni mbështetjen e klientit në numrin e mëposhtëm +02 031 502 541.

Si të vendosni kufijtë e depozitave?

Kur shkoni te seksioni Ojo Safeguard nën Llogaria ime, mund të vendosni një kufi depozite ditor, javor ose mujor. Ju mund të ulni kufirin e depozitave në çdo kohë që dëshironi. Kur dëshironi të rrisni kufirin tuaj, mund t'ju duhet të prisni për një periudhë të caktuar përpara se kërkesa juaj të përpunohet.

Çfarë është Kontrolli i Realitetit?

Kontrolli i realitetit është një mjet shumë i dobishëm që ju ndihmon të mbani shënim se sa kohë kaloni duke luajtur. Sa herë që arrini kohën e caktuar, një mesazh do të shfaqet në ekran me një opsion për të mbyllur seancën.

Çfarë është një Kicker?

Kickers janë përfitime të veçanta që klientët në Play Ojo mund të gëzojnë. Kazinoja do t'ju japë diçka për të pritur çdo ditë në formën e Rrotullimeve Falas, Bonuseve ose çmimeve falas, vetëm për të përmendur disa.

A mund të kontrolloj Kickers-in tim?

Në shiritin anësor të majtë të faqes kryesore mund të gjeni seksionin Kickers. Kjo është ajo ku ju mund të mbani gjurmët e Kickers tuaj. Ka Kickers çdo ditë, prandaj sigurohuni t'i kontrolloni ato.

Si të pretendoni Kickers?

Ju duhet të shkoni në seksionin Kickers dhe të kërkoni Kickers tuaj. Duhet të mbani mend se disa Kickers janë falas dhe të tjerët mund të aktivizohen sapo të bëni një depozitë.

Si të kërkoni Depozita Kickers?

Kur shkoni në seksionin tuaj Kickers, ju mund të kërkoni Depozitat tuaja Kickers. Çfarë janë rrotullimet falas?

Play Ojo pëlqen t'i shpërblejë lojtarët e tyre me disa rrotullime falas rregullisht. Rrotullimet Falas janë në thelb baste falas ku mund të rrotulloni rrotullat, por nuk do t'ju duhet të bëni një depozitë. Dhe lajmi i mrekullueshëm është se të gjitha bonuset që vijnë nga Play Ojo paguhen me para në dorë. Nuk ka kërkesa për baste që të mund të luani pa stres. Luaj Ojo ofron rrotullime falas në lojëra të ndryshme me vlera të ndryshme, kështu që përpara se t'i pretendosh ato, kontrollo detajet. Rrotullimet falas skadojnë pas 24 orësh, kështu që pasi t'i merrni ato, duhet t'i drejtoheni sa më shpejt që të jetë e mundur.

Në lojën Ojo mund të gjeni 3 lloje të ndryshme rrotullimesh falas me një vlerë të ndryshme loje: · Rrotullim falas deri në 0,5 · Rrotullim super falas midis 0,5 dhe 0,99 · Mega rrotullime falas deri në 1

Si mund të përdor një kod kuponi?

Nëse keni një kod kuponi, duhet të shkoni te llogaria ime dhe më pas te seksioni kuponat dhe të futni kodin.

'Kodi im Kicker' nuk funksionoi. Cfare duhet te bej?

Nëse keni bërë një depozitë dhe keni përdorur një Kod Kicker vetëm për të zbuluar se ai nuk funksionoi, atëherë duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit. Ekziston një shans i madh që kodi të mos jetë më i vlefshëm. Sigurohuni që të kontaktoni mbështetjen e klientit përpara se të luani ndonjë lojë.

Çfarë është rrota Ojo?

Ojo Wheel është vetëm një mënyrë tjetër që kazinoja kujdeset për klientët e tyre. Sa herë që arrini një nivel të caktuar, do të merrni një rrotullim në timon dhe do të merrni një numër të caktuar rrotullimesh falas.

Si ta di kur mund të rrotulloj rrotën Ojo?

