Play Million Rishikimi 2024 - Security

Play MillionResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100 dollarë
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
Play Million is not available in your country. Please try:
Security

Security

Siguria e klientit është një përparësi në kazinonë PlayMillion. Kazinoja përmban një certifikatë enkriptimi 128 SSL e cila garanton mbrojtjen e të dhënave tuaja personale dhe financiare. Lojërat në kazino auditohen në mënyrë të pavarur nga iTech Labs çdo muaj. Kjo i siguron secilit lojtar që do të ketë një shans të drejtë për të fituar.

Duke ditur se keni një shans të drejtë kur luani në një kazino, e bën përvojën edhe më të këndshme. Ju, si përdorues, keni gjithashtu përgjegjësinë për të gjitha veprimet e ndërmarra duke përdorur llogarinë e lojtarit tuaj.

Ne ju këshillojmë që të mbani të sigurt emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin dhe të mos e ndani këtë informacion me askënd tjetër. Nëse besoni se dikush tjetër po përdor të dhënat tuaja të hyrjes, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do të shqyrtojnë çështjen.

Auditimi / RNG

Gjeneruesi i numrave të rastësishëm garanton rezultate të rastësishme dhe përdoret nga shumë kazino në internet. RNG është testuar nga agjenci të pavarura të testimit të lojërave si eCOGRA.