Play Million Rishikimi 2024 - Support

Play MillionResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100 dollarë
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
Play Million is not available in your country. Please try:
Support

Support

Play Million kazino online na mbështet përmes bisedës live, e cila funksionon shkëlqyeshëm. Ata gjithashtu kanë një postë mbështetëse dhe një telefon mbështetës ndërkombëtar. Kjo është pak më e mirë se shumica e kazinove, pse mendojmë se janë mbi mesataren në opsionet e mbështetjes. Ne patëm pak vonesë me tërheqjen tonë, por kjo ndodh kudo herë pas here.

Biseda e drejtpërdrejtë është mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me Mbështetjen e Klientit. Është në dispozicion shtatë ditë në javë nga ora 6 e mëngjesit deri në mesnatë. Ju do të duhet të prisni mesatarisht vetëm disa minuta për të kontaktuar me një agjent të klientit.

Ju gjithashtu mund të kontaktoni kazinonë në adresën e tyre të emailit [email protected]. Ju mund të merrni një përgjigje në çast, por koha mesatare e pritjes është 24 orë.