Do të merrni një njoftim sa herë që mund të rrotulloni rrotën Ojo. Keni vetëm 7 ditë për të rrotulluar timonin përpara se të skadojë oferta. Sa rrotullime falas mund të fitoj kur rrotulloj rrotën Ojo?

Kjo bazohet në nivelin që jeni, kështu që sa më i lartë të jetë niveli, aq më i lartë është numri i rrotullimeve falas që mund të fitoni potencialisht.

A ka ndonjë ndryshim midis 3 rrotave?

Po, ka një ndryshim midis 3 rrotave. Rrota e parë, e njohur si Wheely Easy ofron numrin më të vogël të rrotullimeve falas, por patjetër do të fitoni diçka. Në rrotën e dytë, ose në marrëveshjen e rrotave, numri i rrotullimeve falas është më i lartë, por mund të uleni edhe në disa kafka. Rrota e tretë, ose Are You For Wheel, ofron çmimet më të mëdha, por gjithashtu ka më shumë kafka.

A mund të shpjegoni se çfarë janë Reel Spinoffs?

Këto janë turne slot ku do të merrni rrotullime në një lojë slot të zgjedhur. Spinoff-et e rrotullave funksionojnë gjatë gjithë ditës dhe ka blerje dhe lista falas. Të gjitha fitoret nga ato rrotullime do të kthehen në pikë në tabelën e liderëve dhe nëse arrini të përfundoni në një pozicion në grupin e çmimeve, ju jeni fitues. Mund të gjeni Ojo Spinoffs nëse shkoni te seksioni Kickers.

Çfarë duhet të bëj për të hyrë në Freeroll Reel Spinoffs?

Nëse keni bërë një depozitë në 3 ditët e fundit, atëherë jeni të lirë të hyni në një Spinoff Reel Freeroll. Ju duhet të zgjidhni spinoff-in e rrotullës që dëshironi të futni dhe të prisni të shihni se çfarë loje slot duhet të luani.

Si të futni spinoff-et e mbështjelljes së blerjeve?

Kur klikoni në turneun Reel Spin Off, do të hapet një faqe e re që tregon paketa të ndryshme të rrotullimeve. Thjesht duhet të zgjidhni atë që dëshironi duke klikuar butonin e depozitimit pranë paketës. Do të hapet një faqe e re ku duhet të bëni një depozitë dhe Kodi i Bonusit të Spin Off do të futet tashmë.

Si mund ta di nëse kam fituar diçka?

Kur shkoni te seksioni Reel Spin Offs, mund të kontrolloni në tabelën e drejtuesve nëse keni fituar diçka. Në rast se keni fituar diçka, duhet të prisni që spinoffet të përfundojnë dhe do ta merrni.

A është e mundur të vlerësohen lojërat e Ojo?

Po, ju mund t'i vlerësoni lojërat në çdo kohë që dëshironi. Në pjesën e sipërme të majtë të përshkrimit të lojës mund të klikoni mbi yjet dhe ta vlerësoni lojën.

A mund ta shënoj një lojë si të preferuarën time?

Pasi të keni hyrë në llogarinë tuaj, mund të shënoni lojërat tuaja të preferuara. Thjesht duhet të qëndroni pezull mbi lojë në faqen e Lojërave dhe të klikoni ikonën e zemrës pranë lojës. Nëse dëshironi ta hiqni lojën nga lista juaj e luajtjes Ojo, thjesht duhet të klikoni përsëri në ikonën e zemrës.

A ka një Kërkim të Avancuar?

Po eshte. Sa herë që dëshironi të gjeni një lojë specifike, mund të bëni një kërkim të detajuar të lojës. Ju mund të kërkoni një lojë specifike ose mund të gjeni për shembull lojëra elektronike me 3 rrotulla.

A janë të sigurta të dhënat e mia personale në Play Ojo?

Play Ojo përdor kriptimin e të dhënave 128-bit SSL, e cila është e njëjta teknologji e përdorur nga kompanitë më të mira të kartave të kreditit dhe debitit.

Çfarë licence lojrash ka kazinoja?

Play Ojo mban standardin më të lartë të licencës së kazinosë. Ai rregullohet nga Komisioni i Lojërave të Fatit i Britanisë së Madhe që do të thotë se kazinoja i përmbahet të gjitha ligjeve dhe rregulloreve. Mund të qëndroni të sigurt se sapo të krijoni një llogari dhe të filloni të luani, do të keni një përvojë të besueshme dhe të ndershme lojërash.

Si mund ta verifikoj llogarinë time?

Kur krijoni llogarinë tuaj, duhet të verifikoni moshën dhe identitetin tuaj. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të ngarkoni kopje të disa dokumenteve ligjore. Duhet të mbani mend se kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë sa herë që ata mendojnë se është e nevojshme. Duhet të shkoni te llogaria juaj dhe më pas te seksioni 'Ngarko Dokumentet' për të ngarkuar një kopje të pasaportës, ID-së kombëtare ose faturës së shërbimeve.

A mund të marr një fjalëkalim të ri?

Në rast se keni harruar fjalëkalimin tuaj, mund ta rivendosni atë në çdo kohë që ju nevojitet. Thjesht klikoni në lidhjen 'Harrova fjalëkalimin' e cila është nën kutinë e fjalëkalimit. Për të marrë një fjalëkalim të ri, do t'ju duhet t'i përgjigjeni pyetjes suaj të sigurisë. Pasi ta bëni këtë, do të merrni një email, thjesht ndiqni lidhjen dhe do të jeni në gjendje të krijoni një fjalëkalim të ri.

A mund të luaj në celularin tim?

Nëse dëshironi të përfitoni plotësisht nga kazino Play Ojo në telefonin tuaj celular, duhet së pari të shkarkoni aplikacionin. Nëse keni një pajisje iOS, mund ta shkarkoni aplikacionin në Apple App Store ndërsa përdoruesit e Android duhet të instalojnë skedarin .apk.

Loja ime nuk po ngarkohet, çfarë duhet të bëj?

Ndonjëherë mund të keni probleme të këqija të lidhjes, por nuk ka vend për t'u shqetësuar për asgjë. Duhet të shtypni njëkohësisht CTRL+ALT+DELETE dhe në këtë mënyrë do të mbyllni shfletuesin dhe sesionin tuaj të lojës gjithashtu. Përsëri, nuk ka asgjë për t'u shqetësuar sepse sesioni juaj i lojërave do të rifillojë dhe fondet dhe raundet tuaja të bonusit do të jenë ende aty për ju.

A është e mundur të përditësohen të dhënat e mia?

Mund t'i përditësoni të dhënat tuaja kurdo që të keni nevojë. Shkoni te llogaria juaj dhe nën seksionin "Cilësimet personale" mund të ndryshoni të gjitha detajet e nevojshme. Mos harroni se nëse ndryshoni adresën tuaj ose detaje të tjera të rëndësishme, atëherë mund t'ju duhet të verifikoni përsëri llogarinë tuaj.

A mund të marr email-e promocionale nga Play Ojo?

Është e mundur që të gjitha emailet tuaja të përfundojnë në dosjen tuaj të spamit. Nëse është kështu, atëherë duhet të shtoni PlayOjo.com në listën tuaj të adresave të emailit në mënyrë që të mos humbisni asgjë nga kazino. Nëse nuk jeni abonuar ende, atëherë jepini një thirrje agjentëve të klientëve dhe ata do të abonohen me kënaqësi për ju.

Luaj Ojo: Një sukses brenda natës
2021-08-20

Luaj Ojo: Një sukses brenda natës

Kazinotë online kanë ekzistuar për një kohë të gjatë tani. Por popullariteti i tyre pa një rritje në dy vitet e fundit. Me situatën pandemike që ka pllakosur globin, kumarxhinjtë kanë shkuar në kazinotë online për të marrë rregullimin e tyre. Një kazino që dallohet nga një mori kazinosh në internet që janë të aksesueshme sot është Play Ojo.